انجمن

پلاگین مدیریت دانلود با قابلیت sync  (۳ نوشته)

• post98

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۲

با سلام به تمامی دوستان

دوستان من دارم یه سایت دانلود راه میندازم می خوام از یه پلاگین که قابلیت sync هم داشته باشه استفاده کنم
    من wp-filebase و wp-download manager رو دیدم ولی این ها فقط نسخه pro شون قابلیت sync رو دارن ولی پولی
    هستن که با دلار الان حساب کنی بالای 400 تومن در میاد که ارزش نداره به غیر از این ها از چی میشه استفاده کرد که قابلیت sync هم داشته باشه و رایگان باشه در صورتی هم کسی هست که بفروشه لایسنس این پلاگین ها رو اینجا بگه
    در صورتی که پلاگینی نبود که sync داشته باشه بهترینش رو اینجا معرفی کنید که قابلیت های زیادی داشته باشه

مرسی

• afshin98

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۱۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۵

منم میخوام لط

post98 گفت:
    با سلام به تمامی دوستان

دوستان من دارم یه سایت دانلود راه میندازم می خوام از یه پلاگین که قابلیت sync هم داشته باشه استفاده کنم
    من wp-filebase و wp-download manager رو دیدم ولی این ها فقط نسخه pro شون قابلیت sync رو دارن ولی پولی
    هستن که با دلار الان حساب کنی بالای 400 تومن در میاد که ارزش نداره به غیر از این ها از چی میشه استفاده کرد که قابلیت sync هم داشته باشه و رایگان باشه در صورتی هم کسی هست که بفروشه لایسنس این پلاگین ها رو اینجا بگه
    در صورتی که پلاگینی نبود که sync داشته باشه بهترینش رو اینجا معرفی کنید که قابلیت های زیادی داشته باشه

مرسی

منم میخوام لطفا پاسخ بدید

• rezahashemian

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸
    ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۴

لطفا کمکی کنید دوستان بنده هم لازم دارم فجیع
    متخصصان لطفا کمک کنند

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها