انجمن

هشدار به روز رسانی( فارسی) حتی بعد از ارتقا کامل به 2.7  (۱۷ نوشته)

• May3am

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۰
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۳۰ آذر ۱۳۸۷ - ۰۳:۲۳

خب خیلی عجیبه !
    من 24 ساعته که با روش کاملا صحیح و با دقت لازم به 2.7 ارتقا دادم وبلاگم رو و جواب هم گرفتم اما چند لحظه پیش با کمال تعجب پیغام به روز رسانی به 2.7 فارسی رو دیدم !
    ظاهرا" با توجه به اینکه قبول این هشدار مارو به آدرس fa.wordpress.org لینک میکنه میشه این نتیجه رو گرفت که پیشخوان از ما انتظار داره که پچ فارسی ساز رو از این آدرس اعمال کنیم ! و با توجه به اینکه ما پچ رو از وردپرس فارسی به آدرس wp-persian.com دریافت و نصب میکنیم ، با این تضاد چه برخوردی باید کرد ا؟ اصلا این زیر دامنه وردپرس توسط چه کسانی مدیریت می شود ؟ اگر بچه های پروژه ی وردپرس فارسی این فایل رو توی سایت رسمی وردپرس ( بخش فارسی ) قرار می دهند پس نباید تغییر ساختاری بین 2 پچ وجود داشته باشد و پیغام به روز رسانی هم به نمایش در نیاید .
    سه انتخاب با کلیک روی لینک ارتقا وجود دارد :
    1 - Hide this update
    2 - download 2.7-fa_IR
    3 - upgrade automatically

حجم این پچ ( fa.wordpress.com ) البته به همراه هسته وردپرس معادل 1.8 و پچی که مااز wp-persian.com گرفته ایم ۲۱۷ کیلوبایت است !
    تکلیف چیست ؟
    مدیران محترم وف لطفا" ...

• مهدی سالاری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۹
    ۳۰ آذر ۱۳۸۷ - ۰۹:۴۰

برای منم علاوه بر اینکه اون پیغام رو نشون می ده سرعت سایت هم بخصوص در بخش مدیریت بسیار پایین اومده به طوری برای باز کردن بعضی صفحات تا یک زمان می خواد . ذکر این نکته هم لازمه که من قبل از این سایت دو سایت دیگه رو بروز رسانی کردم ولی با اونا اصلا به مشکل بر نخوردم . الان نمی دونم باید با این سایت چی کار کنم ؟

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۳۰ آذر ۱۳۸۷ - ۱۰:۵۷

بر روی پیغام کلیک کنید ، توی صفحه ی جدید بر روی "پنهان کردن این به روز رسانی" کلیک کنید...
    تا اونجا که اطلاع دارم تغییراتی نداشتیم...و فارسی ساز fa.wordpress هم همین فارسی ساز ماست و تفاوتی با هم ندارن...

• May3am

آفلاین
    عضو
    ۳۰ آذر ۱۳۸۷ - ۱۱:۵۲

من در لیست مدیران fa.wordpress.org اسامی مدیران وردپرس فارسی خودمون رو دیدم .
    اگه زیر دامنه فارسی سایت اصلی وردپرس دست اوناست پس این باید همون فایلهای خودمون باشن که اونجا به همراه هسته ی وردپرس یکجا به صورت فارسی ارائه می شن . پس چرا هماهنگی ندارن با هم تا پیغام نده سیستم .
    من واقعا" گله دارم از مدیران وف چون حداقل می تونستن قبل از انتشار این پکیج توی سیاره یا وبلاگ یا انجمن اطلاع رسانی کنن و قضیه رو شفاف کنن تا تکلیف با این مساله از قبل روشن باشه !

هنوز هم نمی شه مطمئن بود که اگه گزینه ی آپگرید اتوماتیک رو بزنیم چه بلایی سر وبلاگمون می آد . جای تاسف داره واقعا

• مهدی سالاری

آفلاین
    عضو
    ۳۰ آذر ۱۳۸۷ - ۱۲:۲۴

کاهش سرعت عجیبی که گریبان گیر سایت من شده رو چطور می شه توجیح کرد .
    فکر می کنم ویزیتور های من یک چهارم شده به خصوص سرعت پایین در بخش مدیریت دارم خیلی منو اذیت می کنه . فکر می کنم برای باز کردن هر صفحه یک دقیقه طول می ده

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰۰
    ۳۰ آذر ۱۳۸۷ - ۱۲:۲۸

همینطور که Mizsia جان گفته :

بر روی پیغام کلیک کنید ، توی صفحه ی جدید بر روی "پنهان کردن این به روز رسانی" کلیک کنید...

همین کارو انجام بدید، نیاز به به روز رسانی نیست، تنها تفاوت این نسخه در آدرس fa.wordpress.org تنظیم فایل wp-config برای زبان فارسی و قرار داشتن افزونه جلالی میباشد٫ که کار شما را راحتر کرده تا تمام فایل ها لازم رو از یکجا دریافت کنید

من واقعا" گله دارم از مدیران وف چون حداقل می تونستن قبل از انتشار این پکیج توی سیاره یا وبلاگ یا انجمن اطلاع رسانی کنن و قضیه رو شفاف کنن تا تکلیف با این مساله از قبل روشن باشه !

هنوز هم نمی شه مطمئن بود که اگه گزینه ی آپگرید اتوماتیک رو بزنیم چه بلایی سر وبلاگمون می آد . جای تاسف داره واقعا

دلیلی برای اطلاع رسانی نبود !!
    کجاش جای تاسف داره ؟؟؟

کاهش سرعت عجیبی که گریبان گیر سایت من شده رو چطور می شه توجیح کرد .
    فکر می کنم ویزیتور های من یک چهارم شده به خصوص سرعت پایین در بخش مدیریت دارم خیلی منو اذیت می کنه . فکر می کنم برای باز کردن هر صفحه یک دقیقه طول می ده

مشکلتون رو توی چند تا تاپیک مطرح میکنید ؟؟؟

• مهدی سالاری

آفلاین
    عضو
    ۳۰ آذر ۱۳۸۷ - ۱۲:۴۱

البته من این کاهش سرعت رو در سایت دوست عزیز مون May3am که تاپیک رو شروع کردن رو هم دیدم . واقعا این کاهش سرعت آزار دهندس برای مثال فک می کنم (برای مثال این صفحه رو برای من حدود یک دقیقه طول کشید تا کامل لود کرد http://www.may3am.net/page/7/ )
    حالا راه حل چیه ؟

• May3am

آفلاین
    عضو
    ۳۰ آذر ۱۳۸۷ - ۱۶:۲۴

حالا اگه توی اون صفحه روی گزینه ی ؛ آپگرید اتوماتیک ؛ کلیک کنیم چه اتفاقی می افته ؟

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰۰
    ۳۰ آذر ۱۳۸۷ - ۱۷:۰۷

حالا اگه توی اون صفحه روی گزینه ی ؛ آپگرید اتوماتیک ؛ کلیک کنیم چه اتفاقی می افته ؟

اگر نسخه شما بروز باشه اتفاق خاصی نمیوفته

البته من این کاهش سرعت رو در سایت دوست عزیز مون May3am که تاپیک رو شروع کردن رو هم دیدم . واقعا این کاهش سرعت آزار دهندس برای مثال فک می کنم (برای مثال این صفحه رو برای من حدود یک دقیقه طول کشید تا کامل لود کرد http://www.may3am.net/page/7/ )
    حالا راه حل چیه ؟

این آدرسی که دادید برای من خیلی خوب باز شد، فکر نمیکنی مشکل از سرویس دهنده اینترنت شما باشه
    این آدرسی که دادی ۵۰۰ کیلوبایت حجمشه و ۱۴ تا اسکریپت بارگذاری میکنه، پس برای کسی که سرعت مناسبی نداشته باشه، دیر باز میشه

• مهدی سالاری

آفلاین
    عضو
    ۳۰ آذر ۱۳۸۷ - ۱۸:۴۹

xray گفت:

حالا راه حل چیه ؟

این آدرسی که دادید برای من خیلی خوب باز شد، فکر نمیکنی مشکل از سرورس دهنده اینترنت شما باشه
    این آدرسی که دادی ۵۰۰ کیلوبایت حجمشه و ۱۴ تا اسکریپت بارگذاری میکنه، پس برای کسی که سرعت مناسبی نداشته باشه، دیر باز میشه

نمی دونم شایدم حق با شما باشهxray عزیز , ولی جالب اینجاست که من از ای دی اس ال استفاده می کنم و علاوه بر اون هم از خونه و هم از کافی نت تست کردم و اینکه پنل ها وردپرس ها دیگه ای که تو همون سرور دارم از سرعتی خوبی برخوردارند . راستش من فکر نمی کنم عیب از سرعت باشه 8-|

• AminSanaei

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۳
    ۳۰ آذر ۱۳۸۷ - ۱۹:۰۷

نگارش 2.7 وردپرس آماده است! لطفا هم اکنون به روز رسانی کنید.

واسه منم اومد!!!، :D :))

• مهدی سالاری

آفلاین
    عضو
    ۳۰ آذر ۱۳۸۷ - ۱۹:۵۳

متاسفانه مجبور شدم برای بهبود وضعیت سرعت لود سایت کلیه فایل ها رو پاک کنم و و دوباره آپلود کنم و سیسیتم رو نصب کنم . با اینکه کل یک روز منو به خودش اختصاص داد ولی فکر می کنم که درست شد (خدا رو شکر) البته این کاهش سرعت لطمه های زیادی به موقعیت سایت زد ولی درست شد . ممنون @},-

• May3am

آفلاین
    عضو
    ۳۰ آذر ۱۳۸۷ - ۲۰:۱۶

Xray عزیز

کلیک روی گزینه ی WordPress 2.7 is available! Please update now.

در صفحه ی به روز رسانی کلیک روی upgrade automatically

اما با خطای زیر مواجه شد و به روز نشد و پیغام لعنتی باز هم به نمایش در میاد . ...!

به‌روزرسانی وردپرس

در حال بارگزاری به روزرسانی از http://fa.wordpress.org/wordpress-2.7-fa_IR.zip

Unpacking the core update

Warning: copy(/home/hozagheh/public_html/wp-admin/includes/update-core.php) [function.copy]: failed to open stream: Permission denied in /home/hozagheh/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-direct.php on line 122

Could not copy files

راه‌اندازی انجام نشد

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۳۰ آذر ۱۳۸۷ - ۲۰:۱۷

این پیغام هیچ ربطی به‌سرعت نداره.

چون ما با تاخیری چند روزه بخش Fa.wordpress.org رو آماده کردیم٬ این پیغام به‌کاربران‌ه فارسی‌زبان داده شده. که به‌راحتی هم می‌شه پنهان‌ش کرد و هیچ نیاز و اجباری به ارتقا دوباره نیست. و هیچ تفاوتی هم با اون چیزی که ما توی سایت خودمون گذاشتیم نداره.

• itmag

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸
    ۱ دی ۱۳۸۷ - ۰۱:۴۶

بله دسته من روش کلیک کردم نوشت آ\گرید انجام شد ولی هیچ تغییری نکرد :-) سرعت منم کم شده بود gear نصب کردم :D

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۱ دی ۱۳۸۷ - ۰۲:۱۹

یه تفاوت داره...اونم اینه که فایل .po ی زبان هم همراهشه... :D از این به بعد هر کس درخواست فایل زبان بده تاپیکش قفل میشه... :D :P

• مهدی سالاری

آفلاین
    عضو
    ۱ دی ۱۳۸۷ - ۲۳:۰۰

itmag گفت:
    بله دسته من روش کلیک کردم نوشت آ\گرید انجام شد ولی هیچ تغییری نکرد :-) سرعت منم کم شده بود gear نصب کردم :D

برای بهبود سرعت دو تا راه دارید اول اینکه یکی یک افزونه ها رو غیرفعال کنید تا ببیند کدوم سرعت شما رو کم کرده . و راه دوم اینکه سیستم رو پاک کنید (قبلش حتما بک اپ بگیرید) و دوباره نصبش کنید .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.