انجمن

نحوه تغيير قالب از داخل خود وردپرس  (۵ نوشته)

• iranp

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۱
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۸:۲۰

با عرض سلام و وقت بخير خدمت تمامي دوستان
    بنده قالبي طراحي كردم ، تو صفحه اصلي قالبم يه بخش هايي داريم كه آخرين مطالب بعضي از دسته ها رو نشون ميده . همان طور كه مي دانيد براي نمايش آخرين مطالب يك دسته بايد از كدي استفاده كرد ( همون كدي كه تو همه سايت ها هست ) كه در آن كد بايد آيدي دسته‌ي مورد نظر را وارد كنيد تا آخرين مطالب اون دسته رو نشون بده .

تغيير آيدي دسته و عنوان كادري كه آخرين مطالب در آن به نمايش در مياد براي من كه قالب رو طراحي كردم آسونه . حالا فرض كنيد كه اين قالب رو يك شخصي كه اطلاعات زيادي نداره ، استفاده مي كنه ، چطوري مي تونم تنظيماتي رو به قالب اضافه كنم كه اون شخص به راحتي بتونه از داخل خود وردپرس فقط با قرار دادن آيدي دسته و عنوان ، تغييرات لازم براي صفحه اصلي رو اعمال كنه .

كدي كه از اون براي نمايش آخرين مطالب استفاده كردم .

<?php
    query_posts('cat=1'); ?>
    <?php while (have_posts()) : the_post(); ?>
    <a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="<?php the_title_attribute(); ?>">
    <div class="thumbnail"><?php dp_attachment_image($post->ID, 'thumbnail', 'alt="' . $post->post_title . '"'); ?></div></a>
    <p><?php the_content_rss('', TRUE, '', 18); ?></p>

<?php endwhile;
    wp_reset_query();
     ?>

با تشكر از همه‌ي دوستان

• ammargraph

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۲
    ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۸

سلام دوست عزیز
    خودم زیاد نمیتونم کمکت کنم اما یه راهنماییه خفن میتونم بکنم. برو قالب wp-max رو دانلود کن و برگه تنظیماتش رو کپی کن!
    دقیقاً همون چیزیه که میخوای ...
    موفق باشی
    اینم ایمیلم اگه میشه باهام تماس بگیر : miladx99@yahoo.com
    یا علی

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    iranp
  • iranp

آفلاین
    عضو
    ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۷

به خاطر راهنماييت ممنونم .
    ميرم ببينم ميشه درستش كرد .

• iranp

آفلاین
    عضو
    ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۰

رفتم به قالب سر زدم ، مثلا براي قسمت مطالب ويژه خواسته شده كه بايد دسته اي به نام featured ساخته بشه . از اين طريق ميشه تا حدودي كار را راحت كرد ولي دوست داشتم طوري باشه كه شخص خودش بتونه به صورت گزينه اي انتخاب كنه . الان زياد نمي تونم درگيرش بشم ، كمي وقت گيره ، انشاءالله كه تو قالب هاي بعدي بتونم ياد بگيرم .

از ammargraph عزيز تشكر مي كنم .

• ammargraph

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۲
    ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۲

iranp گفت:
    رفتم به قالب سر زدم ، مثلا براي قسمت مطالب ويژه خواسته شده كه بايد دسته اي به نام featured ساخته بشه . از اين طريق ميشه تا حدودي كار را راحت كرد ولي دوست داشتم طوري باشه كه شخص خودش بتونه به صورت گزينه اي انتخاب كنه . الان زياد نمي تونم درگيرش بشم ، كمي وقت گيره ، انشاءالله كه تو قالب هاي بعدي بتونم ياد بگيرم .

از ammargraph عزيز تشكر مي كنم .

سلام مجدد
    خواهش میشه دوستم ... ببخشید بیشتر نتونستم کمک کنم ...
    راستی وقت کردی به سایتم سر بزن و بهم رای بده ...
    http://www.ammargraph.ir
    یا علی

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.