انجمن

تروخدا کمک کنید...سایت پریده...زود کمک کنید  (۵ نوشته)

• shahang

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۳
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۹

قسمت URL سایت رفتم تا تنظیماتشو با www بزنم یهو دیگه بخش مدیریتی 404 not found میزنه و سایت هم شلخته و کته کثیفه

• بهینه سازی سایت

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱
    ۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۴

تنها بخش مدیریتی به این صورته؟

• طراحان نوین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۵
    ۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۸

shahang گفت:
    قسمت URL سایت رفتم تا تنظیماتشو با www بزنم یهو دیگه بخش مدیریتی 404 not found میزنه و سایت هم شلخته و کته کثیفه

از قسمت phpmyadmin سایتتون ،دیتابیس سایتتون رو انتخاب کنید و به قسمت wp_options برید و از اونجا آدرس سایتتون رو درست کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    shahang
  • himu

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    ۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۸

mehdi370 گفت:

از قسمت phpmyadmin سایتتون ،دیتابیس سایتتون رو انتخاب کنید و به قسمت wp_options برید و از اونجا آدرس سایتتون رو درست کنید.

سلام داداش گلم مجبور شدم بیام اینجا پست بزارم جاهای دیگه کسی جواب نمیده امیدوارم شما اقلا یه کمکی بهم بکنین
    افزونه live soccer رو نصب کردم اما حالا نمیتونم لاگین کنم
    باوجود اینکه همه چی هم درسته و وقتی بازیابی رمز عبور میزنی رمز جدید هم میتونی بزاری اما نه من نه کاربرا نمیتونن لاگین کنن
    کمکم کنین توروخودا
    این ارور رو میده
    Server error
    The website encountered an error while retrieving http://himu.ir/wp-admin/update.php?action=install-plugin&plugin=live-score&_wpnonce=34a70ba5d5. It may be down for maintenance or configured incorrectly.
    Here are some suggestions:
    Reload this webpage later.
    HTTP Error 500 (Internal Server Error): An unexpected condition was encountered while the server was attempting to fulfill the request.
    ادرس وب سایتم اینه himu.ir

• طراحان نوین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۵
    ۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۹

himu گفت:

سلام داداش گلم مجبور شدم بیام اینجا پست بزارم جاهای دیگه کسی جواب نمیده امیدوارم شما اقلا یه کمکی بهم بکنین
    افزونه live soccer رو نصب کردم اما حالا نمیتونم لاگین کنم
    باوجود اینکه همه چی هم درسته و وقتی بازیابی رمز عبور میزنی رمز جدید هم میتونی بزاری اما نه من نه کاربرا نمیتونن لاگین کنن
    کمکم کنین توروخودا
    این ارور رو میده
    Server error
    The website encountered an error while retrieving http://himu.ir/wp-admin/update.php?action=install-plugin&plugin=live-score&_wpnonce=34a70ba5d5. It may be down for maintenance or configured incorrectly.
    Here are some suggestions:
    Reload this webpage later.
    HTTP Error 500 (Internal Server Error): An unexpected condition was encountered while the server was attempting to fulfill the request.
    ادرس وب سایتم اینه himu.ir

سایتتون رو چک کردم، مشکلی نداشت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها