انجمن

قسمت نوشتن عوض شده !؟  (۵ نوشته)

• uma

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۳ آذر ۱۳۸۷ - ۰۴:۰۶

~X( سلام ببخشيد يه كمك فوري بفرماييد ... من ابتدايي كه وردپرس رو نصب كردم قسمت هاي در نوشتن بود كه بسيار شبيه نوار ابزار نرم افزار فرونت پيج يا آفيس بود كه در حال حاضر عوض شده و چهار پنج تا دكمه بي ريخت ... اين يعني چي ؟ ميشه كمك كنيد .. فكر ميكنم خودم كاري كردم .... لطفا سريع كمك كنيد ... مرسي :((

• uma

آفلاین
    عضو
    ۳ آذر ۱۳۸۷ - ۰۴:۲۳

شما رو به خدا كمك كنيد من تقريبا تعطيل شدم !!!! همه تنظيمات رو چك كردم .... چرا اين طوري شده... نمي تونم مث آدم لينك بذارم و عكس و اين حرفا ... لطفا سريع كمك كنيد... ها ! :((

ببخشيد الان ساعت 4 و نيم صبحه ... خب ببخشيد هر وقت بلند شديد كمك كنيد .... فقط زود تر بلند شيد مرسي @},-

• uma

آفلاین
    عضو
    ۳ آذر ۱۳۸۷ - ۰۵:۲۳

ببخشيد بچه ها من يه عكس ازش ميذارم براي اينكه شايد متوجه نشده باشيد .... لطفا اگه متوجه نشديد عكس رو ببينيد و بگيد چطوري برگدوندمش به حالت اول ... تشكر...

اين عكس رو ببينيد

ايمان از ديشب تا ساعت پنج و نيم صبح و حتي بعد منتظر جواب اين پسته ..... ممنون از پيگيري شما ...

لطفا اگه راه راحت يا سختي داره واسه تفهيم من ، از مسنجر ياهو هم استفاده كنيد ممنون ميشم iman.farhadi

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰۰
    ۳ آذر ۱۳۸۷ - ۰۷:۴۸

احتمال میدم، شما افزونه ای نصب کردید که باعث این تداخل شده، همه افزونه های رو غیر فعال کنید، ببینید درست میشه

• uma

آفلاین
    عضو
    ۳ آذر ۱۳۸۷ - ۰۷:۵۱

دستت درد نکنه ... همه رو غیر فعال کردم .... راستی باید بشینم یکی یکی چک کنم ببینم کار کدومشونه ... این افزونه های شیطون !!! ببخشین

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.