انجمن

فروشگاه اینترنتی با وردپرس :(  (۶ نوشته)

• word-p

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۲ دی ۱۳۹۱ - ۱۷:۵۷

با عرض سلام

بنده دنبال ساخت یک فروشگاه اینترنتی توسط ورد پرس هستم

الان مثل همیشه ناظران عزیز وردپرس می گویند فروم را جستجو کنید و مطلب شما هست در فروم و درباره ی آن بحث شده
    من حدود 20 پست تو فروم درباره ی این مسئله پیدا کردم و کامل خواندم اصلا کارم را راه نداخت ...
    و می دونم افزونه ای مناسب برای این کار نیست که در سایت اصلی ورد پرس باشه ...

من دنبال افزونه ای شخصی هستم که مثل f-a.ir بشود

یعنی لینک دانلود با پرداخت پول باز شود / البته قبلش هم از کاربر ایمیل بخواد / تا اگر مشکلی در پرداخت بود کد پیگیری درون ایمیل خریدار بیاد تا به مدیران سایت گذارش بدهند و مدیران پس از تایید مشکل خریدار , از چیزی که خریدند ولی دان نشده به ایمیل فرد ارسال کنند وامکانات کامل تر دیگر ;)...
    ...................................................................................
    برای من و دیگران رایگان بودن ارزش نداره اما گران قیمت هم نباشه چون CMS مخصوص فروشگاه نیست و وردپرس هر چی هم باشه فروشگاه ساز نیست و کلی کار میبره تا بشه فروشگاه مجازی پس قیمت این پلاگین نباید بیشتر از 70.000 تومان باشه .
    اینها ارزش داره نه قیمتش :
    1. فارسی بودن
    2. ساده بودن (دارای راهنمای فراسی و پلاگین 100 درصد ایرانی و تعداد گذینه های کم ولی کارا و مفهومی)
    3. امنیت
    4. ماژول از دو سایت معروف خدمات اینترنتی ملت و سامان (مستقیم و بدون زرین پال و پارس پال و ..)

..................................................................................
    کاری هم نداره میشه مرچنت رو با نمایندگان این بانکها یا ثبت یک شرکت با مبلغ حدود 200 تا 300 هزا تومان همه چیزی را فراهم کرد ...

فقط خواهشا راهنمایی بفرمایید که باید چکار کنم ....

با تشکر

• best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    ۱۳ دی ۱۳۹۱ - ۰۲:۳۲

سلام .
    میتونم براتون قالب فروشگاهی طراحی کنم و بدون نیاز به پلاگین وردپرس رو مستقیما به فروشگاه ساز تبدیل کنم با همون محیط کاری وردپرس .

اگه مشاوره خواستید در خدمتم admin@best-designer.ir

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    word-p
  • گروه توسعه پلاگین و طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۸
    ۱۳ دی ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۸

سلام دوست عزیز

برای طراحی فروشگاه پلاگین هایی وجود دارد مثل زرین پال که نیاز شما رو مرتفع می کنه.

اما اگه اون پلاگین ها نمی تونه کمکتون کنه می تونین توی سایت ما فرم پر کنین.

موفق باشین.

word-p
  • word-p

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲
    ۱۳ دی ۱۳۹۱ - ۲۰:۱۴

ممنونم از دوستانی که جواب دادند

تصمیم من برای ایجاد فروشگاه با هدف روی یک فروش محصول خاصی نیست / من به دنبال گرفتن یک سرور خانگی و اتصال آن با اینترنت هستم تا در خانه ی خودم چندین فروشگاه درست کنم ;) / که هرکدام برای یک هدفی طراحی کرده باشم و مدیریت کنم / البته سیستم مدیریت هاستینگ رایگان بجای cpanel استفاده کنم ... (برای اینترنت پر سرعتم فکرش رو کردم ;) و فعلا با دوستانم داریم پولامونو رو هم میزاریم شرکت بزنیم و یک فروشگاه بزرگ با تبلیغات بزرگ درست کنیم اونم با سروری که در خانه ی خودم یا جایی که ممکن هست شرکتش کنم )
    من و شایدم خیلی از دوستانی که در این انجمن عضو هستند مشکلی با طراحی قالب نداشته باشند / چون واقعا طراحی قالب با ورد پرس مثل طراحی یک صفحه ی ساده استاتیک می مونه کافی توابع ورد پرس را یک جا نوشته باشید و کاربرد هر کدام را به یاد داشته باشید و البته css هم بدونیم/ اگر زیبایی هم مهم باشه جی کوئری هم روش / تمام .
    من با طراحی قالب وردپرس مشکلی ندارم / و اگه از خودم تعریف نکرده باشم حتی چون برای قالبهای خودم از تیکه های زیادی استفاده میکنم / مثل category.php , archive.php , page.php , search.php , sidebar.php و ... سرعت قالب هایم بسیار بالا است / و برای هر نوع صفحه طرح مربوط به اون ... طراحی شده ...

***اما من از شرکت واسط برای خرید و فروش محصولاتم نمی خواهم استفاده کنم / یک ماژول فقط بانکی / اما با این حال من سه شرکت معروف برای پرداخت هم در لوکال تست کردم , متاسفانه مشکلات زیادی برای تست رو لوکال داشت از جمله فعال سازی curl که با تغییر کدی php.ini اون را فعال کردم اما باز سیستم برای پرداخت انجام نشد فقط پیام هشدار فعال سازی curl قطع شد :( (البته میدونم باید ثبت نام کنیم تا لینک انتقال به بانک باز بشه / اما انتظار داشتم یک پیامی بیاد بگه شما ثبت نام نکردید و وقتی ریدایرکت به بانک میشه دوباره برگرده به سایتم)

من از کجا میتونم تست بگیرم و خودم پلاگینها رو ویرایش و آزمایش کنم

یعنی بانک ها ماژول سازی نمی کنند :o

به نظر من هر ایرانی باید یک فروشگاه اینترنتی داشته باشه

خودش بسازه

خودش بفروشه

خودش آقای خودش باشه

دوست دارم همه چیز maid in khodam باشه :)

اگه کسی مطلبی یا منبعی داره که می تونه در هر زمینه کمک بکنه تا به هدفمون برسیم ممنون میشوم

با تشکر

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۲
    ۱۴ دی ۱۳۹۱ - ۰۰:۲۵

word-p گفت:
    ممنونم از دوستانی که جواب دادند

تصمیم من برای ایجاد فروشگاه با هدف روی یک فروش محصول خاصی نیست / من به دنبال گرفتن یک سرور خانگی و اتصال آن با اینترنت هستم تا در خانه ی خودم چندین فروشگاه درست کنم ;) / که هرکدام برای یک هدفی طراحی کرده باشم و مدیریت کنم / البته سیستم مدیریت هاستینگ رایگان بجای cpanel استفاده کنم ... (برای اینترنت پر سرعتم فکرش رو کردم ;) و فعلا با دوستانم داریم پولامونو رو هم میزاریم شرکت بزنیم و یک فروشگاه بزرگ با تبلیغات بزرگ درست کنیم اونم با سروری که در خانه ی خودم یا جایی که ممکن هست شرکتش کنم )
    من و شایدم خیلی از دوستانی که در این انجمن عضو هستند مشکلی با طراحی قالب نداشته باشند / چون واقعا طراحی قالب با ورد پرس مثل طراحی یک صفحه ی ساده استاتیک می مونه کافی توابع ورد پرس را یک جا نوشته باشید و کاربرد هر کدام را به یاد داشته باشید و البته css هم بدونیم/ اگر زیبایی هم مهم باشه جی کوئری هم روش / تمام .
    من با طراحی قالب وردپرس مشکلی ندارم / و اگه از خودم تعریف نکرده باشم حتی چون برای قالبهای خودم از تیکه های زیادی استفاده میکنم / مثل category.php , archive.php , page.php , search.php , sidebar.php و ... سرعت قالب هایم بسیار بالا است / و برای هر نوع صفحه طرح مربوط به اون ... طراحی شده ...

***اما من از شرکت واسط برای خرید و فروش محصولاتم نمی خواهم استفاده کنم / یک ماژول فقط بانکی / اما با این حال من سه شرکت معروف برای پرداخت هم در لوکال تست کردم , متاسفانه مشکلات زیادی برای تست رو لوکال داشت از جمله فعال سازی curl که با تغییر کدی php.ini اون را فعال کردم اما باز سیستم برای پرداخت انجام نشد فقط پیام هشدار فعال سازی curl قطع شد :( (البته میدونم باید ثبت نام کنیم تا لینک انتقال به بانک باز بشه / اما انتظار داشتم یک پیامی بیاد بگه شما ثبت نام نکردید و وقتی ریدایرکت به بانک میشه دوباره برگرده به سایتم)

من از کجا میتونم تست بگیرم و خودم پلاگینها رو ویرایش و آزمایش کنم

یعنی بانک ها ماژول سازی نمی کنند :o

به نظر من هر ایرانی باید یک فروشگاه اینترنتی داشته باشه

خودش بسازه

خودش بفروشه

خودش آقای خودش باشه

دوست دارم همه چیز maid in khodam باشه :)

اگه کسی مطلبی یا منبعی داره که می تونه در هر زمینه کمک بکنه تا به هدفمون برسیم ممنون میشوم

با تشکر

من هدفتون رو ستایش میکنم و خودم هم قبلا این نظر رو داشتم که بزنم ولی شما خیلی دستکم گرفتین برای سرور خونگی من رفتم پرسیدم برای این کار هیچ شرکتی ارئه دهنده هاست سرور های خودش رو تو ایران نمیزاره به چند لیل یک زود فیلتر میشه دو اینترنت پر سرعت میخواد حداقل 8 مگ برثانیه دوم هزینه نگه داریش بالا هست و هزینه ساخت سرور خونگی خیلی پاتون در میاد و فکر کنم آسون نیست ساخت چنین سروری من بهتون پیشنهاد میکنم سرور ها رو به یه کشور نزدیک مثل افغانستان و امارات یا دبی و پاکستان انتقال بدید شک نکنید در این کشور ها هزینه نگه داری سرور ارزون تره تا تو ایران یا اگر مایل باشید به کشور های آلمان یا کاندا بفرستید اونجا اگر تحریم نشیم و من هم سرور خودم الان تو آلمان هست و خیالم راحت مشکلی هم نداره

امیدورام این حرف ها به دردتون بخوره

word-p

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۹ تیر ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۴

من یک فروشگاه اینترنتی دارم که دوست دارم تغییراتی توش بدم. دوست دارم با وردپرس یا با یک فروشگاه ساز آنلاین این کارو انجام بدم. مشکل در وارد کردن دیتابیس و حفظ آدرس ها صفحات داخلی فروشگاه اینترنی تغییر نکنه

درباره‌ی این موضوع