انجمن

کمک در مورد قالبrhea  (۷ نوشته)

• Ir-Graphic

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۶
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۵ آبان ۱۳۸۷ - ۱۴:۴۰

با سلام به تمامی دوستان
    من ۱ مشکلی که با قالب rhea دارم این هست که نمیتونم ابزارک به ستون سمت راست اضافه کنم هر چی میسازم میاد سمت چپ
    اگر میشه کمک کنید
    در ضمن 1 مشکل دیگه هم که دارم میخوام این قسمتی که تویه پستها اسم نویسنده و ساعت ثبت پست را نشون میده بردارم
    اگر میشه بگین کجا و چه کدی را باید بردارم
    باز هم تشکر از همگی دوستان

• 2lesag

آفلاین
    بلوکه شده
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۶
    ۲۵ آبان ۱۳۸۷ - ۱۵:۱۰

برای اضافه کردن به ستون سمت راست به قسمت ابزارک رفته و در قسمت "ابزارک کنونی" ستون کناری 1 و ستون کناری 2 را به نمایش در آورید

برای برداشتن نام نویسنده و ساعت ثبت پست به قسمت "ویرایشگر پوسته بروید و به قسمت " تک نوشته (single.php) " بروید
    اکنون کد :

<?php the_author() ?>
    و
    <?php unset($previousday); printf(__('%1$s – %2$s'), the_date('', '', '', false), get_the_time()) ?>
    را پاک کنید

برای پیدا کردن تگ ها , کدهای قالب را در یک فایل متنی بریزید و کدهارا Find کنید , Ctrl + F
    ;-)

• bahram

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹
    ۲۵ آبان ۱۳۸۷ - ۱۵:۱۲

به نظرم نمیرسه مشکلی برای اضافه کردن ابزارک داشته باشی من امتحان کردم این کار امکان پذیر بود.
    برای پاک کردن اسم نویسنده مطلب هم کافیه در فایل های index.php ، search.php و single.php عبارت های
    <?php _e('Written by','rhea'); ?> <?php the_author() ?> برای نام نویسنده
    و
    <?php _e('on','rhea'); ?> <abbr title="<?php the_time('Y-m-d\TH:i:sO'); ?>"><?php unset($previousday); printf(__('%1$s – %2$s'), the_date('', '', '', false), get_the_time()) ?> برای زمان انتشار مطلب
    حذف کنید.

• Ir-Graphic

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۶
    ۲۵ آبان ۱۳۸۷ - ۲۳:۲۹

ممنون از جناب 2lesag (بابا 1 اسم دیگه بگو که ما با اون اسم صدات کنیم ادم روش نمیشه اسمتو بگه) و آقا بهرام عزیز

آقا همه چیز درست شد اما زمان ثبت پست تغییری نکرد تو هر سه تا برگه هم کدشو برداشتم اما نشد

کار دیگه ای هست که انجام بدم ؟

• 2lesag

آفلاین
    بلوکه شده
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۶
    ۲۶ آبان ۱۳۸۷ - ۰۰:۳۷

سلام
    دیگه نمیتونم تغییر نام بدم دست من نیست باید در php myadmin دست ببری

خوب اگر تغییری نکرد احتمالا به طور پیشفرض در قالبت هست
    یعنی طراح قالب تگ "نام نویسنده و زمان نوشته " رو اضافه کرده و اینم میشه برداشت

• bahram

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹
    ۲۶ آبان ۱۳۸۷ - ۰۱:۱۲

فایل های قالب ُ از روی رایانه خودتون ویرایش کنید و بعد بارگذاری کنید. ( برای اطمینان بیشتر ) اگر خدا خواسته باشه که جواب میگیری اگه نه باید دیگه دست به دامن حضرت ابوالفضل (ع) بشی عزیزم

• Evil.l3oy

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۸
    ۳ آذر ۱۳۸۷ - ۲۲:۰۲

سلام وخسته نباشید .
    من از قالب rhea استفاده میکنم . ولی می خوام لینک هام (دیدگاه ها , آخرین بازدیدها و ...) justify باشه .
    ظاهرش جالب تر میشه . کسی می تونه کمکم کنه تو عکس پایین هم مشخص که لینک هام justify نیست .

http://i38.tinypic.com/34ezy0y.jpg

با تشکر

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.