انجمن

افزونه "نظر خصوصی" و "نظر غیرقابل انتشار"  (۲ نوشته)

• daszarrin

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۴ آبان ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۱

سلام به همه دوستان وردپرسی
    کسی راه هایی یا افزونه هایی می شناسه که
    1- بازدید کننده بتونه با تیک زدن گزینه "پیغام خصوصی" برای مدیر پیغام خصوصی بگذاره
    این کار رو خودم با چندین دستکاری در کدهای وردپرس 3.2.9 انجام داده بودم، اما بعد که به 3.4.2 کوچ کردم، دیگه کدها رو دست نزدم، بازدیدکننده می توانست در هنگام ثبت نظر، گزینه "خصوصی" را تیک بزند.
    در برگه مدیریت هم رنگ پیغام های خصوصی را صورتی تعیین کرده بودم. گزینه‌ای به نام "عمومی" هم به اکشن‌های نظرات اضافه کرده بودم که با زدن آن گزینه، پیغام به حالت عمومی در می آمد
    برای ذخیره این گونه نظرات در دیتابیس از comment_approved = 2 استفاده کرده بودم
    حالا اگر افزونه ای برای این کار باشه خیلی بهتره
    2- مدیر از بین نظرات بازدیدکنندگان بتواند آنهایی را که غیرقابل انتشار هستند، مشخص کرده و به اطلاع کاربر برساند
    این مورد رو جدیدا به فکرش افتاده ام. نظراتی که غیرقابل انتشار هستند رو به اطلاع کاربران برسانیم. مثلا چند کلمه اول نظر را منتشر کنیم و به جای بقیه اش مثلا بنویسیم [غیر قابل انتشار: نوشتن به صورت فینگیلیش]
    نکته مهم اینه که میخوام یک کپی از نسخه اصلی اون نظر در دیتابیس و پیشخوان برای پیگیری های بعدی حفظ بشه

• daszarrin

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۷ آبان ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۷

فکر کنم افزونه نویس های حرفه ای وردپرس باید یک فکری به حال این دو مورد (نظر خصوصی / نظرغیرقابل انتشار) بکنن، حیفه که وردپرس همچین چیزی نداشته باشه

درباره‌ی این موضوع