انجمن

مشکل timthumb با نسخه 3.5.1  (۶ نوشته)

• saeediex

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۰:۳۴

سلام دوستان
    من از وقتی که نسخه وردپرسم رو به 3.5.1 ارتقاع دادم تمام تصاویر بندانگشتی سایتم دیگه ساخته نمیشه
    برای ساخت عکس‌ها از اسکیریپت timthumb.php استفاده می‌کردم. کد جدید رو هم امتحان کردم ولی فرقی نکرد.
    آدرس سایت: http://www.aksbardar.com

مشکل از کجاست؟
    میشه برطرفش کرد؟
    اگر نمیشه، راه جایگزین چی خوبه؟

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۲:۲۲

درود .
    خیلیا این مشکلو دارند . شما با نصب افزونه ی
    Auto Post Thumbnail
    میتونید این مشکل رو برطرف کنید .
    پس از نصب این افزونه باید در قسمت تنظیمات ، وارد پنل تنظیمات این افزونه بشید و کلید "generate ... " رو بزنید و منتظر باشید تا تصاویر مجددا برای پستهایی که تصویر شاخص ندارند ساخته بشن .

و بعدها نیاز به ساختن به صورت دستی نیست ، چون هر وقت پستی ارسال کنید ، این افزونه به صورت خودکار آخرین تصویر رو به عنوان تصویر شاخص قرار میده .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    saeediex
  • saeediex

آفلاین
    عضو
    ۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۱:۰۸

ممنون
    افزونه رو نصب کردم و Generate Thumbnails رو هم زدم.
    پیغام داد که All done! Processed 59 posts.
    ولی چیزی تغییر نکرد

قالب من عکس رو توی 3 سایز استفاده میکنه یکی برای آخرین پست بالای صفحه، یکی برای عکس های نگارخانه و یکی هم که عکس بندانگشتی
    هنوز هیچ کدوم تولید نمیشه

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۴

از درست بودن سورس قالب هم اطمینان حاصل کنید .

شما میتونید فایل های اورجینال قالب رو جایگزین کنید و مجددا تست کنید .

این افزونه به خوبی کار میکنه و تصویر شاخص رو قرار میده .
    شما تست کنید مطلب که ارسال میکنید پس از ارسال در همون قسمت مشاهده کنید قسمت تصاویر شاخص رو که انتخاب شده یا خیر .

اگر در قسمت تصویر شاخص ، تصویری که در پست ارسال کردین بود ، پس مشکل از قالبتون هست .

• saeediex

آفلاین
    عضو
    ۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۰

قالبی که دارم اتوماتیک اولین عکس پست رو به عنوان تصویر شاخص میگیره و حالت دستی تصویر شاخص رو ندارم.
    عکس ها ساخته شده:
    http://www.aksbardar.com/wp-content/themes/mimbo_fa_3.0/scripts/timthumb.php?zc=1&w=271&h=180&src=/wp-content/uploads/2013/01/Typograph.jpg
    http://www.aksbardar.com/wp-content/themes/mimbo_fa_3.0/scripts/timthumb.php?zc=1&w=53&h=53&src=/wp-content/uploads/2013/01/Typograph.jpg
    http://www.aksbardar.com/wp-content/themes/mimbo_fa_3.0/scripts/timthumb.php?zc=1&w=257&h=90&src=/wp-content/uploads/2013/01/Typograph.jpg
    ولی نمایش داده نمیشه
    تغییری در کدها ایجاد نشده. تا حالا که درست کار میکرده. برای هماهنگی با نسخه جدید وردپرس باید کدها رو تغییر بدم؟

• saeediex

آفلاین
    عضو
    ۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۱:۲۶

مشکل من برطرف نشده
    الان توی لینک عکس این پیام رو میده`

Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error: in /home/aksbarda/public_html/wp-content/themes/mimbo_fa_3.0/scripts/timthumb.php on line 744

Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 40 bytes written, possibly out of free disk space in /home/aksbarda/public_html/wp-content/themes/mimbo_fa_3.0/scripts/timthumb.php on line 797

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/aksbarda/public_html/wp-content/themes/mimbo_fa_3.0/scripts/timthumb.php:744) in /home/aksbarda/public_html/wp-content/themes/mimbo_fa_3.0/scripts/timthumb.php on line 418
    A TimThumb error has occured
    The following error(s) occured:

The cached image file seems to be corrupt.

Query String : zc=1&w=271&h=180&src=/wp-content/uploads/2013/01/Typograph.jpg
    TimThumb version : 2.8.11`
    اگر کسی کمکم کنه ممنون میشم

درباره‌ی این موضوع