انجمن

بلاگ‌هاا یا وردپرس  (۷ نوشته)

• namak

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱۱ آذر ۱۳۸۷ - ۲۲:۰۵

سلام
    من حدود دو ساله توی وردپرس وبلاگ دارم http://namak.wordpress.com و ازش راضی هم هستم
    اما اخیرا با سیستم بلاگ‌ها که همون وردپرس فارسی هستش آشن شدم این وبلاگ رو همون جا هم ساختم http://namak.bloghaa.com
    با توجه به مشکلات اخیر ورپرس من جمله فیلتر شدن و ...
    و با توجه به خروجی‌های قدرتمند بلاگ‌هاا که توی سرچ به شدت راحت پیدا می‌شه (تجربه‌ی شخصی خودمه )
    می‌خوام نظر دوستان رو بدونم که ارزش داره از وردپرس به بلاگ‌ها به بلاگ‌ها برم ؟؟
    فکر می‌کنید دوباره چقدر طول بکشه تا پیج رنک بلاگ‌هام (در صورت اسباب کشی ) مثل وردپرسم به چهار برسه
    طولانی شد.
    یه سوال دیگه
    راهی هست که مطالب و کامنت‌هام رو از وردپرس بریزم توی بلاگ‌هاا؟؟
    ممنون
    همین!

• مهدی سالاری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۹
    ۱۲ آذر ۱۳۸۷ - ۰۰:۱۶

هر کدوم خوبی هایی داره مثلا وقتی فکر سرور های قدرمتند وردپرس رو می کنم دلم نمی خواد هیج جای دیگه برم ولی خوب از طرفی وردپرس زیاد خوب از فارسی پشتیبانی نمی کنه همین باعث می شه آدم یکم حواسش به سرویس های دیگه هم پرت بشه . البته بلاگ ها هم بی مشکل نبوده اخیرا سرورشون در معرض هک شدن قرار گرفتن (کاری که عمرا بتونن با وردپرس بکنن) ولی به نظر من برای ساپورت یک سرویس پارسی اونم بر پایه وردپرس عزیز بد نیست که روی این سرویس هم کار بشه . (کمی مشکل در پنلش بوجود اومده که اگه اونا رو حل کنن خیلی بهتر می شه)
    برای اینکه از وبلاگت در وردپرس بک آپ بگیری به بخش مدیریت در پنل وردپرست برو و از اونجا به بخش برون بری مراجعه کنید بک آپ رو بگیر و بعد در پنل بلاگ ها به بخش مدیریت و از اونجا به درون ریزی برو و فایل بک آپ رو ایمپورت کن . تموم !
    @},- ~O)

• آرمان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷۳
    ۱۲ آذر ۱۳۸۷ - ۱۶:۲۵

وردپرس.کام امکانات کمتری داره ولی در عوض سرور قدرتمند.باید یکی رو انتخاب کنید! البته من پیشنهاد میکنم وردپرس شخصی بگیرید که خیالتون از هر دو جهت راحت باشه...

• مهدی سالاری

آفلاین
    عضو
    ۱۲ آذر ۱۳۸۷ - ۱۶:۴۷

wizengamot گفت:
    وردپرس.کام امکانات کمتری داره ولی در عوض سرور قدرتمند.باید یکی رو انتخاب کنید! البته من پیشنهاد میکنم وردپرس شخصی بگیرید که خیالتون از هر دو جهت راحت باشه...

جناب پارسیش من فکر می کردم شما یکی از دست اندرکاران بلاگ ها هستید .

• آرمان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷۳
    ۱۳ آذر ۱۳۸۷ - ۱۸:۵۳

mahdi1368 گفت:

wizengamot گفت:

جناب پارسیش من فکر می کردم شما یکی از دست اندرکاران بلاگ ها هستید .

من نهُ ولی دوستانم حامد و سینا هستن.ولی باز این دلیل نمیشه که بگم بلاگهاا بهتره.من خودم از بلاگها سرویس گرفتم ولی وردپرس.کام از بیشتر سایتهایی که میشناسم سرور قوی تری داره.
    اگه هم میخواید وردپرس شخصی بگیرید،باید هر لحظه این فکر تو ذهنتون باشه که یه لحظه سرور قطع میشه و دیگه نمیاد،یا دامینتون زود تر از زمان انقضا پیدا میکنه،جواب ایمیل و تلفن رو هم ممکنه ندن :-)

• مهدی سالاری

آفلاین
    عضو
    ۱۳ آذر ۱۳۸۷ - ۱۹:۱۱

خوب در مورد وردپرس روی سرور شخصی که کاملا با شما فوافقم چون خودم من همین چند روز پیش سرورم داون شد و وقتی اومد بالا تمام فایل هام ه سلامتی پاک شده بود ولی چه می شه کرد دیگه این اتفاق برای بزرگ ترین سایت های دنیا با بزرگترین دیتاسنتر ها اتفاق میفته ما که خیلی کوچیکیم . @},- ~O)

• alireza121

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۹ آبان ۱۳۸۹ - ۱۰:۰۶

در پی جستجوی یه چیز دیگه، به اینجا رسیدم. خب، حالا دو سال از افتتاح این بحث گذشته، اما من هم نظرمو می‌گم و رد می‌شم و میرم :)
    1- به نظر من، استفاده از وردپرس شخصی برای اکثریت ما، منطقی نیست. هزینه‌های «هاست و دامین» و اینکه اگر یه موقعی بر اثر فراموشی یا مشکلات زندگی سرویس رو تمدید نکنی، هرچی نوشتی و ننوشتی، برات نوشتن و ننوشتن (هرچی داری نداری) فوت می‌شه میره.
    2- بلاگ‌ها هم خوبه، یه سری امکاناتی رو باز گذاشته که وردپرس دات کام این کارها رو نکرده اما به نظر من در وردپرس دات کام، آدم خیالش راحت‌تره :)

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa

درباره‌ی این موضوع