انجمن

• ehsansilent

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۷ مهر ۱۳۹۱ - ۱۳:۰۸

ایرادهایی در وبسایت دیدم که عجیبتر ازون چیزیه که فکرشو بکنید.
    برای پاک کردن وردپرس باید فقط اونرو از روی هاست پاک کرد یا کار دیگه ای هم باید انچام داد؟؟؟
    میخوام کل وردپرس رو از رو هاستم پاک کنم و دوباره نصبش کنم اما منمیخوام الطلاعات،پستها ، عکسها و غیره، ازبین بره.
    از ابزار برون ریزی استفاده کردم و یک فایل بهم داد به حجم 390 کیلوبایت و از دیتابیس هم بکاپ دارم آیا وقتی وردپرس جدید رو نصب کنم، وبسایتم دقیقا مثل قبل میشه با همون پستها و مطالب یا خیر ؟؟؟
    لطفا کمک کنید

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۲
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۷ مهر ۱۳۹۱ - ۱۶:۰۸

ehsansilent گفت:
    ایرادهایی در وبسایت دیدم که عجیبتر ازون چیزیه که فکرشو بکنید.
    برای پاک کردن وردپرس باید فقط اونرو از روی هاست پاک کرد یا کار دیگه ای هم باید انچام داد؟؟؟
    میخوام کل وردپرس رو از رو هاستم پاک کنم و دوباره نصبش کنم اما منمیخوام الطلاعات،پستها ، عکسها و غیره، ازبین بره.
    از ابزار برون ریزی استفاده کردم و یک فایل بهم داد به حجم 390 کیلوبایت و از دیتابیس هم بکاپ دارم آیا وقتی وردپرس جدید رو نصب کنم، وبسایتم دقیقا مثل قبل میشه با همون پستها و مطالب یا خیر ؟؟؟
    لطفا کمک کنید

با سلام به شما دوست عزیز
    شما باید همون فایلی که گفتید از دیتابس رو بگیرید و کل وردپرس رو از هاسینگتون پاک کنید درضمن اگر فقط میخوای پوشه وردپرس پاک بشه برید پاکش کنید پست هاتون از بین نمیرن چون در دیتابس ذخیره شده اند و یک چیز دیگه اگر عکساتونو با وردپرس آپ کردید پاک میشن
    درضمن برای چی میخواهید وردپرس رو پاک کنید؟؟؟؟!

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.