انجمن

عدم نمایش تصویر بند انگشتی  (۶ نوشته)

• zinor

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۶ دی ۱۳۹۱ - ۲۳:۵۵

سلام به همه :
    من از پوسته آی‌ تی بلاگز استفاده می کنم مشکل من اینه که وقتی یه پست جدید می نویسم عکس بند انگشتی کنار پست در صفحه اول نمایش داده نمی شود ؟ وقتی دکمه ادامه مطلب رو میزنی و میری تو پست همه چی مرتبه ولی جدیدا تو صفحه اول تصویر بندانگشتی کنار پست نمایش داده نمی شود .
    دو تا نکته مهم که وجود دارد اینه که قابلیت نمایش عکس بند انگشتی و استفاده اتوماتیک تو پوسته فعال هست و مهمتر از همه این که این مشکل تازه برای من به وجود اومده ؟ یعنی عکس های بند انگشتی که دیروز تو صفحه گذاشتم درست هست ولی هر نوشته جدید که اضافه می شود عکس بند انگشتی اش نمایش داده نمی شود ؟؟؟
    ممنون می شوم دوستان کمکی بنمایند .
    ممنونم

• ammargraph

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۲
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۷ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۶

سلام دوست عزیز
    مشکل میتونه از فایل functions.php باشه. یا شایدم از کد فراخوانی تصویر شاخص داخل صفحه index.php
    باید از نزدیک دید ...
    کمک خواستید در خدمتم : miladx99@yahoo.com
    یا علی

• bigtheme

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۳

سلام به همگی
    یه مشکلی برام پیش اومده , اینکه تصاویر شاخص روی هاست جدید نمایش داده نمیشه . قبلا این قالب رو روی هاست رایگان تست کرده بودم درست و بدون مشکل اجرا میشد ولی وقتی روی هاست خودم آپلود کردم دیگه تصویر شاخص رو نشون نمیده. لطفا هر چه زودتر راهنمایی کنید

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۱

ihnd گفت:
    سلام به همگی
    یه مشکلی برام پیش اومده , اینکه تصاویر شاخص روی هاست جدید نمایش داده نمیشه . قبلا این قالب رو روی هاست رایگان تست کرده بودم درست و بدون مشکل اجرا میشد ولی وقتی روی هاست خودم آپلود کردم دیگه تصویر شاخص رو نشون نمیده. لطفا هر چه زودتر راهنمایی کنید

درود . این مشکل میتونه ناشی از تغییر مکان سرور و مکان تصاویر باشه .راهی که پیشنهاد میدم استفاده از افزونه ی Auto Post Thumbnail هست . پس از نصب در پنل تنظیماتش یک دکمه هست . اونو بزنید و منتظر باشید تا تصاویرشاخص ساخته بشن . و همچنین نیازی نیست در پست های جدید به صورت دستی تصویر شاخص بزارید ، این افزونه خودش تصویری که برای مطلب در نظر بگیرید رو متناسب با سایز تصویرشاخص میبره و قرار میده .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    bigtheme
  • bigtheme

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۰

ممنون از پاسختون
    این روش رو قبلا تست کردم ولی نشد می خواستم بدونم به کدوم قسمت هاست مربوط میشه تا تنظیمات اون قسمت رو غیر فعال کنم , چون تنظیمات هاست به صورت استاندارد و اتوماتیک ست شده. قالب هم یه قالب خارجی که فارسی سازی شده

• طراحی سایت

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۴
    ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۵

ihnd گفت:
    ممنون از پاسختون
    این روش رو قبلا تست کردم ولی نشد می خواستم بدونم به کدوم قسمت هاست مربوط میشه تا تنظیمات اون قسمت رو غیر فعال کنم , چون تنظیمات هاست به صورت استاندارد و اتوماتیک ست شده. قالب هم یه قالب خارجی که فارسی سازی شده

permission فولدر آپلود از توی هاست چیه الان؟ بزارید روی 777 بعد عکس آپلود کنید، اگه درست شد برگردونید به 755
    آدرس سایت رو بدید فکر کنم بهتر بشه راهنمایی کرد

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    bigtheme

درباره‌ی این موضوع