انجمن

آپلود نشدن عكس در وردپرس 3.5 مهمه  (۹ نوشته)

• sajjad25

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۳ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۵

سلام دوستان من مي خوام تو وردپرس عكس آپلود كنم اخطار مي ده

اين اخطار رو :خطایی هنگام بارگذاری پرونده پیش آمده. دوباره تلاش کنید.

دوباره هم تلاش مي كنم باز هم اخطار مي ده مشكلش چيه؟

• ayenehrooz

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۲۴ آذر ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۹

خب نمی دانم مشگلت را حل کرده ای یانه اگر نه که خوب است با دقت بخونی: تو احتمالا آپدیت (به روز رسانی ۳.۵) را از طریق اتوماتیک (از طریق آپلود و نصب اتوماتیک ورد پرس از روی سرور وردپرس فارسی)انجام داده ای و همه چیز بجز آپلود تصویر و لینک گزاری کار میکند، من هم همین مشگل رو داشتم و مانده بودم رو هوا تا اینکه که ورد پرس فارسی (زیپ ) را دانلوود کردم و با اف تی پی ftp آپلوودش کردم البته قبلا حتما یک کپی از wp-config.php بگیر تا پاسوردت پاک نشه وقتی همه دانلود کردید وارد ادمین شو و کار تمومه همه چیز باحاله و مثل آدمیزاد کار میکنه.

• agri

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۷
    ۹ دی ۱۳۹۱ - ۱۵:۴۵

ayenehrooz گفت:
    خب نمی دانم مشگلت را حل کرده ای یانه اگر نه که خوب است با دقت بخونی: تو احتمالا آپدیت (به روز رسانی ۳.۵) را از طریق اتوماتیک (از طریق آپلود و نصب اتوماتیک ورد پرس از روی سرور وردپرس فارسی)انجام داده ای و همه چیز بجز آپلود تصویر و لینک گزاری کار میکند، من هم همین مشگل رو داشتم و مانده بودم رو هوا تا اینکه که ورد پرس فارسی (زیپ ) را دانلوود کردم و با اف تی پی ftp آپلوودش کردم البته قبلا حتما یک کپی از wp-config.php بگیر تا پاسوردت پاک نشه وقتی همه دانلود کردید وارد ادمین شو و کار تمومه همه چیز باحاله و مثل آدمیزاد کار میکنه.

دوست عزیز من ورژن 3.5 رو دانلود و روی فایلهای موجود overwrite کردم ولی بازم بعد از اینکه چند تا عکس آپلود کردی دوباره این خطارو میده. البته اینم بگم هنوز تو فوتر مدیریت ورژن رو زده 3.6 آلفا.

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۲
    ۱۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۴

sajjad25 گفت:
    سلام دوستان من مي خوام تو وردپرس عكس آپلود كنم اخطار مي ده

اين اخطار رو :خطایی هنگام بارگذاری پرونده پیش آمده. دوباره تلاش کنید.

دوباره هم تلاش مي كنم باز هم اخطار مي ده مشكلش چيه؟

مشکل از هاست خدمات دهندته من هم همین مشکل رو داشتم تا بشون خبر دادم یه کدی بهم دادن تا تو وردپرس بزارم فکر کنم پوشه wp-config.php بود
    پس برید بپرسید

موفق باشید

• agri

آفلاین
    عضو
    ۱۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۹

از اونا پرسیدم میگن مشکل از ما نیست. راست هم میگن چون یه سایت وردپرسی دیگه رو همین سرور دارم که 3.5 رو دستی روش نصب کردم و مشکلی نداره.
    میشه اون کدی که گفتید رو اینجا بذارید؟

• agri

آفلاین
    عضو
    ۱۰ دی ۱۳۹۱ - ۲۱:۴۷

یه چیز عجیب کشف کردم.
    وقتی تصاویر رو از بخش کتابخانه>>افزودن آپلود می کنم هیچ مشکلی پیش نمیاد. اروری که بالا گفتم فقط موقعی پیش میاد که می خوام تصاویر رو از طریق ادیتور خود وردپرس آپلود کنم.
    بنظورتون دلیلش چیه؟

• parvizx

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۱ دی ۱۳۹۱ - ۱۴:۳۳

دوستان منم همین مشکل رو دارم و از وقتی پیش اومده که به 3.6 الفا ارتقا دادم لطفا مدیران راهنمایی کنن

• hamedzahed

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۸

سلام دوستان من هم از جدیدترین نسخه ی وردپرس فارسی استفاده میکنم 3.6.1–fa_IRالان چند وقتی وقتی می خوام یه عکس آپلود کنم پیغام خطا میده-ولی وقتی میرم تویه قسمت کتابخانه میبینم عکس آپلود شده ولی از طریق افزودن پرونده چند رسانه ایی میزنه خطا-

جالب اینه که وقتی دوباره میرم وردپرس رو بروز رسانی میکنم مشکل حل میشه ولی بعد 1 روز دوباره خطا میده لطفا یکی راهنمایی کنه؟

• bcsalehi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۳۰ آذر ۱۳۹۲ - ۰۰:۲۵

دوستان من هم همین مشکل رو دارم ولی جالب اینه که روی لوکال اپلود میشه

درباره‌ی این موضوع