انجمن

عدم به روزرسانی و آپولود شدن فایل ها  (۷ نوشته)

• BAHRAK

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۳ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۳:۰۴

با سلام
    من یک ریسلر گرفتم و برای هاست های زیر نظرم بیشتر وردپرس نصب میکنم که الان 3 مشکل برایم بوجود امده هست
    1 وقتی میخوام به روز رسانی نسخه بزنم این ارور رو میده "برای انجام دادن عملیات موردنظر، وردپرس به اطلاعات اتصال به سرویس‌دهنده نیازمند است. لطفا اطلاعات اتصال FTP خود را برای ادامه‌ی مراحل وارد کنید. اگر اطلاعات اتصال خود را فراموش کرده‌اید باید با میزبان خود تماس بگیرید."

2 وقتی هم میخوام فایلی (پوسته / افزونه ...) اپولود کنم این ارور رو میده "امکان ایجاد شاخه /public_html/wp-content/uploads/2012/09 نیست. آیا شاخه مادر آن با سرور قابل نوشتن است؟
    3 موقعی که به بخش پیوند یکتا میروم و گزینه ی نام نوشته را وارد میکنم پس از تایید این پیام را میدهد "شما اکنون باید.htaccess خود را به‌روز کنید.---- اگر .htaccess شما قابل نوشتن بود ما می‌توانستیم ‌این کار را خودبه‌خود انجام دهیم ، اما قابل نوشتن نیست بنابراین‌این‌ها قوانین بازنویسی هستند که شما باید در پرونده .htaccess قرار دهید. در کادر کلیک کنید و CTRL + a را بزنید تا همه‌ی نوشته گزینش شود." و بعد از رفتن به هاست فایل .htaccess نیست البته در جستجو که میزنم فایل در public_html ولی انگار هید هست و خودم هم فایل را درست میکنم غیب میشود
    و پس از ان هم موضوعات را که باز میکنم ارور Not Found را میدهد
    عکس ارور 1 و 2
    از راهنماییتو ممنون هستم

• BAHRAK

آفلاین
    عضو
    ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۹

دوستان کسی نیست پاسخ بدهد خیلی ضروری هست

• abdan.ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶۹
    ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۲:۱۸

دوست عزیز برا مشکل اول : فایل wp-config.php رو باز کن و کد های زیر رو بهش اضافه کن

define(‘FTP_HOST’, ‘ftp.yoursite.com’);
    define(‘FTP_USER’, ‘Your_FTP_Username’);
    define(‘FTP_PASS’, ‘Your_FTP_password’);
    define(‘FTP_SSL’, true); // If you can use a SSL connection set this to true

به جای http://ftp.yoursite.com نام سایت خودتو بنویس و توجه کن بجای www بنویسی ftp
    به جای Your_FTP_password رمز ورود به کنترل پنل هاستتو بنویس
    به جای Your_FTP_Username نام کاربری ورود به هاستتو بنویس

برا مشکل دوم: پوشه های 2012 و 9 و uploads رو سطح دسترسی شو بکن 777. اگه درست نشد wp-content رو هم بده 777

برا مشکل سوم : اگر هاستت سی پنل هست هنگامی که آیکن فایل منیجر رو انتخاب میکنی یک پنجره ظاهر میشه که یکی از گزینه هاش هست Show Hidden Files (dotfiles).. تیک اونو بزن بعد برو فایل منیجرت تا فایل های مخفی بیاد

نتیجه رو همینجا بگو

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    BAHRAK
  • BAHRAK

آفلاین
    عضو
    ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۴

سلام
    اون کدهارو اخر کانفینگ اضافه کنم؟
    مشکل دوم رو قبلا دسرسی 777 دادم دیدم نشد تمام wp-content با تمام زیر مجموعاش 777 کردم بازم تاثیری نداشت "پرونده فرستاده شده نمی‌تواند به /public_html/wp-content/uploads برود."
    مشکل سوم حل شد

• abdan.ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶۹
    ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۰

برا مشکل اول : هرجا میشه بزاری. مثلا بزار بعد از این خط : define('DB_COLLATE', '');
    برا مشکل دوم باید بگم احتمال 99 درصد اگه مشکل اول رو حل کنید این مشکل حل میشه خود به خود.
    امتحان کنید و نتیجه رو اعلام نمایید.

• BAHRAK

آفلاین
    عضو
    ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۳:۵۷

با یک خط فاصله گذاشتم تغییری نشد
    تمام wp-content و زیر مجموعه هاش 777 هستن الان گذاشتم دوباره نصب بشه

• BAHRAK

آفلاین
    عضو
    ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۴:۳۳

بعد از نصب
    "پرونده فرستاده شده نمی‌تواند به /public_html/wp-content/uploads برود."
    من فک میکنم مشکل باید از هاست باشه چون از این ریسلر هر چی هاست جدا میکنم برای وردپرس همینجوریه
    یه انجمن دیگه پرسیدم اینارو گفتن
    روی سرور suhusin نصب نیست
    اپاچی تحت یوزر اجرا نمیشه باید اپاچی با suphp یا fcgid ران بشه
    ارسال مطلب به پشتیبان و جواب پشتیبان
    الان سرور که چک شد هم suhsin php ورژن ۹.۳۳ نصب هست هم روی fcgi هست

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.