انجمن

خطا در پیشخوان  (۵ نوشته)

• saman9074

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۸

سلام به دوستان هنگامی که وارد پیشخوان می شم خطای زیر رو میده از وقتی انتقال دادم به هاست جدید این مشکل پیش اومده

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/quranmo1/public_html/wp-includes/post.php on line 3588
    از دوستان خواهش می کنم کمک کنن

• saman9074

آفلاین
    عضو
    ۱۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۸:۱۸

;

saman9074 گفت:
    سلام به دوستان هنگامی که وارد پیشخوان می شم خطای زیر رو میده از وقتی انتقال دادم به هاست جدید این مشکل پیش اومده

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/quranmo1/public_html/wp-includes/post.php on line 3588
    از دوستان خواهش می کنم کمک کنن

یعنی کسی نیست جواب من رو بده؟ از دوستان عزیز خواهش می کنم بگین این مشکل از چیه و چطوری حل میشه؟

• mikhak

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    ۱۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۰:۳۵

خوب انگاری موقع انتقال به فایل های وردپرست لطمه ای وارد شده خوب فایل های قدیمی رو حذف و آخرین نسخه از وردپرس رو دانلود و نصبش کن . البته مراقب باش پوشه های wp-content و wp-uploads رو حذف نکنی همنیطور wp-config

با تشکر

• saman9074

آفلاین
    عضو
    ۱۹ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۰

mikhak گفت:
    خوب انگاری موقع انتقال به فایل های وردپرست لطمه ای وارد شده خوب فایل های قدیمی رو حذف و آخرین نسخه از وردپرس رو دانلود و نصبش کن . البته مراقب باش پوشه های wp-content و wp-uploads رو حذف نکنی همنیطور wp-config

با تشکر

دوست عزیز درست نشد همه رو پاک کردم ودوباره نصب کردم اما بازم خطا میده از چی می تونه باشه؟

• saman9074

آفلاین
    عضو
    ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۰

کسی نیس کمک کنه؟ این خطا ها مال چیه؟ تو قسمت مدیریت این خطا وجود دارد
    این خطا مال یه سایته.
    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/quranmo1/public_html/aseman-abi.ir/wp-includes/post.php on line 3601
    این ماله یک سایته دیگه است

درباره‌ی این موضوع