انجمن

کاهش بازدید و ورودی گوگل با تبلغ گذاشتن در سایت  (۶ نوشته)

• Farzad.N

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۹ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۵

آقا من یه مشکل دارم که خیلی عصبیم میکنه ...
    اونم اینه که هر وقت تبلیغات واسه فروش محصولات میذارم آمار بازدیدم خیلی میاد پایین و ورودی گوگل هم خیلی میاد پایین ...
    کسی میتونه منو راهنمایی کنه که چیکار کنم ؟؟؟؟

یه سوال هم دارمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
    بهترین افزونه واسه افزایش سرعت سایت چیه ؟

• Seo one

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵۰
    ۹ بهمن ۱۳۹۱ - ۲۰:۳۱

اول سوال دومت رو جواب بدم حالا برای افزایش سرعت افزونه ها و متد های مختلفی هست ولی استفاده از افزونه های کش حتما پیشنهاد میشه که مطرح ترین هاش هم سوپر کش و توتال کش هست ...

سوپر کش تنظیمم کردنش از توتال کش یکم سخت تره ولی توتال کش هم بعضی مواقع مشکل دره خودم من قبلا توتال کش استفاده میکردم که مشکل داشت الان از سوپر کش استفاده میکنم ...
    افزونه های دیگه هم هست که با پاک کردن رونوشت ها و جفنگ و بهینه سازی دیتا بیس ها سرعت سایت رو میرند بالا

اگه سرعت خیلی خیلی خرابه احتمالا مشکلات دیگه هم هست که باید بررسی بشه با این سایت میتونی بررسی کنی ...
    http://gtmetrix.com/

در مورد سوال اول هم باید بگم یکی از ملاک های سنجش گوگل استفاده بیش از حد تبلغات هست ... این کار هم باعث مزاحمت برای کاربران و هم کمی کاهش سرعت میشه ولی در کل نباید تاثیر زیادی بر روی ورودی های گوگل بزاره

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Farzad.N
  • Farzad.N

آفلاین
    عضو
    ۱۰ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۹

اولا ممنون از توضیحاتت اما من هر وقت تبلیغ میذارم واقعا ورودی 200 تا 300 تا افت میکنه ...

• Seo one

آفلاین
    عضو
    ۱۰ بهمن ۱۳۹۱ - ۲۳:۱۴

خب چقدر تبلغات میزاری چه نوع تبلغاتی میزاری ؟

وقتی میزاری مثلا بلافاصله ورودی ها کم میشه و هر وقت بر میداری بلافاصله زیاد میشه یاا نه چند وقت طول میکشه و چه مدتی ؟

• Farzad.N

آفلاین
    عضو
    ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۵:۴۶

مثلا دو تا تبلیغ پست ثابت بالا یکی هم پایین توی صفحه اول
    بقیه صفحات هم همینجوری ...

مثلا امروز بذارم فردا کم میشه .... امروز وردارم فردا زیاد میشه ....

• Seo one

آفلاین
    عضو
    ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۷:۲۲

خب همون جور که گفتم یکی از فاکتور های سنجش و رتبه دهی گوگل این هست که شما چقدر از تبلغات استفاده کردید اگه بیش از حد باشه خب نمره منفی میگیرد ولی این موردی که پس از یه روز تاثیر بزار و با برداشتنش هم بازدید برگرده خیلی عجیبه

احتمالش هست که تبلغات رو قرار میدی روی سرعت بارگذاری تاثیر میزاره ول خب معلوم هم هست هر چی سرعت کمتر باشه کاربر هم کمتر تمایل به ورود داره ... برای همین تعداد ورودی کمتر میشه .... احمالش هست کد های که برای تبلغ میزاری مشکل داشته باشه و سرعت رو بگیر

درباره‌ی این موضوع