انجمن

تغییر دامنه ی اصلی و از بین رفتن قالب  (۵ نوشته)

• mbselc

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۱ مهر ۱۳۹۱ - ۱۴:۳۸

با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان و مدیران محترم
    بنده چندی پیش دامنه ی اصلی سایتم که روی آن از سی ام اس ووردپرس فارسی نصب است منقضی شده و یک دامنه ی رایگان co.cc روی آن پارک کردم اما متوجه شدم که قالب ها از بین رفته و دیگر نمی توانم وارد ادمین سایتم بشوم آیا باید دامنه ی اصلی همان co.cc باشد یا باید تغییری در کد های داخلی داده شود ؟ در صورت امکان راهنمایی بفرمایید .
    باتشکر

• طراحان نوین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۵
    ۱۱ مهر ۱۳۹۱ - ۱۶:۰۰

mbselc گفت:
    با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان و مدیران محترم
    بنده چندی پیش دامنه ی اصلی سایتم که روی آن از سی ام اس ووردپرس فارسی نصب است منقضی شده و یک دامنه ی رایگان co.cc روی آن پارک کردم اما متوجه شدم که قالب ها از بین رفته و دیگر نمی توانم وارد ادمین سایتم بشوم آیا باید دامنه ی اصلی همان co.cc باشد یا باید تغییری در کد های داخلی داده شود ؟ در صورت امکان راهنمایی بفرمایید .
    باتشکر

از هاستتون وارد phpmyadmin بشین. دیتابیسی رو که برای وردپرستون ساختین رو انتخاب کنید. به wp_options برید. اولین گزینه یعنی siteurl رو به آدرس جدیدتون تغییر بدید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mbselc
  • mbselc

آفلاین
    عضو
    ۱۱ مهر ۱۳۹۱ - ۲۱:۱۰

mehdi370 گفت:

از هاستتون وارد phpmyadmin بشین. دیتابیسی رو که برای وردپرستون ساختین رو انتخاب کنید. به wp_options برید. اولین گزینه یعنی siteurl رو به آدرس جدیدتون تغییر بدید.

دوست گرامی من
    از اینکه من را راهنمایی فرمودید بی نهایت سپاسگزارم مورد حل شد
    امیدوارم همیشه در تمام مراحل زندگی خود موفق باشید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    طراحان نوین
  • mbselc

آفلاین
    عضو
    ۲ آذر ۱۳۹۱ - ۲۰:۴۹

با سلام و خسته نباشید
    ظاهرا یک مورد بوجود آمده بنده همانطور که فرموده بودید در phpmyadmin در قسمت wp_options در جدول siteurl دامنه را تغییر دادم اما لینک تمام صفحات روی دامنه ی قبلی باز می شوند به عنوان مثال وقتی روی آرشیو ماه مهر کلیک می کنم با لینک دامنه ی قبلی بالا می آید در صورت امکان راهنمایی بفرمایید
    با تشکر
    به این صورت
    مثلا سایت با دامنه ی http://www.domain.ir بالا می آید اما لینک های داخلی با دامنه ی قبلی یعنی http://www.domain.com/page1 بالا می آیند

• mbselc

آفلاین
    عضو
    ۲ آذر ۱۳۹۱ - ۲۱:۱۹

ظاهرا مورد حل شد
    در قسمت تنظیمات همگانی نشانی سایت (URL) را اصلاح کردم

درباره‌ی این موضوع