انجمن

راهنمایی در مورد یک افزونه ی اسلایدر  (۲ نوشته)

• amin_atash66

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۹:۲۵

سلام و بازم خسته نباشید ..2 تا سوال داشتم اول اینکه من از افزونه ی Cyclone Slider 2 برای ساخت گالری تصاویر بند انگشتی استفاده کرد...عکسها و تنظیماتش رو هم انجام دادم ولی هر کاری می کنم توی سایت نشون داده نمیشه...چه کدی رو باید توی سایت قرار بدم تا کار کنه؟تو سایت خود افزونه چندتا کد هست همه ی اونا رو هم قرار دادم ولی بازم کار نمی کنه اگه میشه راهنماییم کنین...یا اینکه چندتا افزونه مثل همین نام ببرین که قسمت تنظیمات اسونتر داشته باشه و بتونم عکسای پشت سر هم با قابلیت نوشتن متن روش و دادن لینک بهش رو ایجاد کنم..در ضمن لطف کنین بگین بعد تنظیم چه کار کنم که توی سایتم اجرا بشه؟

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۲

درود .

هر جفت سوالتون که مثل هم بود که !! :D

بعد از اینکه اسلایدر رو از پنل تنظیماتش ایجاد و تنظیم کردین ، با استفاده از شورتکات زیر میتونید اون رو در پست ها نمایش بدین . و به این صورته که در قسمت "دیداری" قرار میدین .

[cycloneslider id ="my-slideshow"]
    + کد بالا فقط یک نمونه هست . بعد از ایجاد اسلایدر بهتون چنین چیزی میده که قرار بدین .

--------------------------------------------------

همچنین این افزونه یک کد php بهتون میده که بزارید داخل قالبتون . در سایت وردپرس که کد زیر رو آورده و فقط به عنوان مثال ذکر کرده . ظاهرا هنگامی که اسلایدرتون رو ایجاد کنید باید دوتا کد بده بهتون . یکی پی اچ پی و دیگری شورتکات (مورد اول)

<?php echo do_shortcode('[cycloneslider id ="my-slideshow"]'); ?>

و اگر کد بالا رو نداد یا مشابهش رو از تنظیماتش پیدا نکردین ، شورتکاتی که بهتون میده رو جایگزین :
    [cycloneslider id ="my-slideshow"]
    از کد بالا کنید .

بدرود

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    amin_atash66

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها