انجمن

مشکل در قسمت ادمین و ورود به پنل ادمین  (۴ نوشته)

• amir_boy1997

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۶ دی ۱۳۹۱ - ۰۰:۴۷

سلام
    دوستان من وقتی صفحه yoursite.com/wp-admin رو باز میکنم یه صفحه سفید میاد و از دیروز 50 هزار بار رفرش میکنم درست نمیشه اصلا پنل ادمین باز میشه وقتی میخوام برم یه صفحه سفیده هیچ کاریم نمیشه کرد الانم 1 روز از نصبش میگذره از قسمت ورودم میرم وارد نمیشه هنگام حذف-نصب-غیر فعال کردن افزونه ها هم بعضی اوقات اینجوری میشد دیروز ولی یا میرفت 2باره به پنل و یا 5 مین طول میکشید از نظر سرعت نت هم مشکلی ندارم

میشه کمک کنید من و 1 عالمه مطلب موندیم الاف :)

• Mojtaba in96

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۲۵
    ۱۶ دی ۱۳۹۱ - ۰۱:۳۷

اسم پوشه ی قالبی که رو سایتتون نصب بود تغییر بدین ، پوشه پلاگین ها رو تغییر نام بدید
    ببینین مشکل حل شد یا خیر ...

" در این صورت پلاگین ها و پوسته ی سایت شما غیر فعال میشه و اگه مشکل از این ها باشه میتونین به عیب یابی بپردازید "

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    montazer284
  • amir_boy1997

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    ۱۶ دی ۱۳۹۱ - ۰۹:۵۷

اسمشونو عوض کردم این ارور هارو میده فکر کنم بخاطر همونه که اسمشو عوض کردم چیکار کنم؟بابا من لنگم اگه درست نمیشه بگید یا یه اسکریپت دیگ هنصب کنم یا برم تو انجمنم کار کنم

Warning: require_once(/home/u217948053/public_html/wp-admin/includes/admin.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/u217948053/public_html/admin/admin.php on line 67

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/u217948053/public_html/wp-admin/includes/admin.php' (include_path='.:/usr/lib/php') in /home/u217948053/public_html/admin/admin.php on line 67

• Mojtaba in96

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۲۵
    ۱۶ دی ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۵

از هاست رایگان استفاده میکنید ؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها