انجمن

• kuyeyar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۹
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۰ آبان ۱۳۸۷ - ۱۰:۴۸

سلام دوستان
    ضمن خسته نباشید
    من درخواست دو افزونه داشتم نمی دونم وجود داره یا نه ولی اگر وجود نداره می خواهم اگر دوستی زحمت درست کردنش بکشه ممنون میشم.
    اولی اینکه یک افزونه ای شبیه postview که پربازدیدترین مطالب رو در سایدبار نشون میده و هر پستی که بیشتر بازدید داشته باشه میاد اول، اما این در ساید بار هست من یک برنامه ای می خوام که پربازدیدترین مطالب یا به قول معروف داغترین مطالب رو در یک پیج یا صفحه جداگانه نشون بده نمی دونم اصلا هست یا نه یا آیا میشه درستش کرد یا نه؟
    دوم اینکه در بخش نوشتن، هر مدیری می تونه مطالبش رو بنویسه و به صفحه وبلاگش منتقل کنه و بازدید کننده فقط می تونه آنرو بخونه.اما من یه برنامه ای می خوام که بازدید کننده در همون صفحه اول وبلاگ بتونه مطالبش رو به صفحه سایت اضافه کنه. منظورم کامنت نیست بلکه بازدید کننده در حقیقت بتونه پست ارسال کنه بدون وارد شدن به بخش مدیریت سایت. چیزی شبیه سایت بالاترین که هرکسی می تونه مطالبش رو به صفحه اول سایت وارد نماید.
    با تشکر از شما.

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۱ آبان ۱۳۸۷ - ۲۲:۱۴

من یک برنامه ای می خوام که پربازدیدترین مطالب یا به قول معروف داغترین مطالب رو در یک پیج یا صفحه جداگانه نشون بده نمی دونم اصلا هست یا نه یا آیا میشه درستش کرد یا نه؟

کافیه کد اون افزونه رو تو یه صفحه بزارید تا اونجا نمایش بده ;-)

دوم اینکه در بخش نوشتن، هر مدیری می تونه مطالبش رو بنویسه و به صفحه وبلاگش منتقل کنه و بازدید کننده فقط می تونه آنرو بخونه.اما من یه برنامه ای می خوام که بازدید کننده در همون صفحه اول وبلاگ بتونه مطالبش رو به صفحه سایت اضافه کنه. منظورم کامنت نیست بلکه بازدید کننده در حقیقت بتونه پست ارسال کنه بدون وارد شدن به بخش مدیریت سایت. چیزی شبیه سایت بالاترین که هرکسی می تونه مطالبش رو به صفحه اول سایت وارد نماید.

یه افزونه معرفی شده ... جستجو کنید ... ;-)

• lady_atieh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲۹ بهمن ۱۳۸۸ - ۱۹:۴۳

من دنبال یه افزونه می گردم که بلاگر داره می خوام بدونم میشه واسه وردپرس هم باشه .
    بلاگر ابزاری به اسم لیست وبلاگ

با این توضیح که : وبلاگ های مورد نظر خود را که در مجموعه وبلاگ ها قرار دارد نشان دهید. که آپ دیت شدن وبلاگهای مورد نظر رو نشون میده مثل این وبلاگ : http://neshane1388.blogspot.com/
    که اسم ابزار رو تازه هاست .
    ممنون میشم اگر چیزی هست مثل این برای وردپرس معرفی کنین .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.