انجمن

یک مشکل ساده  (۴ نوشته)

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۲
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۱ دی ۱۳۹۱ - ۲۱:۴۶

با سلام من یه مشکل ساده داشتم این آدرس سایتمه

و اینم یه مثال از مشکلم (یه پست)

نمیدونم چرا وقتی سر عکس کلیک میکنم میره تو یه جا دیگه به جایی که بره تو ادامه مطلب یا عکس بزرگ بشه
    از دوستان خواهش میکنم یکی کمک کنه که وقتی سر عکس کلیک میکنم یا بره تو ادامه مطلب یا اصلا لینکی رو عکس ذخیره نشه چون اینجور بهتره که سر عکس کلیک کنی چیزی باز نشه یا لینکی رو عکس ذخیره نشه ویا وقتی رو عکس کلیک کنی یه تب باز بشه و تو اون تب عکس بیاد
    درضمن قالب رو عوض کردم باز همین مشکل بود
    یه چیز دیگه من عکس ها رو تو وردپرس آپ میکنم
    هرکی هرچیزی بلده بگه

• رضا

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۲۱ دی ۱۳۹۱ - ۲۲:۵۷

سلام دوست عزیز

این وقتی شما از ( افزودن پرونده چندرسانه‌ای ) استفاده می کنید این در حالت عادی و خودکار لینکی از آدرس خود تصویر را به تصویر شما لینک می کند / از افزونه ی زوم ایمیج میشه استفاده کرد اما راه دیگه اینکه شما روی تصاویر کلیک کرده و alt + shift + s را بزنید

شما حتی روی دیدار متنی پست هم بزنید تگ a را میبینید که میگه href کنم به آدرس این تصویر
    می دونید که ورد پرس هر صفحه اسم مختص به خودش را داره مثلا صفحه های search.php / archive.php / single.php / category.php / page.php و ... که حتما برای اون آدرس تصویر اسمی اختصاص داده شده که در صورت نبود به حالت دیفالت که میشه single.php عوض میشه ...
    و افزونه ای من گفتم همین کار را می کنه و جلوی انتقال تصویر را میگیره و میره در روی تصویر و تصاویر را روی صفحه میاره و همچنین بزرگ می کنه ....
    ببنید شما وقتی روی گذینه ی ( افزودن پرونده چندرسانه‌ای ) کلید می کنید دو حالت داره یا آپ میکنید و قرار میدید یا در کتابخانه استفاده می کنید / در کتابخانه اگر استفاده کنید که یعنی بعد از لود تصویر در همین جا قرار میگیره یک پنل هست در سمت چپ به نام (تنظیمات نمایش پیوست) این همون مطالب بالا هست که گفتم ...
    در قسمت (پیوند به) نگاه کنید :
    در حالت دیفالت پوسته ی پیوست دارید و روی این هست / پیوست , این پوسته در قالب نیست و به single.php عوض میشه
    به نظر من پیوست . php یک اسمی هست که برای این در وردپرس درنظر گرفته شده البته معنی ایینگلیسیش که فکر نکنم باشه اتچ و چون نیست به این سینگل تغییر پیدا می کنه (نمیدونم این خط را درست رساندم یا خیر)
    شما می توانید روی هیچ کدان بزارید یا هر جور میل شما هست با این سیستم برخورد قانونی کنید :)

موفق باشی دوست گلم

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    zana
  • mohammad061

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۲
    ۲۳ دی ۱۳۹۱ - ۱۵:۵۲

بابا چقدر میپیچونی یه راه حل ساده بگو که ما هم بفهمیم همه مثل شما حرفه ای نیستند

• zana

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴
    ۲۵ دی ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۵

تشکر از رضا برای جوابی که نوشتن
    شما میتونید در هنگام نوشتن مطلب جدید ، اونجایی که عکس رو میزارید ، یا در قسمت ویرایش مطالب قبلی ، در قسمتی که عکس را انتخاب می کنید ، نشانی پیوند را بر روی گزینه "هیچ کدام" تنظیم کنید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.