انجمن

مشکل بعد از نصب قالب  (۷ نوشته)

• alireza110

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۵

سلام دوستان بزرگوار
    چند وقتیه که یک مشکلی واقعا اعصابم رو خرد کرده
    دو تا قالب رو امتحان کردم هر دوتاش یک مشکلی دارن.
    وقتی نصبش میکنم این ارور رو میده
    Fatal error: Cannot redeclare _check_isactive_widgets() (previously declared in /home3/sonqor/public_html/wp-content/themes/broadway/functions.php:145) in /home3/sonqor/public_html/wp-content/themes/broadway/framework/functions.php on line 85
    نمیدونم مشکل از کجاست!
    اگر بخواید لینک دانلود قالب رو هم میگذارم.
    ممنون میشم اگر کمکم کنید.

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۸:۵۸

مشکل از functions.php قالب هست که داخل ارور هم ذکر کرده .

شما داخل این فایل ها دنبال کلمه ی isactive_widgets بگردین و حلقه کد مربوط به اون رو حذف کنید . و مجددا تست کنید که قالب بالا میاد یا خیر .

اگر بالا اومد مشکل از اون قسمت هست که باید یا اون قسمت رو حذف کنید و یا نسبت به تعمیر قالب اقدام کنید .

• arashgsi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۱ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۶

سلام
    يك قالب جديد دانلود كردم و روي localhost وقتي ميخوام بازش كنم error زيرو ميده، كه اين مشكل با ساير قالبها هم تكرار ميشه.

Fatal error: Call to undefined function get_header() in C:\wamp\www\Backstreet\index.php on line 1

علتش چيه، لطفا راهنمايي كنيد.
    با تشكر

• SADEGH-JOOOON

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۲:۲۷

سلام دوستان . از حضور همگی معذرت خواهی میکنم که این موضوع رو جای خودش بیان نکردم .
    دوستان از شانس بد بنده امشب هر قالبی رو که نصب میکنم این اخطار رو به من میده ( این بسته نمی‌تواند نصب شود. پرونده style.css در این پوسته موجود نیست. ) میشه بگید دلیل چیه و باید چکار کرد ؟

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۷

SADEGH-JOOOON گفت:
    سلام دوستان . از حضور همگی معذرت خواهی میکنم که این موضوع رو جای خودش بیان نکردم .
    دوستان از شانس بد بنده امشب هر قالبی رو که نصب میکنم این اخطار رو به من میده ( این بسته نمی‌تواند نصب شود. پرونده style.css در این پوسته موجود نیست. ) میشه بگید دلیل چیه و باید چکار کرد ؟

درود . مشکل از استایل قالب هست که سازگار نیست یا کدهایی خراب داخلش هست .
    باید از کسی که سازنده هست یا منتشر کرده بخواهید نسخه ی قالب رو تغییر بده یا بازسازی کنه .

arashgsi گفت:
    سلام
    يك قالب جديد دانلود كردم و روي localhost وقتي ميخوام بازش كنم error زيرو ميده، كه اين مشكل با ساير قالبها هم تكرار ميشه.

Fatal error: Call to undefined function get_header() in C:\wamp\www\Backstreet\index.php on line 1

علتش چيه، لطفا راهنمايي كنيد.
    با تشكر

اشکای از function قالب هست . و این ارور مرتبط هست با خط اول فایل ایندکس وردپرستون در روت هاست .

شما میتونید یک بار تمامی فایل های وردپرس رو با نسخه ی ابتدایی اون تعویض کنید و مجددا تست کنید .

یا فانکشن قالب رو خالی کنید و تست کنید .

• SADEGH-JOOOON

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۷:۲۰

کسی میتونه قالب هاستینگ واسه ورد‍‍‍‍‍‍‍‍‍پرس که تست شده و بدون مشکل باشه بهم بده ؟

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۹

SADEGH-JOOOON گفت:
    کسی میتونه قالب هاستینگ واسه ورد‍‍‍‍‍‍‍‍‍پرس که تست شده و بدون مشکل باشه بهم بده ؟

قالب زیر رو تست کنید :

http://www.freescript.ir/tag/parsnetway-net/

درباره‌ی این موضوع