انجمن

کاهش بازدید سایت با افزونه w3-total-cache  (۵ نوشته)

• shahin2013

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۹ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۱

سلام من یک مشکل عجیب با افزونه w3-total-cache دارم , تعداد افراد آنلاین سایت من بدون این افزونه 100 نفره اما وقتی این افزونه را نصب میکنم تعداد افراد آنلاین سایت به 30 نفر کاهش پیدا میکنه , بعد از اینکه افزونه را پاک میکنم نیم ساعت بعد به حالت عادی بر میگرده.این رو هم اضافه کنم تمامی تنظیمات درست اعمال شده و سایت برای خودم راحت بالا میاد حتی با تغییر آیپی و بدون کش مرورگر.

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۷:۱۲

درود .

از نظر من این افزونه هیچ ربطی به کاهش یا افزایش آمار نداره !
    این افزونه برای پاک کردن کش های سایت استفاده میشه و همچنین قالب و تمامی عناصری که در تنظیمات مشخص میکنید .

• henry_2009

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۲

IMDe گفت:
    درود .

از نظر من این افزونه هیچ ربطی به کاهش یا افزایش آمار نداره !
    این افزونه برای پاک کردن کش های سایت استفاده میشه و همچنین قالب و تمامی عناصری که در تنظیمات مشخص میکنید .

شما که چیزی حالیتون نمیشه، لطفا نظر ندید.

دلیل کاهش بازدید اینه که، این افزونه صفحه رر برای بازدید کننده، به صورت کامل ذخیره میکنه، و بازدیدکننده، در بازدیدهای بعدی، عملا داره از کامپیوتر خودش، سایت شما رو لود میکنه. پس برای شما بازدیدی نداره.
    من خودمم نتونستم راهش رو پیدا کنم. ولی به احتمال زیاد، از Page chache و Minify باشه.
    کسی به نتیحه ای نرسیده؟

• siahtiri

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۹ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۷

سلام - شما برای مشاهده آمار از افزونه استفاده می کنید؟
    چون افزونه های آمار اکثرا با کش مشکل دارن و بازدید ها رو نمی شمارند - البته بازدید واقعی شما صد درصد کم نشده

• new2music

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۷

افزونه های امارگر با کش مشکل دارند پس به اونا اعتنا نکنید.
    یه احتمال دیگه هم وجود داره و اینه که بعضی از کاربران نمیتونند سایت را لود کنند.با مرورگر های مختلف تست کن ببین مشکلی پیش نمیاد

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.