انجمن

ارسال یک مطلب در 2 وب سایت در وردپرس؟  (۴ نوشته)

• sil3ntd3ath

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۹
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۲:۳۹

سلام
    من یک سایت دارم با سیستم وردپرس.
    الان یک سایت دیگه دقیقا با همون موضوع اما با دامین دیگه راه اندازی کردم و مطالب رو انتقال دادم روی اون سایت.
    حالا می خوام وقتی مطلبی رو در سایت اولی ارسال می کنم در سایت دومی هم ارسال بشه اون مطلب.
    خواستم از پلاگین ارسال خودکار از RSS اقدام کنم و برای انتقال عکس ها هم پلاگین مربوطه رو نصب کردم اما 2 تا ایراد داشت.
    1- در سایت دوم ادامه مطلب هم در صفحه اصلی نمایش داده میشه که ناجوره و به هم میریزه سایت
    2- برخی از مطالب از زمینه های دلخواه استفاده میشه داخلش که متاسفانه انتقال داده نمیشه.این مورد رو هم با راهنمایی گذشته یکی از عزیزان همین انجمن حل کردم (با قرار دادن زمینه های دلخواه در RSS ) اما همون نمایش دادن ادامه مطلب در صفحه اصلی کار این مورد رو هم خراب می کنه.

از اساتید و دوستان عزیز ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنند.
  • ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۰:۰۶

درود .

این چه کاریه که دوتا نصب کنید و ارسال کنید ؟ با اینکار حجم دیتابیس هاتون زیاد میشه و احتمال ساسپندد شدن هاستتون هم هست .

شما که میخواهید تمامی مطالبتون در دامین اول ، در دامبن دوم هم وجود داشته باشه ، دامین دومی رو به صورت Parked domin ست کنید روی دامین اول :)

به این ترتیب اگر آدرس سایت هاتون رو بزنید جفتش مطالب مشابه دارند اما با لینک متفاوت ;)

بهترین راه هم همینه .

اما اگه میخواهید برخی از مطالب مشابه باشه . بهترین راهش هم ارسال به صورت دستیه . استفاده از ربات و افزونه مشکلاتی به وجود میاره که نشستن و ویرایش ایرادهاش خودش به اندازه ی زدن پست به صورت دستی زمان میبره :))

موفق باشید

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۰:۱۲

درود .

این چه کاریه که دوتا نصب کنید و ارسال کنید ؟ با اینکار حجم دیتابیس هاتون زیاد میشه و احتمال ساسپندد شدن هاستتون هم هست .

شما که میخواهید تمامی مطالبتون در دامین اول ، در دامبن دوم هم وجود داشته باشه ، دامین دومی رو به صورت Parked domin ست کنید روی دامین اول :)

به این ترتیب اگر آدرس سایت هاتون رو بزنید جفتش مطالب مشابه دارند اما با لینک متفاوت ;)

بهترین راه هم همینه .

اما اگه میخواهید برخی از مطالب مشابه باشه . بهترین راهش هم ارسال به صورت دستیه . استفاده از ربات و افزونه مشکلاتی به وجود میاره که نشستن و ویرایش ایرادهاش خودش به اندازه ی زدن پست به صورت دستی زمان میبره :))

موفق باشید

• sil3ntd3ath

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۹
    ۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۹:۰۵

IMDe گفت:
    درود .

بهترین راه هم همینه .

موفق باشید

تشکر دوست عزیز بابت توضیحات.
    اما مثل اینکه شما منظور بنده رو کامل متوجه نشدید.
    در وردپرس لینک دهی مطالب از تنظیمات وردپرس خونده میشه و به دامین پارک شده ارتباطی نداره. شما 10 تا دامین هم پارک کنید لینک تمامی مطالب و صفحات با دامین اولی کار می کنند پس فایده ای نداره این کار.
    در سایت دومی قالب و ظاهر کاملا متفاوت خواهد بود و کاربر به عنوان سایت جدا تلقی می کنه.
    مطالب هم متن و ظاهر مهم نیست و استفاده کاربر از بخش دیگه ای از سایت هست
    این کاری که گفتم شدنی هست و در حال حاضر هم تقریبا 90% رو انجام دادم اما اگر کسی از عزیزان روشی برای انجام سراغ داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.