انجمن

توجه : اخطار دیتا سنتر هتزنر آلمان  (۳ نوشته)

• best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۱ آذر ۱۳۹۱ - ۲۳:۵۷

با سلام دوستان . این تایپک رو فقط جهت حفظ اطلاعات شما ایجاد کردم و از ناظمان هم خواهش میشه برای جلوگیری از ضرر ایرانی ها این تاپک رو پاک نکنید .

کسایی که روی دیتا سنتر هتزنر آلمان سرور خرید کردن سریعا بک آپ تهیه کنن و روی کامپیوترشون نگه دارن . این دیتاسنتر جدیدا بخاطر ابیوس های کوچولو و یا دلایل بی دلیل اقدام به مسدود کردن سرور ها میکنه .

دلیلش به خود این دیتا سنتر برمیگرده . بنده بخاطر این که روی این دیتا سنتر بودم 380 تومن نوی این ماه ضرر گذاشتم .

فعلا بهترین انتخاب سرور های داخلی هستن .

سرور مجازی و اختصاصی هاتون رو از ایران تهیه کنید لطفا . قیمت بالاشون مهم نیست کیفیتشون مهمه . لطفا تو گوگل جست و جو کنید میبینید این مشکل در این دیتا سنتر نه تنها برای ایران بلکه در سایر کشور ها هم وجود داره .

ببرید روی کانادا - هلند - ایران -

روی آمریکا و پنل cpanel به هیچ وجه نرید چون 90% احتمال تحریمش نسبت به بقیه بیشتره .

با این حال انتخاب با خودتونه . موفق باشید

• DownloadLearn

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    ۲۲ آذر ۱۳۹۱ - ۰۰:۴۹

در مورد سرویس گرفتن از ایران که اصلا توصیه نمیشه نه کیفیت دارند نه آپ تایم نه ...
    در مورد هزینه حساب کردید هزینه چند برابر میشه؟

در مورد تحریم هم شما اگه موارد مورد نیاز رو رعایت کنید به هیچ عنوان با مشکل تحریم مواجه نمیشید حتی اگه از آمریکا سرور بگیرید خیلی از شرکت ها از آمریکا سرور دارند و مشکلی هم نداشتند.

• best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    ۲۳ آذر ۱۳۹۱ - ۰۰:۲۱

دوست گلم من اینارو از روی تجربه گفتم . همون طور که گفتم ضرر کردم .
    بحث اون نیست داداش گل . ببین توی چند ماه گذشته چند تا دیتا سنتر توی آمریکا چه بلاهایی که سرشون نیومده . بخاطر همین بقیه دیتا سنتر ها حساس شدن .

احتمالا شما نبودین زمانی که آیپی های ایرانی به سرور های آمریکایی محدود شدن ؟ هروقت هم دلیل میپرسیدیم میگفتم بلاک شده آیپی و پاسخ دیگه ای دریافت نمیشد .

بازم از ما گفتن بود شما اصلا وبسایتتون رو ببرید رو سرور های آمریکا و سی پنل بگیرید ;)

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.