انجمن

عدم امکان تبدیل تاریخ میلادی به شمسی  (۳ نوشته)

• ppserver

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۸ آبان ۱۳۹۱ - ۲۰:۵۴

سلام،
    من بیشتر قسمتهای این انجمن رو خوندم و متوجه اشکالات و رفع اشکالهای افزونه جلالی برای پوسته های غیر فارسی شدم اما ظاهرا پوسته من با همه پوسته های دیگه تفاوت داره و هیچکدوم از راه کارهای موجود در اینجا روش جواب نداد!
    ابتدا در فانکشن اصلی وردپرس بجای date از jdate استفاده کردم و دیدم تاریخ پستها زد روی 1348
    بعد از داخل تنظیمات افزونه تبدیل اتوماتیک رو خاموش کردم و نمایش پستها در صفحه اصلی سایت درست شد و شد روی همون 1391 اما در قسمت مدیریت و نمایش پستها دوباره زده روی 1348 و کلا تاریخش ریخته بهم
    بعد بیخیالش شدم دوباره از اول رفتم و طبق گفته دوستان اون دو خط فیلتر شده در wp-jalali.php رو تغییر دادم و از فیلتر در آوردم اما دیدم این ارور رو داد:

warning: date() expects parameter 2 to be long, string given in C:\Program Files\EasyPHP-12.1\www\wp-includes\functions.php on line 105

بنا بر این این کار هم بیخیال شدم و فیلتر ها رو دوباره فعال کردم و دیگه نمیدونم باید چه کار کنم؟ میشه راهنمایی کنید از چه کد جدیدی استفاده کنم؟
    ضمنا توی فانکشن پوسته من اصلا توابعی برای date نداره که من بخوام تغییرش بدم و بعد از کلی گشتن فهمیدم توابع date و time از یه گوشه ناکجا آباد از پوسته دستور میگیره که سورس صفحه به صورت زیره:

<?php
        global $post;

/* author avatar */
        if( _core::method( 'post_settings' , 'useAuthorBox' , $post -> ID ) ){
            echo cosmo_avatar( $post -> post_author , 50 );
        }

/* post title */
        echo _core::method( '_text' , 'content' , 'settings' , 'style' , 'single' , 'post_title' , 'text' , get_the_title() , 'span' );
    ?>

<?php if( _core::method( 'post_settings' , 'useAuthorBox' , $post -> ID ) ) : ?>

<span class="author">
            <a href="<?php echo get_author_posts_url( $post -> post_author ) ?>">
                <?php echo __( 'توسط' , _DEV_ ) . ' ' . get_the_author_meta( 'display_name' , $post -> post_author ); ?>
            </a>
            <?php
                if( _core::method( '_settings' , 'logic' , 'settings' , 'general' , 'theme' , 'enb_follow' ) ){
                    _core::method( '_follow' , 'get_follow_btn' , $post -> post_author );
                }
            ?>
            <a href="<?php echo get_permalink( $post -> ID ) ?>" class="time">
                <?php
                    if ( _core::method( '_settings' , 'logic' , 'settings' , 'general' , 'theme' , 'time' ) ) {
                        echo human_time_diff( get_the_time( 'U' , $post -> ID ) , current_time( 'timestamp' ) ) . ' ' . __( 'ago' , _DEV_ );
                    }else{
                        echo date_i18n( get_option( 'date_format' ) , get_the_time( 'U' , $post -> ID ) );
                    }
                ?>
            </a>
        </span>

<?php else : ?>

<span class="author">
            <a href="<?php echo get_permalink( $post -> ID ) ?>">
                <?php
                    if ( _core::method( '_settings' , 'logic' , 'settings' , 'general' , 'theme' , 'time' ) ) {
                        echo human_time_diff( get_the_time( 'U' , $post -> ID ) , current_time( 'timestamp' ) ) . ' ' . __( 'ago' , _DEV_ );
                    }else{
                        echo date_i18n( get_option( 'date_format' ) , get_the_time( 'U' , $post -> ID ) );
                    }
                ?>
            </a>
        </span>

<?php endif; ?>

در اینجا هم وقتی بجای time از jtime استفاده میکنم دوباره همون ارور بالایی رو تکرار میکنه.
    دوستان میشه راهنمایی کنید چه کنم؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    تناسب اندام
  • سایت سرگرمی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۸

میتونی فایلتو ضمیمه کنی؟

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۷

nabiniin گفت:
    میتونی فایلتو ضمیمه کنی؟

درود .

دوست عزیز لطفا ار ارسال پاسخ به تاپیک های قدیمی خودداری کنید .

موفق باشید

درباره‌ی این موضوع