انجمن

مشکل بعد از Update وردپرس آلفا 3.6 به آلفا 3.6-23288  (۲ نوشته)

• Abdosalehi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۶

به نام خدا
    با سلام و خسته نباشید به گروه عزیز وردپرس . بنده در یک حواس پرتی عجیب و اتفاقی بر روی Update وردپرس نسخه شبانه (3.6-alpha-23288) کلیک کردم و هدف بنده Update چند تا از پلاگین های خود وب سایتم بود . اما بعد از Update شده از ورژن Alpha 3.6 به 3.6-Alpha-23288 تبدیل شد .

اگر وب سایت بنده را دقت کنید ( Wrote.ir ) متاسفانه تاریخ هجری شمسی به میلادی تبدیل شده ، متن " نوشته شده در " تبدیل به Posted On شده و از طرفی فونت سایت هم تغییر کرده که فکر می کنم Arial باید شده باشد . چون باید Tahoma باشد . حال بنده می خواهم بدانم که سریع ترین و بهترین کار در بازگشتن به ورژن Alpha 3.6 چیست ؟

آیا برای همچین کار هایی Plugin خاصی ساخته شده است ؟ آیا می توان بدون بازگردادن به ورژن Alpha 3.6 خیلی راحت از داخل محیط Wordpress این مشکل را حل کرد ؟ آیا می توانید برای بنده Link به روز رسانی فارسی برای نسخه آخر وردپرس را ارسال کنید تا در محیط وردپرس آن را Automatic به روز رسانی کنم ؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    hamidrezaz
  • Zirmizi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۸ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۵:۴۴

سلام دوست من
    مشکل شما رو من هم داشتم
    و تنها راه حل این مشکل رو در نصب کردن نسخه پایین تر وردپرس دیدم و اتفاقا ایراد برطرف شد
    شما هم بهتر است همین کار را انجام دهید
    برای بازگردانی ورد پرس به نگارش پیشین به روش زیر عمل نمایید
    به cpanel بروید و درون پوشه نصب وردپرس یک پوشه جدید بسازید و همه فایل ها مربوط به ورد پرس رو درون اون کپی کنید(نتیجه این امر به عنوان یک نسخه پشتیبان خواهد بود)سپس نگارش قبلی وردپرس رو دانلود کرده و همه فایلها رو به غیر از فایل
    ( wp-config.php ) و پوشه ( wp-content ) با فایلهای موجود در محل نصب وردپرس جایگزین کنید.
    پیروز و پایدار باشید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    hamidrezaz

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.