انجمن

راه اندازی دوباره وردپرس  (۳ نوشته)

• حسن

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۴ آبان ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۶

با سلام من وردپرس را روی هاست نصب کردم ولی نمیدونم چرا روی یکی از هاست ها ( من دوتا هاست دارم ) نمیتونم ابزارکها را بکشم و درون ساید بارها بگذارم همینطور نمیتونم تنظیمات قالب ها را دست بزنم ولی اینا بگم که از روی یه کامپیوتر دیگه میتونم این کار را انجام بدم حدود 80 تا مطلب دارم روی سایتم همه چیز خوبه فقط همین مشکل را دارم با چند تا مرورگر امتحان کردم فایده ای نداره جالب اینجاست که روی یه هاست دیگه که مال همین شرگته که خریدم بازم وردپرس را نصب کردم ولی هیچ مشکلی با این سایته ندارم
    خودم هم گیج شدم و نمیدونم چیکار کنم حالا اگه کسی از اساتید میدونه به من بگه چیکار کنم که درست شه
    یا حداقل چطوری میتونم وردپرس را دوباره نصب کنم که مطالبم از بین نرن

• jamal291

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۸
    ۲۶ آبان ۱۳۹۱ - ۱۷:۴۷

ببینید که توی مروگری که با اون به قسمت مدیریت وردپرس میرید و نمی تونید تنظیماتی که گفتید رو انجام بدید، جاوا اسکریپت فعال است یا خیر!
    برخی از مرورگر ها دارای افزونه هایی هستند مثل noScript که اجازه اجرا شدن جاوا اسکریپت رو نمیده. پس باید اون رو برای ساییتون فعال کنید.

اگر هم دوباره خواسته باشید وردپرس رو نصب کنید، باید از پوشه wp-content تون یک پشتیبان بگیرید و همچنین پرونده wp-config.php . حال وردپرس رو مثل قبل دوباره راه اندازی کنید. دقت کنید که اطلاعات اتصال به پایگاه داده شما که درون wp-config هستش نباید دستکاری بشن. این کارو بکنید احتمالاً مشکلتون حل میشه.

ولی قبل از هر کاری از کل سایتتون یک پشتیبان کامل بگیرید. ضرر نمی کنید :-)

• s.my

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۵ آذر ۱۳۹۱ - ۲۰:۴۷

سلام
    من تازه عضو شدم نمیدونم دقیقا میتونه به عنوان تازه کار اینجا پست بدم یا نه ولی موضوع من هم مشکل راه اندازیه

من با نیوک و وی بی کار کردم و تا حدودی باهاشون آشنا هستم

اما در مورد وردپرس اطلاعی ندارم فقط نصب را بلدم

الان نصب کردم

آخرین ورژن را دریافت و نصب کردم اما قالب مناسب پیدا نمیکنم یه قالب هم که پیدا کردم و نصب کردم بعد از نصب چند خط انگلیسی به صورت ارور اومد تووی صفحه

میخوام بدونم مشکل چیه ممکنه هر قالب مال یک ورژن خاص باشه؟

من به کی میتونم اعتماد کنم و بیشتر باهاش مشورت کنم یا اگر لازم شد درخواست طراحی قالب کنم

راستی من یک قالبی میخوام جنبه خبری داشته باشه

امکان عضویت و ارسال مطلب هم برای کاربر وجود داشته باشه

من قالب ساده ای میخوام

میشه کمک کنید

از مدیران سایت کسی یاهو مسنجر نمیتونه مشورت بده؟

ممنون.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.