انجمن

استفاده از ادیتور متن در کد php  (۷ نوشته)

• ammargraph

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۲
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۰:۵۶

سلام دوستان
    میخوام توی کدهای php از یه ادیتور متن استفاده کنم
    1-چطوری میتونم ادیتور وردپرس رو توی یه صفحه فراخوانی کنم؟
    2-چطوری میشه CKEditor رو توی php فراخوانی کنم؟
    ممنون
    یا علی

• DigiMohammad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸
    ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۶

با عرض پوزش سوالتون واضح نیست.
    ولی خب در کل ادیتور CKEditor رو میتونید با استفاده از راهنماهای اون در خارج از وردپرس و یا در سیستمهای شخصی مورد استفاده قرار بدید.

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۴

این امکان نیست که در بخش ویرایش افزونه از ادیتور استفاده کنید .

میتونید با ورود به هاست و فایل منیجر ، از ادیتور html که در هاست تعبیه شده استفاده کنید .

• ammargraph

آفلاین
    عضو
    ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۶:۴۳

سلام مجدد
    خب دوستان من آموزش نحوه استفاده از ckeditor رو میخوام ... هرچقدر توی آموزشهای خودش نگاه کردم و سرچ کردم هیچ کدوم از راه حل ها کار نمیکنه ...
    ممنون میشم روش کارش روبگید
    یا علی

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۹:۰۷

ammargraph گفت:
    سلام مجدد
    خب دوستان من آموزش نحوه استفاده از ckeditor رو میخوام ... هرچقدر توی آموزشهای خودش نگاه کردم و سرچ کردم هیچ کدوم از راه حل ها کار نمیکنه ...
    ممنون میشم روش کارش روبگید
    یا علی

این افزونه ی روش کار نیاز نداره !!

شما پس از نصب و فعال سازیش میتونید در قسمت ادیترو متن "نوشتن مطلب جدید" ببینید .
    همچنین در قسمت تنظیماتش میتونید مکان های قابل نمایش و گزینه ها و ... رو تنظیم کنید .

در کل اگر میخواهید در قسمت افزونه ها استفاده کنید ، در وردپرس اصلی هم چندین بار گفته شده که از اون قسمت ویرایش نکنید که احتمال به هم ریختن کدها وجود داره و همیشه به ویرایش افزونه و قالب در هاست توصیه شده .

موفق باشید .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ammargraph
  • ammargraph

آفلاین
    عضو
    ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۹:۱۱

IMDe گفت:

این افزونه ی روش کار نیاز نداره !!

شما پس از نصب و فعال سازیش میتونید در قسمت ادیترو متن "نوشتن مطلب جدید" ببینید .
    همچنین در قسمت تنظیماتش میتونید مکان های قابل نمایش و گزینه ها و ... رو تنظیم کنید .

در کل اگر میخواهید در قسمت افزونه ها استفاده کنید ، در وردپرس اصلی هم چندین بار گفته شده که از اون قسمت ویرایش نکنید که احتمال به هم ریختن کدها وجود داره و همیشه به ویرایش افزونه و قالب در هاست توصیه شده .

موفق باشید .

الله اکبر
    من به چه زبونی بگم فرق افزونه و embeded رو میدونم؟!
    ای بابا ...
    کاربر عزیز، خب بگو متوجه سوال نشدی یا اینکه بلد نیستی ...
    من اصلا حرفی از وردپرس زدم؟
    عرض کردم ویرایشگر وردپرس رو چطور بیارم؟ یا چطوری یه ادیتور متن رو توی صفحات php فراخوانی کنم ...
    ckeditor یه ویرایشگر متنه که به صورت جداگانه توی هر پروژه ای میشه ازش استفاده کرد!
    یا علی

• DigiMohammad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۳

با سلام
    بنده قبلا گفتم که ادیتور ckeditor قابل استفاده در خارج وردپرس هست.
    دوست عزیز، ammargraph :
    این ادیتور نیازی لود شدن در داخل پی اچ پی نداره.. شما وقتی این ادیتور رو با یک فرم تلفیق میکنید و فرم رو ارسال میکنید باید توسط دستورات php اطلاعات فرم رو دیافت و پردازش کنید و بقیه کارها.
    به خودی خود این ویرایشگر در یک صفحه html بدون php قابل استفاده است ولی در مرحله ارسال فرم باید php کاری کنید !
    در مورد اینکه ویرایشگر وردپرس رو چطور بیارید باید بگم این سوال کمی بیمورد و غیر منطقیه. وردپرس برای نمایش ویرایشگرش در قسمت ارسال مطلب از توابع و کلاسهای مختلفی استفاده میکنه که همین موضوع باعث میشه که اصلا ارزش وقت گذاری نداشته باشه که مثلا بخواهید اون ویرایشگر رو در جای دیگه لود کنید. بهترین کاری که میتونید بکنید استفاده از همین ادیتورهای اوپن سورس هست که به اندازه کافی متونه جوابگوی کار وبلاگتون باشه.
    موفق باشید.

درباره‌ی این موضوع