انجمن

مشکل در جابه جایی ابزارک ها پس از بروز رسانی  (۶ نوشته)

• shahrefarsi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۴

با درود . من وردپرسم رو به آخرین نسخه فارسی بروزرسانی کردم و با موفقیت هم بروز رسانی شد . مشکلی وجود نداشت اما دیروز متوجه مشکل جابه جا نشدن ابزارک ها شدم . بالای بخش پیشخوان دو گزینه تنظیمات صفحه و راهنما داره که با کلیک روی اون ها به صورت کشویی باز میشن . اما وقتی صفحه ابزارک ها رو باز می کنم ، تو این صفحه نه اون دکمه ها ( تنظیمات صفحه و راهنما ) که بالای صفحه هستن و نه ابزارک ها کار می کنن . یعنی نه میشه ابزارک رو جابه جا کرد یا حتی با کلیک روی ابزارک کشویی باز نمیشه ( مثلا اگه روی فید کلیک کنم باز نمیشه که آدرس رو تغییر بدم ) و نمی تونم نه ابزارکی رو جابه جا نه فعال و نه غیر فعال کنم . در انجمن هم جستوجو کردم نتایجی یافت شد که باید فایل اینکلود دوباره آپلود بشه این کار رو هم کردم اما درست نشد. اگه میشه لطف کنید راهنمایی کنید . با سپاس

• Mr.Javad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    ۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۶

افزونه ای به تازگی نصب نکردید ؟ اسلایدر ؟ جی کوئری ؟ یا ...

• shahrefarsi

آفلاین
    عضو
    ۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۸

خیر . تمام افزونه ها در نسخه قبل از بروز رسانی هم نصب بودند . افزونه جدیدی نصب نکردم . ممکنه از ناسازگاری افزونه ای باشه ؟ ممنون

• Mr.Javad

آفلاین
    عضو
    ۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۰

آره ، شاید یه افزونه با این سری جدید نمی خونه .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    shahrefarsi
  • shahrefarsi

آفلاین
    عضو
    ۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۵

بسیار ممنونم مشکل حل شد . مشکل در این بود که من همه فایل ها رو بروز رسانی کرده بودم اما فایل پلاگین های جدید رو با پلاگین های قبلی جایگزین نکرده بودم که این کار رو انجام دادم و مشکل حل شد . از پاسخگویی خوب و سریعتون هم ممنونم .

• Mr.Javad

آفلاین
    عضو
    ۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۶

خواهش می کنم ، موفق باشید /

درباره‌ی این موضوع