انجمن

عوض کردن پوسته  (۵ نوشته)

• lo30

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۱:۴۳

سلام به همه دوستان
    من نصب کردم وردپرس رو بعد چنتا قالب که عوض کردم ییهو همه چی باز سفید شد
    قالب اخری که داشتم نصب میکردم تا وسطا رفت بعد قفل کرد بعد دیگه هرکاری کردم نه سایت میاد بالا نه قسمت مدریت که بتونم قالبو عوض کنم
    اینم سایت
    http://www.justpet.ir
    ممنون میشم راهنمایی کنید و بگید باید چکاری انجامک بدم و علت اینکه اینجور شد چی بوده

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۹:۲۵

درود .

به هاست برید . وارد قسمت فایل منیجر ( file manager ) بشید .

سپس به آدرس /wp-admin/themes برید و در پوشه ی تم شما قالبهاتون رو از اون پوشه خارج کنید و فقط یک قالب پیش فرض رو باقی بزارید .

پس از خارج کردن تم ها به پنل پیشخوان سایتتون برید و اگر مشکل از قالب باشه اکنون پنل مدیریت در دسترس هست .

بعدش دیگه قالبتون رو اضافه کنید و اگر باز هم مشکل پیش اومد ، مشکل از قالبه و باید یکی دیگه استفاده کنید و یا اگه اختصاصی هست باید بدین تعمیر کنند :)

موفق باشید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    lo30
  • lo30

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۱:۱۵

ممنون ازت
    من به ادرس wp-content/themes رفتم تمام فایها بجز ایندکسphp رو پاک کردم ولی باز نه قالب امد نه پیشخوان
    بعد چنتا از همون قالبها که داخل قسمت themes گذاشتم ولی باز نه سایت امد بالا نه پیشخوان که بتونم کاری انجام بدم

من میخوم یه سایت تفریحی درست کنم مث تک ناز میشه راهنمایی کنید سایت تک ناز از چه سیستم مدریت محتوا استفاده کرده؟؟ به نظر خودم از cms استفاده کرده ولی نمیدونم دقیق از کدوم نوعش و چطور باید قسمتهایی مث سایت تک ناز درست کنم
    ایا اسکریپت خاصیه؟؟ یا سیستم مدریت محتوای مخصوصی؟؟ چنتا سایت هستن که از این جور سیستمی دارن استفاده میکنن و همشونم سایتهای معروفی هستن
    میشه در موردشون راهنمایی کنید هر چقد اطلاعات داشته باشید ممنون میشم

• sa0010

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۹:۰۶

دوست عزیز شما دو راه دارید...یک اینکه..همونطور که دوستمون گفتن برید و از قسمت فایل منیجر در هاستتون از پوش ی wp-admin/themes فالب هاتون روپاک کنید ولی شما این کارو انجام ندادین به جای پوشه wp-admin به پوشهwp-content رفتید...اصلا یه کار دیگه بکنید برید از پوشه wp-adminکلا themesرو پاک و دوباره از کاپیوترتون آپلود کنید....
    و دومین راه هم اینه که برید و کلا وردپرس رو از هاستتون پاک کنید و دوباره آپلود و استخراج کنید...

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۱

آخ ببخشید دوست عزیز بنده آدرس رو اشتباه دادم اما شما با هوش خودتون آدرس رو درست رفتید . آدرس درست پوشه ی قالب ها wp-content/themes هست . معذرت میخوام .

یه راه دیگه رو تست کنید . پوشه های wp-admin و wp-include رو پاک کنید و مجددا اون فایل ها رو از وردپرسی که دانلود کردین فشرده کنید و آپلود کنید ( فقط پوشه هایی که گفته شد با محتویات داخلشون )

اگر مشکل حل نشد لینک زیر رو بررسی کنید :

http://forum.wp-parsi.com/topic/4124-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF/

و
    http://forum.wp-parsi.com/topic/4145-%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    lo30

درباره‌ی این موضوع