انجمن

• AminSanaei

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۳
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲ آذر ۱۳۸۷ - ۲۰:۳۷

سلام :|
    من دنبال یک فروم میگردم که عملکردش مثل فروم Simple press Forum باشه یعنی وقتی نصب میکنی تو خود دیتابیس وردپرس دیتابیس بسازه و تو سایت هم به صورت یک برگه تو خود سایت بیاد. البته Simple Press Forum خیلی سنگین هست و برای کار من زیاده. من احتیاجی به تالارهای جداگانه ندارم و همینکه فرد میاد به صفحه اول فروم میتونه پستها رو ببینه و همونجا هم موضوع جدید ارسال کنه. بی بی پرس بدیش اینه که احتیاج به ساختن دیتابیس جدید داره :-(. و ایراد هر دو فروم هم اینه که فارسی نشدن :-?.
    با توجه به موارد گفته شده منو راهنمایی کنید. ممنون

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰۰
    ۲ آذر ۱۳۸۷ - ۲۱:۱۷

چه راهنمایی !! مشخصه دیگه !! یا از افزونه استفاده کنید یا از انجمن های خارجی :-)
    یه انجمن خارجی سبک خوب می‌شناسم ! ارزش تست داره
    آدرس انجمن وانیلا
    البته تا یه جاشو فارسی کردم، اما کامل نیست
    نمونه انجمن

• AminSanaei

آفلاین
    عضو
    ۲ آذر ۱۳۸۷ - ۲۲:۰۷

نه افزونه باشه :?

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰۰
    ۳ آذر ۱۳۸۷ - ۰۰:۳۲

یه دونه افزونه بیشتر نیست ! تا اونجایی که من اطلاع دارم

• garfield

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۹۲
    ۳ آذر ۱۳۸۷ - ۰۱:۲۸

از همون دیتابیس چرا نمی شه استفاده کرد؟ آدرس همون دیتابیس وردپرس رو بهش بده. خودش از پیشوند _bb استفاده می کنه برای جدولهاش.

$bb_table_prefix = 'bb_';

bbpress تا حدی فارسی شده که تا همینقدرش قابل استفاده ست. نمونه ش همینجا و انجمن سایت خودم (که هنوز راه نیفتاده).

http://open.garfield.ir

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
  • uma

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳
    ۳ آذر ۱۳۸۷ - ۰۴:۱۴

سلام لطفا لنك دانلود دو سه تا از اين افزونه هاي فرومي رو بذاريد ... لطفا لينك دانلود ! اين سايت هاش هيچي توش پيدا نيست ! مرسي @},-

• AminSanaei

آفلاین
    عضو
    ۳ آذر ۱۳۸۷ - ۰۹:۰۷

آره درست میگی بی بی پرس هم با دیتابیس وردپرس میتونه مچ بشه. ولی آیا این امکان هست که مثل سیمپل پرس تو یه برگه سایت بیاد؟ یعنی تو قالب خود سایت باز بشه؟
    آدرس فارسی شده رو میدی

• garfield

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۹۲
    ۳ آذر ۱۳۸۷ - ۱۳:۱۰

فایلهای زبانش رو باید بگیری. این انجمن تعهدی به bbpress نداره ولی تا اونجا که می دونم bbpress می‌تونه به wordpress وصل بشه. منتها چه کاری می کنه و چه جوری؟ خودم امتحان نکرده‌م و نمی‌دونم داستانش چیه.

http://opensvn.csie.org/wppersian/bbpress/bb-includes/languages/

این فایلها رو بریز تو bb-includes/languages بعد مثل وردپرس تو bb-config.php می نویسی

define('BB_LANG', 'fa_IR');

بعدش دیگه اونجا هایی که فارسی نشده رو از فایلهای قالبت فارسی کن. زیاد سخت نیست.

• AminSanaei

آفلاین
    عضو
    ۳ آذر ۱۳۸۷ - ۲۲:۳۸

انجمن تو راست چین بود، فایلهای راست چین شدتو به من میدی؟ 8-|

• AminSanaei

آفلاین
    عضو
    ۵ آذر ۱۳۸۷ - ۲۳:۲۵

سلام
    کسی میدونه چطوری میشه فروم رو تو قالب اصلی سایت به عنوان یه برگه نشون داد؟ مثل سیمپل پرس فروم.
    من میخوام که فرومم که الآن تو آدرس http://www.forum.caspiantools.ir هست تو خود سایت باز بشه. :-?

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۷:۳۲

دوستان معذزت. نمیخواستم تاپیک جدید باز کنم و همینجا سوالم رو میپرسم. اگر bbpress رو به عنوان افزونه فعال کنیم تو چه مسیری از سایت باید بازش کنیم؟ اگر به حالت افزونه کار نمیکنه اگر تو دامنه ای که براش تعریف کردیم بریزیم مثل وردپرس صفحه ی ادمین میاره و باید راه اندازیش کنیم؟
    من هر تاپیکی رو دیدم از بی بی پرس آقا مصطفی یا آقای گناهکار یا آقا مزدک گفتن تا به نگارش 1 نرسه کاری برای فارسی سازی یا غیره انجام نمیدن و فقط ادرس svn دادن اما من هرچقدر این آدرس svn بی بی پرس رو دنبال کردم ارور 404 میده. هرچقدر هم خود svn رو باز میکنم ارور اینترنال سرور میده! حتی این بی بی پرس به نگارش دو بتا3 رسیده ولی بازهم نقشه ای برای فارسی سازی از طرف تیم ندیدم!
    حالا میشه لطف کنید و فایل فارسی سازش رو به ما بدید و بگید باید چطور فعالش کنیم؟

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۷:۵۷

7i7GRiFFiN گفت:
    دوستان معذزت. نمیخواستم تاپیک جدید باز کنم و همینجا سوالم رو میپرسم. اگر bbpress رو به عنوان افزونه فعال کنیم تو چه مسیری از سایت باید بازش کنیم؟ اگر به حالت افزونه کار نمیکنه اگر تو دامنه ای که براش تعریف کردیم بریزیم مثل وردپرس صفحه ی ادمین میاره و باید راه اندازیش کنیم؟
    من هر تاپیکی رو دیدم از بی بی پرس آقا مصطفی یا آقای گناهکار یا آقا مزدک گفتن تا به نگارش 1 نرسه کاری برای فارسی سازی یا غیره انجام نمیدن و فقط ادرس svn دادن اما من هرچقدر این آدرس svn بی بی پرس رو دنبال کردم ارور 404 میده. هرچقدر هم خود svn رو باز میکنم ارور اینترنال سرور میده! حتی این بی بی پرس به نگارش دو بتا3 رسیده ولی بازهم نقشه ای برای فارسی سازی از طرف تیم ندیدم!
    حالا میشه لطف کنید و فایل فارسی سازش رو به ما بدید و بگید باید چطور فعالش کنیم؟

فارسي سازش هست
    http://farsipress.ir/download/

amirsaam
  • amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    ۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۰

پارسا جان فارسی پرس این فایلها رو آپلود کرده ولی میشه خواهش کنم به من بگید که این فایهای فارسی ساز رو تو کدوم قسمت بی بی پرس انگلیسی باید جاگذاری کنم؟
    بعدش میشه خواهش کنم بگید که باید این رو جدا تو دامنه ای که تعریف کردم واسش نصب کنم یا از تو خود وردپرس؟

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۲ تیر ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۰

در پوشه my-languages

زبان هم در فايل bb-config برابر:
    define( 'BB_LANG', 'fa_IR' );

bbpress افزونه نيست. پس بايد در شاخه يا سابدامين نصب بشه

amirsaam