انجمن

فراخوانی ها ی تگ هد در طراحی قالب  (۴ نوشته)

• simorghs

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۵ آذر ۱۳۹۱ - ۰۲:۰۰

سلام دوستان.
    من قالبی طراحی کردم که تگ هد رو برای شما این پایین قرار میدم.
    میخوام بدونم که این تگ هد من مشکلی از لحاظ کد نویسی و فراخوانی کدهای اسکریپت داره؟
    آخه هیچ یک از کدهای اسکریپت قالب اجرا نمیشن.
    منتظر جوابتون هستم.

<head profile="http://gmpg.org/xfn/11">

<title><?php bloginfo('name'); ?><?php wp_title(); ?></title>

<meta http-equiv="Content-Type" content="<?php bloginfo('html_type'); ?>; charset=<?php bloginfo('charset'); ?>" />
    	<meta name="generator" content="WordPress <?php bloginfo('version'); ?>" /> <!-- leave this for stats please -->
    	<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('stylesheet_url'); ?>" type="text/css" media="screen" />

<link rel="alternate" type="application/rss+xml" title="RSS 2.0" href="<?php bloginfo('rss2_url'); ?>" />
    	<link rel="alternate" type="text/xml" title="RSS .92" href="<?php bloginfo('rss_url'); ?>" />
    	<link rel="alternate" type="application/atom+xml" title="Atom 0.3" href="<?php bloginfo('atom_url'); ?>" />
    	<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/lib/modernizr.custom.63445.js"></script>
    	<link rel="pingback" href="<?php bloginfo('pingback_url'); ?>" />

<!-- tree view -->
    	<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/lib/jquery.min.js"></script>
    	<script type="text/javascript"  src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/lib/jquery.cookie.js"></script>
    	<script type="text/javascript"  src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/lib/jquery.treeview.js"></script>

<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/lib/demo.js"></script>
    	<!-- tree view END -->
    	<?php wp_get_archives('type=monthly&format=link'); ?>
    	<?php //comments_popup_script(); // off by default ?>
    	<?php wp_head(); ?>

</head>
  • javidkhah

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۰
    ۱ دی ۱۳۹۱ - ۲۲:۳۴

این اسکپریت در مورد چیه ؟ حوصله ندارم بخونم واسه همون

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    simorghs
  • simorghs

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    ۷ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۲

اسکریپت مخفی شدن زیر منوها و باز و بسته شدن کشویی زیر منوها با کلیک کردن روی منوهای و شاخه های اصلی هستش

منظورم منوی موضوعات سایتم هست. یه نگاهی به سایتم بنداز متوجه میشی: (منوی موضوعات سمت راست سایت)
    http://atolietarahi.ir

ولی مشکل من کلیه!! کلا هیچ کد اسکریپت جی کوئری رو توی سایت نمی تونم اجرا کنم. ( شاید توی نحوه ی فراخوانی کد های اسکریپت مشکل دارم)

• javidkhah

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۰
    ۹ دی ۱۳۹۱ - ۲۲:۳۷

داداش کلا تو وردپرس فراخوانی js یا همون جاوا اسکریپت خیلی مشکله . یعنی تقریبا نمیشه . منم چند وقته می خوام اینو حلش کنم مشکلو . ولی وقت ندارم بزار کامل فهمدیم میگم بهت . اکثر وقتا تو کتابخانه های جاوا تداخل ایجاد میشه

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها