انجمن

يك افزونه به صورت اتوماتيك ادرس سايت و لوگو زير عكس هاي  (۴ نوشته)

• alireza1373

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۹:۲۷

سلام

كسي هست كه به من يك افزونه معرفي كنه تا اينكه به صورت اتوماتيك ادرس سايت و لوگو زير عكس هاي خبري در سايت درج شود .

سايت خبري: http://taftanema.com

• BAHRAK

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۹:۴۶

alireza1373 گفت:
    سلام

كسي هست كه به من يك افزونه معرفي كنه تا اينكه به صورت اتوماتيك ادرس سايت و لوگو زير عكس هاي خبري در سايت درج شود .

سايت خبري: http://taftanema.com

اون نیاز به افزونه ندارد با فتوشاپ لوگو ادرس سایت تو بدون پشت زمینه با فرمت png بسازو ذخیره کن عکسی که میخوایی تو سایتت بزاری با فتوشاپ ادیت کنو اونو تهش اضاف کن (البته از نظر من اینه||| اساتید وردپرس بهتر میدونن اگه غیر اینه توضیح کامل بدهند)

• alireza1373

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    ۱ مهر ۱۳۹۱ - ۲۰:۱۹

اون نیاز به افزونه ندارد با فتوشاپ لوگو ادرس سایت تو بدون پشت زمینه با فرمت png بسازو ذخیره کن عکسی که میخوایی تو سایتت بزاری با فتوشاپ ادیت کنو اونو تهش اضاف کن (البته از نظر من اینه||| اساتید وردپرس بهتر میدونن اگه غیر اینه توضیح کامل بدهند)
    .................................
    خب منم اينو مي دونم ناسلامتي رشتم گرافيك بوده ولي مي خوام اتوماتيك خودش زير عكس هاي خبري درج بشه مثل سايت هاي خبرگزاري فارس كه يك افزونه داره و خودش اتوماتيك لوگو و آدرس سايتشو زير عكس ها درج مي كنه .

• طراحان نوین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۵
    ۱ مهر ۱۳۹۱ - ۲۱:۱۱

alireza1373 گفت:
    .................................
    خب منم اينو مي دونم ناسلامتي رشتم گرافيك بوده ولي مي خوام اتوماتيك خودش زير عكس هاي خبري درج بشه مثل سايت هاي خبرگزاري فارس كه يك افزونه داره و خودش اتوماتيك لوگو و آدرس سايتشو زير عكس ها درج مي كنه .

این افزونه

درباره‌ی این موضوع