انجمن

پلاگین statpress فارسی شده  (۳ نوشته)

• مهدی سالاری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۹
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱۵ آذر ۱۳۸۷ - ۰۰:۱۸

پلاگین statpress بهترین افزونه وردپرس در زمینه آمارگیری از سایت هستش . تو این چند وقت چند بار دیدم که دوستانی دنبال فارسی شده این پلاگین بودن . البته فکر می کنم که قبلا هم فارسی شده این پلاگین که یا لینکش خراب بوده و یا تاپیکش پیدا نشده (البته به هر حال فارسی سازی قبلی مربوط می شه به ورژن های قبلی این افزونه) .
    به هر حال این پلاگین رو به دو صورت استاندار و غیر استاندار فارسی کردم . بسته فارسی شده به طریقه استاندار به این صورت هست که یک فایل زبان بهش اضافه شده و در فایل اصلی هیچ تغییری داده نشده .
    اما بخشی هایی از پلاگین بود که در فایل زبان موجود نبود (حتی در فایل های مربوط به زبان های دیگه که به صورت رسمی توسط خود سازنده پلاگین در بسته قرار داشت اونها بخش ها رو اصلا نداشتند) به همین دلیل مجبور شدم برای فارسی سازی علاوه بر اینکه فایل زبان ساختم اون قسمت هایی که در فایل زبان نمیومد رو در خود فایل اصلی ویرایش کنم .
    لینک دانلود statpress فارسی (استاندارد) | لینک کمکی
    لینک دانلود statpress فارسی | لینک کمکی
    @},- ~O)

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    chapalmapal
  • uma

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳
    ۱۵ آذر ۱۳۸۷ - ۰۸:۰۴

واقعا تشكر ... البته هنوز نصب نكردم اما از اين كه زحمت كشيدي ممنون ... @},-
    راستي اگه امكانش هست و مقداري وقت داري يه كمي به من كمك كني ممنون ميشم ( از طريق مسنجر البته )
    Yahoo ID : iman.farhadi

• مهدی سالاری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۹
    ۱۵ آذر ۱۳۸۷ - ۰۸:۵۵

uma گفت:
    واقعا تشكر ... البته هنوز نصب نكردم اما از اين كه زحمت كشيدي ممنون ... @},-
    راستي اگه امكانش هست و مقداري وقت داري يه كمي به من كمك كني ممنون ميشم ( از طريق مسنجر البته )
    Yahoo ID : iman.farhadi

خوش حال می شم بتونم کمکی بکنم . آیدی من در یاهو هستش : mahdi.salari@ymail.com
    شما رو اد کردم . @},- ~O)

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.