انجمن

اکسپورت و ایمپورت کردن مطالب  (۶ نوشته)

• saeid1346

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۰
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۱ آبان ۱۳۹۱ - ۰۰:۲۶

سلام چطوری میتونم از یه سری مطالب اکسپورت بگیرم یا ایمپورتش کنم تو وردپرس !؟ یادمه یکی از دوستام این کارو انجام داده بود ولی چطوری یادم نیست :D

ممنون میشم راهنماییم کنید

• طراحان نوین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۵
    ۱۱ آبان ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۵

saeid1346 گفت:
    سلام چطوری میتونم از یه سری مطالب اکسپورت بگیرم یا ایمپورتش کنم تو وردپرس !؟ یادمه یکی از دوستام این کارو انجام داده بود ولی چطوری یادم نیست :D

ممنون میشم راهنماییم کنید

از قسمت ابزارها ی وردپرس استفاده کنید...

• saeid1346

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۰
    ۱۱ آبان ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۹

mehdi370 گفت:

از قسمت ابزارها ی وردپرس استفاده کنید...

میشه بیشتر توضیح بدید ممنون میشم

• pasinic

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۱ آبان ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۷

سلام
    من موقعی که میخواخم یک پست را توی سایتم منتشر کنم با این پیغام روبرو میشوم:"خطادر وردپرس،تعدادبالای بازگردانیها"بعد صفحه را رفرش میکنم تا پست منتشر بشه میخواستم ببینم مشکل از کجاست؟
    ممنون

• pasinic

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۷

سلام
    چطوری میشه توی وردپرس برای یک سایت عنوانی انتخاب کرد بعد توضیحات سایت را هم در فیلد مربوطه وارد کرد اما این دو به هم نچسبند؟
    مثلا عنوان سایت من پاسینیک هست و در قسمت توضیحات متای سایت عبارت "سرگرمی و تفریح|سبک زندگی|دانش و فن آوری|گردشگری|پزشکی " را وارد کردم اما وردپرس این دورا به هم میچسباند و به صورت پاسینیک|سرگرمی و تفریح|سبک زندگی|دانش و فن آوری|گردشگری|پزشکی نمایش میدهد من میخوام که فقط عبارت پاسینیک را نمایش بدهد و عبارت سرگرمی و تفریح|سبک زندگی|دانش و فن آوری|گردشگری|پزشکی را در قسمت توضیحات متانمایش بده
    باید چه کارکنم؟
    با تشکر.

• بازی دخترانه

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۷

pasinic گفت:
    سلام
    چطوری میشه توی وردپرس برای یک سایت عنوانی انتخاب کرد بعد توضیحات سایت را هم در فیلد مربوطه وارد کرد اما این دو به هم نچسبند؟
    مثلا عنوان سایت من پاسینیک هست و در قسمت توضیحات متای سایت عبارت "سرگرمی و تفریح|سبک زندگی|دانش و فن آوری|گردشگری|پزشکی " را وارد کردم اما وردپرس این دورا به هم میچسباند و به صورت پاسینیک|سرگرمی و تفریح|سبک زندگی|دانش و فن آوری|گردشگری|پزشکی نمایش میدهد من میخوام که فقط عبارت پاسینیک را نمایش بدهد و عبارت سرگرمی و تفریح|سبک زندگی|دانش و فن آوری|گردشگری|پزشکی را در قسمت توضیحات متانمایش بده
    باید چه کارکنم؟
    با تشکر.

شما باید از افزونه all in one seo استفاده کنید.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.