انجمن

مشكل با عكس هاي آپ شده در وردپرس 2.7  (۵ نوشته)

• taktemp

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۶
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۳ دی ۱۳۸۷ - ۲۲:۳۸

سلام يه مشكلي در اين 2.7 پيدا كردم و بعد از آپلود عكس اونها در سايز بد انگشتي و مديوم متراكم نمي شن!
    نمونه رو ببينيد:
    http://i40.tinypic.com/4jl086.jpg
    ممنون ميشم جوابمو بديد :)

• badboy22

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۳
    ۳ دی ۱۳۸۷ - ۲۳:۰۴

سلام
    دوست عزيز اولا لينكي كه گذاشتي فيلتر شده ولي اگر منظورت اينه كه زماني كه عكس رو آپلود مي كني و مي خواي بند انگشتي نشون بده و لي اندازه بند انگشتي عكس خيلي بزرگ است بايد از قسمت setting گزينه media رو انتخاب كني اونجا در قسمت Thumbnail size اندازه دلخواهتو بنويس مثلا 103*110 بعد هم تغييرات رو ذخيره كن.

• taktemp

آفلاین
    عضو
    ۴ دی ۱۳۸۷ - ۰۱:۰۶

badboy22 گفت:
    سلام
    دوست عزيز اولا لينكي كه گذاشتي فيلتر شده ولي اگر منظورت اينه كه زماني كه عكس رو آپلود مي كني و مي خواي بند انگشتي نشون بده و لي اندازه بند انگشتي عكس خيلي بزرگ است بايد از قسمت setting گزينه media رو انتخاب كني اونجا در قسمت Thumbnail size اندازه دلخواهتو بنويس مثلا 103*110 بعد هم تغييرات رو ذخيره كن.

دوست عزیز :) اینا رو بنده هم می دونم. با وجود تنظیمات لازم باز هم مشکل وجود داره.
    اینم لینک عکس رو یه هاست دیگه: http://www.up.j28.biz/uploads/4jl086.jpg
    ....

• badboy22

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۳
    ۴ دی ۱۳۸۷ - ۰۹:۴۲

سلام
    چیزی که در این عکس مشخصه اینه که شما در قسمت اندازه گزینه اندازه کامل رو انتخاب کردید به همین خاطر عکس شما با اندازه کامل و طبیعی نمایش داده می شود. شما می بایست گزینه بند انگشتی رو انتخاب می کردید.

• taktemp

آفلاین
    عضو
    ۴ دی ۱۳۸۷ - ۱۳:۵۴

عزیز من من گفتم بهتون این قضایا رو که میگید می دونم.... گفتم با وجود همه این حرفا باز هم مشکل هست.تصاویر رو متراکم نمی کنه همین !

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها