انجمن

دیر لود کردن سایت  (۱۱ نوشته)

• sina021021

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲ آبان ۱۳۹۱ - ۱۳:۳۲

با سلام دوستان نمی دونم مشکل سایت چیه که دیر لود می کنه قالب رو هم عوض کردم همین مشکل رو داره و از هاست هم نیست کسی می تونه راهنمایی کنه
    آدرس http://www.Eydoone.com
    واین آدرس چک کنید متوجه می شید از هاست نیست
    http://www.eydoone.com/link/
    ممنون می شم راهنمایی کنید

• sina021021

آفلاین
    عضو
    ۳ آبان ۱۳۹۱ - ۱۸:۱۶

این مشکل برام خیلی دردسر ساز شده از دوستان کسی نمی تونه راهنمایی کنه به بنده

• sina021021

آفلاین
    عضو
    ۳ آبان ۱۳۹۱ - ۱۸:۲۳

این مشکل برام خیلی دردسر ساز شده از دوستان کسی نمی تونه راهنمایی کنه به بنده

• shapoor

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۳
    ۳ آبان ۱۳۹۱ - ۱۹:۰۰

سلام
    این قالبت نسبت به دومی با توجه لود شدن تصاویر سنگین تر هستش قسمت تصاویررا غیرفعالش کن ببین بازهم دیرلود میشه؟

• sina021021

آفلاین
    عضو
    ۴ آبان ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۲

shapoor گفت:
    سلام
    این قالبت نسبت به دومی با توجه لود شدن تصاویر سنگین تر هستش قسمت تصاویررا غیرفعالش کن ببین بازهم دیرلود میشه؟

سلام دوست عزیز ربطی به قالب و سنگینی اش نداره چون سرعت لودش خیلی پاینه و هسات هم از هاست دی ال هست اش و این قالب رو من تست کردم رو یک وردپرس دیگه مثل هلو باز می کرد

• shapoor

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۳
    ۴ آبان ۱۳۹۱ - ۱۸:۵۱

sina021021 گفت:

سلام دوست عزیز ربطی به قالب و سنگینی اش نداره چون سرعت لودش خیلی پاینه و هسات هم از هاست دی ال هست اش و این قالب رو من تست کردم رو یک وردپرس دیگه مثل هلو باز می کرد

خوب شما که خودت استادی چرا سوال میگیری!!؟
    وقتی شما میگین از هاست نیست.از وردپرس هم نیست به نظر خودت از چی میتونه باشه!؟

• sina021021

آفلاین
    عضو
    ۵ آبان ۱۳۹۱ - ۲۳:۳۲

ببین نگفتم از وردپرس نیست گفتم قالب مشکلی نداره ولی افزونه هارو هم بررسی کردم مشکلی نداشت نمی دونم والا چی کارکنم کسی از دوستا کار بلد نمی تونه راهنمایی کنه

• sina021021

آفلاین
    عضو
    ۶ آبان ۱۳۹۱ - ۲۳:۲۸

از استاید محترم خواهش می کنم یک کسی به بنده کمک کنه این مشکل سایت رو حل کنم

• best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    ۷ آبان ۱۳۹۱ - ۰۰:۱۱

دوست عزیزم دیر لود شدن سایت چند تا دلیل بیشتر نداره . یکی سنگینیه قالبه که دوستمون گفتن و شما رد کردین یکی دیگه وجود اسکریپت هایی مثل وبگذر یا ... هست . و دلیلی که مهم تر از همه هست سرور شماست .

حالا لایت اسپید هست یا نه سخت افزارش چطوریه و ....

• sina021021

آفلاین
    عضو
    ۷ آبان ۱۳۹۱ - ۰۱:۱۳

city-sound گفت:
    دوست عزیزم دیر لود شدن سایت چند تا دلیل بیشتر نداره . یکی سنگینیه قالبه که دوستمون گفتن و شما رد کردین یکی دیگه وجود اسکریپت هایی مثل وبگذر یا ... هست . و دلیلی که مهم تر از همه هست سرور شماست .

حالا لایت اسپید هست یا نه سخت افزارش چطوریه و ....

با تشکر از شما دوست عزیز این دلایلی که شما دارید می گید رو همه رو من خودم بررسی کردم قالب که 10بار بررسی کردم هاست هم که پیج دیگه گذاشتم مثل هولو باز می کنه و این مشکل دیر لو کردن تو بازکردن وی پی ادمین هم دارم پس نمی تونه از قالب باشه و هاست هم از هاست دی ال دارم که رو همون سرور میهن دانلود اینا هستن می تونید بررسی کنید

• sina021021

آفلاین
    عضو
    ۷ آبان ۱۳۹۱ - ۱۷:۵۶

از دوستان گرامی کسی نمی تونه این مشکل کارو برطرف کنه حاضرم هزینه هم پرداخت کنم

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.