انجمن

• lib-lord

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲ دی ۱۳۸۷ - ۲۲:۰۹

سلام دوستان ، من می خوام در بخشی از سایت قسمتی به عنوان عکس روز تعریف کنم بطوری که از طریق خود وردپرس بشه این عکس و توضیح زیر عکس رو تغییر داد و این عکس ها آرشیو بشن . نمی دونم برای اینکا ر افزونه ای هست یا نه ؟!
    یه راه حلی که به ذهنم رسیده اینه که من یه دسته ایجاد بکنم و در اون قسمتی که می خوام تصویر روز نمایش داده بشه کد های مربوط به نمایش آخرین پست این دسته رو قرار بدم و با استفاده از افزونه لایت باکس و نحوه ای برای محدود کردن ابعاد عکس ها در چارچوب تعریف شده به منظورم برسم . ولی اگه افزونه ای باشه که خودش همه این کار ها رو بکنه خیلی عالی می شه . :-?

• مهدی سالاری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۹
    ۲ دی ۱۳۸۷ - ۲۳:۲۲

این افزونه رو امتحان کنید : http://wordpress.org/extend/plugins/random-image-selector/

• lib-lord

آفلاین
    عضو
    ۳ دی ۱۳۸۷ - ۱۸:۰۷

برای من مشکلی پیش اومده ، البته ربطی به این افزونه نداره . اونم اینکه نه این افزونه و نه در پست های ارسالی هیچ عکسی نمایشداده نمیشه ! . برای این افزونه اسم فایل نمایش داده می شه و برای پست تمامی متن به غیر از عکس نمایش داده می شه )*&^%$#@ ~X( !

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰۰
    ۳ دی ۱۳۸۷ - ۱۹:۳۵

برای من مشکلی پیش اومده ، البته ربطی به این افزونه نداره . اونم اینکه نه این افزونه و نه در پست های ارسالی هیچ عکسی نمایشداده نمیشه ! . برای این افزونه اسم فایل نمایش داده می شه و برای پست تمامی متن به غیر از عکس نمایش داده می شه

پوشه‌‌ای که تصاویر در آن ذخیره میشه، سطح دسترسی آن بررسی کنید

• lib-lord

آفلاین
    عضو
    ۴ دی ۱۳۸۷ - ۱۰:۴۹

این پیغام خطایی هست که من دریافت می کنم . پرمیشن فولدر هم به 777 تنظیم شده ، صد بار هم جار فولدر زو عوض کردم ولی همش این پیغام رو می گیرم !!

Warning: readdir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /home/portal/public_html/news/wp-content/plugins/random-image-selector/randomImage.php on line 202

Warning: Division by zero in /home/portal/public_html/news/wp-content/plugins/random-image-selector/randomImage.php on line 228

Warning: Division by zero in /home/portal/public_html/news/wp-content/plugins/random-image-selector/randomImage.php on line 229

در بخش تنظیمات افزونه هم از آدرس نسبی استفاده کردم و هم از آدرس مطلق ولی باز همین پیغام رو دریافت می کنم

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها