انجمن

مشکل در تصویر شاخص  (۲ نوشته)

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۲
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۲۰:۱۲

با سلام من خیلی وقته از وردپرس استفاده میکنم تنها مشکل من اینه که وقتی میخوام عکس برای تصویر شاخص بزارم خوب برش نمیکنه یعنی نصف عکس رو حذف میکنه !!!
    اگر میشه کاری کرد که فقط سایز رو کم کنه نه بزنه عکس رو نابود کنه و قسمتی ازش رو حذف کنه بهم بگید
    مطمئنم که خیلی از دوستان با این مشکل روبه رو شدند یا اگر نمیشه بهم بگید عکس رو به چه سایزی باید تو سیستمم تبدیل کنم بعد آپلود کنم برای تصویر شاخص

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۲۱:۵۷

درود .

1- با استفاده از تنظیمات خود وردپرس میتونید این قابلیت رو غیرفعال کنید . اگه هم کار نکرد در مورد بعدی توضیح میدم .

ایتدا به پیشخوان وارد بشید . در قسمت تنظیمات ، وارد گزینه ی رسانه بشید . در برگه ی تنظیمات رسانه
    بریدن تصاویر بندانگشتی (به طور عادی، تصاویر بندانگشتی متناسب هستند)
    رو از حالت تیک بردارید . یعنی تیک مربع رو بردارید و ذخیره کنید . یکبار تست کنید و نتیجه رو ببینید .

2- اگه مورد بالا کار نکرد با استفاده از افزونه ی Regenerate Thumbnails میتونید اینکارو انجام بدین .
    دانلود :
    http://wordpress.org/extend/plugins/regenerate-thumbnails/
    اطلاعات رو داخل لینک بالا پیگیری کنید .

3- این مورد باید یه کمی استعداد ادیت کردن کد رو داشته باشید .
    وارد function قالبتون بشید و کلمه ی thumbnail رو جستجو کنید . باید در اون حلقه کدهایی که مربوط به thumbnail هستند ، کلمه ی crop رو پیدا کنید و تابعش رو اگه True بود به false تغییر بدین .

موفق باشید :)

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    pangereh1368

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.