انجمن

وردپرس 3.6 آلفا  (۳۲ نوشته)

• ميثم

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۰ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۰

سلام ، از کجا میتونم وردپرس 3.6 آلفا رو پیدا کنم ؟
    توی گوگل گشتم اما نیست ، ممنون میشم اگه دارین بهم بدین یا اینکه بگید از کجا میتونم دانلود کنم ، ممنون

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۱۰ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۳:۵۹

درود .

این نسخه برای توسعه دهندگان هستش . ممکنه مشکلاتی رو به وجود بیاره . جایی برای دانلودش نیست . بله از طریق آپدیت کردن میتونید اون رو به دست بیارید .

برای این کار هم باید نسخه ی قدیمی رو آپلود کنید سپس بروز کنید .

• ميثم

آفلاین
    عضو
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۲:۰۷

عقل كل اگه بروزرسانى بكنى ميشه نسخه 3.5.1
    من نسخه 3.6 آلفا رو واسه استفاده نميخوام ، يه مورد شخصيه
    ب خاطر همين فايل هاشو لازم دارم

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۶

taktos گفت:
    عقل كل اگه بروزرسانى بكنى ميشه نسخه 3.5.1
    من نسخه 3.6 آلفا رو واسه استفاده نميخوام ، يه مورد شخصيه
    ب خاطر همين فايل هاشو لازم دارم

به دیگران احترام بگذارید.

بنده در لوکال از 3.5 بروزرسانی کردم به 3.6 آلفا . شما میگید نمیشه ؟؟!!

فایل های آلفا هم در سیستم دارم . کمی بگردین پیدا میکنید .

موفق باشید

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۲
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۷

taktos گفت:
    سلام ، از کجا میتونم وردپرس 3.6 آلفا رو پیدا کنم ؟
    توی گوگل گشتم اما نیست ، ممنون میشم اگه دارین بهم بدین یا اینکه بگید از کجا میتونم دانلود کنم ، ممنون

دادش اگر تو گوگل میگشتی وردپرس 3.5 پیدا میشد بیا اینم لینک دانلودش

درضمن آلفا 3.6 همون 3.5 هست که نمیدونم براچی اسمش رو اینجور گذاشتن یکی از ناظم ها گفت به زوبون آلمانیه

IMDe گفت:
    درود .

این نسخه برای توسعه دهندگان هستش . ممکنه مشکلاتی رو به وجود بیاره . جایی برای دانلودش نیست . بله از طریق آپدیت کردن میتونید اون رو به دست بیارید .

برای این کار هم باید نسخه ی قدیمی رو آپلود کنید سپس بروز کنید .

دوست عزیز چرا می پیچونی؟!

• Raya_Technology

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۲
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۲:۰۷

راست میگه خب توی آرشیو خود سایت نسخه نهایی 3.5.1 رو داره با به روزرسانی میشه 3.6 آزمایشی کرد که باید یکی از توسعه دهندگان رو بقول ایشون گیربیاری بهت بده:دی

• ميثم

آفلاین
    عضو
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۲:۰۸

ممنون من 3.5 رو لازم ندارم ، من 3.6 آلفا رو میخوام ؟
    IMDe هم مثلا همه چیز حالیشه از خودش یه چیزایی بلغور میکنه ، مهم نیست بش گوش نده

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Raya_Technology
  • ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۲

@ mohammad061 :

درضمن آلفا 3.6 همون 3.5 هست که نمیدونم براچی اسمش رو اینجور گذاشتن یکی از ناظم ها گفت به زوبون آلمانیه

3.6 آلفا نسخه ی توسعه هست . برای توسعه دهندگان . نسخه ی نهایی 3.5.1 چیز دیگس .

mohammad061 گفت:
    دوست عزیز چرا می پیچونی؟!

مدرک میارم آخر کار صبر کنید .

taktos گفت:

به دیگران احترام بگذارید.
    مدرک میارم که 3.6 نسخه ی توسعه هست نه نهایی یا به قول دوست عزیزمون همون نسخه ی 3.5 هست .

-------------------------------------------------------------------------------------

مدرک :

روی این لینک کلیک کنید لطفا ...

یه جمله رو خیلی پررنگ زدن :
    WordPress development version (3.6 Alpha-23791)

development version رو که میدونید به فارسی چی میشه ؟ :)
    نسخه ی توسعه

اینارو هم بخونید :
    http://make.wordpress.org/accessibility/2013/03/15/wordpress-3-6-alpha-testers/
    http://make.wordpress.org/core/2012/12/17/the-release-cycle-has-wordpress-3-6-isnt-going/
    http://wordpress.org/support/topic/where-is-the-links-tab-what-is-alpha-36-version#post-3699955

+ آقا میثم : در یاهو و ایمیل و سایتم به من توهین کردین ، چون خصوصی بود چیزی نگفتم . بحث هایی رو باز میکردین که آدم شرمش میاد اصن باهاتون همکلام شه . اونوقت دوباره از رو نمیرید و در جمع هم به هر بهونه ای هست سعی در خراب کردن بنده دارید . چرا ؟ چون .... الله اکبر :)

این کار زشته خلاصه گفته باشم .

Raya_Technology
  • ميثم

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۰:۳۳

خانم مرجان من چه توهينى بهت كردم ؟
    بگو بذا همه بفهمن

خب عكسي كه از خودت گذاشته بودي ميشه گفت نيمه سكسيه ، با اون پاهات
    من فقط پيام خصوصي دادم چيكار كردي هيكلت اينقده سكسي شده

كه جوابش هم مشخصه ، از باريكي كمر و بزرگي باسن همه ميفهمن چ گندكاريهاي داشتي

• ميثم

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۱:۲۸

من نخواستم اينارو اينجا بگم
    خودت مسئله رو پيش كشيدى ، خودت هم گفتى كه پيام خصوصى دادم و جلو همه اينارو بت نگفتم

در مورد تاپيك : اصلا نسخه ي 3.6 معلوم نيست چي بود ، اين نسخه اصلا روي سايت منتشر نشده بود
    دو ماه پيش كه نسخه 3.5 رو نصب كردم در قسمت بروزرساني نسخه 3.6 بود ، پس نسخه 3.5 نسخه 3.6 نيستش
    زماني هم كه نسخه 3.6 رو سيستمم نصب بود وقتي كه نسخه 3.5.1 منتشر شد در قسمت بروزرساني 3.6 نمايش داده نشد
    بعدش كه نسخه 3.6 واسه هاستم مشكل ايجاد كرد مجبور شدم دستي پاكش كنم و 3.5.1 رو جايگزين كنم

من به همين دليل نسخه 3.6 رو لازم دارم
    فقط اميدوارم هرچه زودتر وردپرس ورژن جديد رو منتشر كنه كه زمانش هم مشخص نيست

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۱:۴۵

taktos گفت:
    ممنون من 3.5 رو لازم ندارم ، من 3.6 آلفا رو میخوام ؟

خب دوست عزیز من خودم 4 بار همین رو نصب کردم قشنگ نوشته آلفا بیا اینم مدرک
    http://uploadtak.com/images/a28_sssss.png
    دقیق خودم همین رو نصب کردم یادمه به خاطر همین آلفا 6 الی 8 بار پاک و بعد نصبش کردم :D
    اینم مدرک دیدی چقدر خوشکله :D اگر تو این مباحث شرکت کرده باشی میفهمی که جریان چی چیه که آلفا 3.6 امد وسط :D
    درضمن IMDe هم قصد کمک داره بنده خدا از یه طرف سایتش از یه طرف اینجا هرکی باشه قاطی میکنه

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۱:۵۶

دوست عزیز IMDe
    من قصد شروع دعوا یا بحثی رو نداشتم و یا شروع توهین رو نداشتم فقط یه انتقاد کوچولو کردم که خیلی میپیچونی دلیلش رو هم میدونم چون منم مدیر سایت هستم و درک میکنم که سنگینی کار و اینا و درکل قصد کمک داشتی و من این رو ستایش میکنم چون کمتر کسی پیدا میشه منم از روی این گفتم که نسخه ی 3.5 همون آلفا 3.6 هست که یکی از ناظمان تو مبحث ها گفت و خودم هم توی نصب دستی که چندبار انجام دادم دیدم که چیزی نیست اگر یادتون باشه اولین روزی که امد خیلی ها گفتن چرا آلفا 3.6 و خیلی بحث بود تو این انجمن اونجا خیلی ها نظر دادن
    ولله نمیدونم چرا یه موضوع کوچیک موجب یه بحث بزرگ شد آقا میثم شما هم تمومش کنید اگر دعوا دارید برید تو یاهو دوئل بزنید :D اینجوری بهتره ;)

ایران وردپرس
  • mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۲:۰۰

Raya_Technology گفت:
    راست میگه خب توی آرشیو خود سایت نسخه نهایی 3.5.1 رو داره با به روزرسانی میشه 3.6 آزمایشی کرد که باید یکی از توسعه دهندگان رو بقول ایشون گیربیاری بهت بده:دی

دادش از کی تا حالی نسخه ی 3.5.1 به 3.5(آلفا 3.6) بروز میشه !!!!! ما که ندیدیم تو دنیا
    شما گول این 3.6 رو نخور :D

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۲:۰۶

taktos گفت:
    خانم مرجان من چه توهينى بهت كردم ؟
    بگو بذا همه بفهمن

خب عكسي كه از خودت گذاشته بودي ميشه گفت نيمه سكسيه ، با اون پاهات
    من فقط پيام خصوصي دادم چيكار كردي هيكلت اينقده سكسي شده

كه جوابش هم مشخصه ، از باريكي كمر و بزرگي باسن همه ميفهمن چ گندكاريهاي داشتي

دادش تو که بدتر از گشت ارشاد هستی خب چرا گیر دادی به آواتارش مگر خودش بود!!! اصلا هرپستی دارید بنویس زیرش IMDe جواب نده
    دیگه بحث و اینا رو چرا وسط کشیدی ولله تو اینترنت هم گشت ارشاد هست ولی برای خودت بد میشه که از این حرف ها زدی چون شاید بلاک بشی :D

ایران وردپرس
  • ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۵

بنده هم قصد دعوا ندارم .
    توی این انجمن بنده فقط به سوالات گاربران پاسخ میدم و بابتش پول هم نمیگیرم !
    اما کسی که بنده چند بار سایتش رو درست کردم ( میثم ) برام سخت تموم میشه بیاد چنین رفتار زننده ای داشه باشه !

حالا بگذریم ... از این آدما خیلی پیدا میشن :)

+ کار به ورژن نداشته باشید شما کار خودتون رو بکنید :)

دعوا هم نباشه . موفق باشید.

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۵

IMDe گفت:
    بنده هم قصد دعوا ندارم .
    توی این انجمن بنده فقط به سوالات گاربران پاسخ میدم و بابتش پول هم نمیگیرم !
    اما کسی که بنده چند بار سایتش رو درست کردم ( میثم ) برام سخت تموم میشه بیاد چنین رفتار زننده ای داشه باشه !

حالا بگذریم ... از این آدما خیلی پیدا میشن :)

+ کار به ورژن نداشته باشید شما کار خودتون رو بکنید :)

دعوا هم نباشه . موفق باشید.

مگر واسه آقا میثم چه کار کردی؟

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۸

mohammad061 گفت:

مگر واسه آقا میثم چه کار کردی؟

1. اولش توی انجمن تاپیک زدند که پیشخوانشون به هم ریختس ... ایمیل بهشون دادم که مشخصات ارسال کنند براشون درست کنم اما خودش درست بود و مشکل از مرورگرشون بود ...
    2. گفتند افزونه ی wp super cache رو برام نصب کن که انجام دادم ...
    3. بعد از انجام مرحله ی بالا میگفتند ارور میده افزونه ی سوپرکش که دوباره رفتم درست کردم اما هاستشون ( به من ربطی نداشت ) دچار مشکل شد .
    4. گفتند میریم بک آپ میزنیم ، رفتند اما بعدش دوباره مشکل پیش اومد و من مجبور شدم وردپرس رو براشون دو بار آپلود کنم اما وسط کار میگفتند لغو کن و وقتی لغو میکردم میکفت آپلود کن .

5. از همه ی این حرفا که شاید به نظرتون خیلی هم بچگانه بود بگذریم ، ایشون من رو نوکر و پشتیبان سایت خودشون فرض کرده بودند ... علاوه بر توهین هاشون که کاری بهش نداریم، اما مهمترین مسئله اینه که 2 روز کامل نذاشتند بنده سایت خودم رو آپدیت کنم . هر روز ایمیل میداد و فقط اعصاب خورد کنی ...

اما بازم چیزی نمی گم ;)

بهتره این بحث رو هم تموم کنیم ....
    از کجا رسید به کجا :)

• Raya_Technology

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۲

همین اینجا مونده 4تا سوال میشه 4سوال میکنی مشکل حل میشه حالا اگه یه کاری نکردین در اینجا تخته شد !!!
    کاربر imde دم شما گرم مشکل حل میکنی فقط غلط املائی و ... از کاربرای دیگه نگیری کسی کاری باهات نداره

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۱

Raya_Technology گفت:
    کاربر imde دم شما گرم مشکل حل میکنی فقط غلط املائی و ... از کاربرای دیگه نگیری کسی کاری باهات نداره

غلط املایی ؟؟؟

غلط معنایی و فهمی دارند بعضیا !! که باید سعی کرد درستش کرد !!

هر جا که پاسخی غلط باشه باید درستش رو گفت ... از کسی هم بابت گفتن حقیقت ترسی ندارم .... منظورم از حقیقت همون درست ترین چیز هست ....

اگر کسی چیز درستی بگه مرض ندارم بیام بهش گیر بدم که .... :)

• ميثم

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۹

هرزه من که با تو کاری نداشتم ، خودت شروع کردی

+ آقا میثم : در یاهو و ایمیل و سایتم به من توهین کردین ، چون خصوصی بود چیزی نگفتم . بحث هایی رو باز میکردین که آدم شرمش میاد اصن باهاتون همکلام شه . اونوقت دوباره از رو نمیرید و در جمع هم به هر بهونه ای هست سعی در خراب کردن بنده دارید . چرا ؟ چون .... الله اکبر :)

بعدش هم هرزه خانوم تو رمز همه چیزمو داری فک میکنی میتونی هر غلطی بکنی ، مثلا امروز سایتم بستی و اون قالب مسخره رو گذاشتی که من خر شم و فک کنم سایتم هک شده ؟؟؟
    بعدشم با کمال پررویی میری رمز وردپرس و ایمیلم رو عوض میکنی ؟ منظورت از اینکار چی بود ؟
    بازی رو خودت شروع کردی ، من حتی اگه خودم نتونم خودت و سایتتو بکنم هر چقد هم که پول بخواد میدم تا مادر خودت و سایتت گاییده باشه
    بد بازیی رو شروع کردی مرجان

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۷

taktos گفت:
    هرزه من که با تو کاری نداشتم ، خودت شروع کردی

بعدش هم هرزه خانوم تو رمز همه چیزمو داری فک میکنی میتونی هر غلطی بکنی ، مثلا امروز سایتم بستی و اون قالب مسخره رو گذاشتی که من خر شم و فک کنم سایتم هک شده ؟؟؟
    بعدشم با کمال پررویی میری رمز وردپرس و ایمیلم رو عوض میکنی ؟ منظورت از اینکار چی بود ؟
    بازی رو خودت شروع کردی ، من حتی اگه خودم نتونم خودت و سایتتو بکنم هر چقد هم که پول بخواد میدم تا مادر خودت و سایتت گاییده باشه
    بد بازیی رو شروع کردی مرجان

!!

نه بخدا همین الان دیدم سایتتون هک شده !!
    به جانه مادرم از آخرین باری که داخل پیشخوان شما بودم واسه تنظیم و داخل هاست برای آپلود ، دیگه به سایتتون هم وارد نشدم ! چه برسه به .... !!!!

گفتم که بنده رمزی رو داشته باشم پاک میکنم از ایمیلم . قبلا هم همراه با قسم خوردن براتون گفتم .
    بنده مگه بیکارم بیام سایت هک کنم ؟ یا به قول شما پسورد عوض کنم آخه ؟؟!!

باز هم میگم کار من نبوده ...

احترام خودتون رو هم نگه دارید ....

• ميثم

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۰

چی میگی تو ، اکانت سایتی که ازش سرور خریدم بسته شده
    غیر تو کی میدونست من از دریا وب هاست سرور خریدم ؟ من جز تو به هیچکی نگفتم
    رمز ایمیلم رو کسی جز تو نداشت

• Raya_Technology

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۵

یکی نیست اینو ریپورت کنه ؟؟
    داداش یخورده ادب داشته باش اینجا ... هر کاری که میخوای بکنی به خودش بگو اینجا اینقدر تکرار میکنی که چی بشه؟؟؟ مشکل خودته نشناخته کل اطلاعات خصوصیتو دادی سوء استفاده کرده ضرر کردی یه شکایت ساده توی سایت پلیس فتا بکن به نتیجش میرسی اگر ایشون مقصر باشه سایت و ... مرتبطشون مسدود میشه مگر اینکه سهل انگاری از خودتون باشه

ميثم
  • ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۷

taktos گفت:
    چی میگی تو ، اکانت سایتی که ازش سرور خریدم بسته شده
    غیر تو کی میدونست من از دریا وب هاست سرور خریدم ؟ من جز تو به هیچکی نگفتم
    رمز ایمیلم رو کسی جز تو نداشت

دوست عزیز بیخودی تهمت نزن ... من چیزی رو که بفهمم یادم میره ....
    من الان چطوری باید بدونم که کار کی بوده؟؟؟

تازه از بیرون دارم میام ... شب رفتیم با خانواده تفریح الان برگشتیم ... توی راه با لپ تاپ به برخی از سوالات کاربران پاسخ دادم با ایرانسل ....

با هاستینگ صحبت کنید تا پسورد جدید بهتون بدن .... بیخودی هم تهمت نزنید :)

قبلا هم گفته بودم که من چنین آدمی نیستم . زمانی که گفتم پسورد رو تغییر بدین یادتونه ؟؟؟؟؟؟!!!!

گفتم اگه مشکلی پیش اومد نمیخوام من مقصر باشم .... یادتونه که گفتم نمیخوام شک کنید به من که پسورد رو دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    گفتم هر چند من به سایت کسی کار ندارم اما باز هم پسورد رو تغییر بدین !!! از بدشانسی من هم توی این جریان دعوای ما رخ داده و شما فکر میکنید کار بنده بوده !!!

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۱

اینجا صحبت نکنید باعث بی نظمی میشه ...بیایید یاهو ببینم مشکل شما چیه ... منتظرم :)

Raya_Technology
  • ميثم

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۳

Raya_Technology گفت:
    یکی نیست اینو ریپورت کنه ؟؟
    داداش یخورده ادب داشته باش اینجا ... هر کاری که میخوای بکنی به خودش بگو اینجا اینقدر تکرار میکنی که چی بشه؟؟؟ مشکل خودته نشناخته کل اطلاعات خصوصیتو دادی سوء استفاده کرده ضرر کردی یه شکایت ساده توی سایت پلیس فتا بکن به نتیجش میرسی اگر ایشون مقصر باشه سایت و ... مرتبطشون مسدود میشه مگر اینکه سهل انگاری از خودتون باشه

دوست عزیز چجوری میشه از طریق پلیس فتا شکایت کرد ؟

• ميثم

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۸

IMDe گفت:
    اینجا صحبت نکنید باعث بی نظمی میشه ...بیایید یاهو ببینم مشکل شما چیه ... منتظرم :)

نیازی به صحبت نیست ، به قول Raya_Technology از طریق سایت پلیس فتا شکایت میکنم تا مشکلمون رو حل کنند ، من که دستم بهت نمیرسه ولی پلیس بهتر میتونه مسئله رو روشن کنه و مطمئنم باش دست از شکایتم نمیکشم

دیگه در این تاپیک چیزی ارسال نکنید تا به آدمین اطلاع بدم تاپیک رو حذف کنند

• Raya_Technology

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۳

http://www.cyberpolice.ir/page/20911
    البته شما هم تهدیداتی کردید و توهین کردید ایشون هم میتونن شکایتی داشته باشن از شما
    بهترین راه اینه که بین خودتون حلش کنید یموقع دچار سوء تفاهم نشده باشید(imde میتونست کمکتون کنه اگر مشکلی ایجاد نکرده باشه)
    شما هم دارید خیلی تند میرید
    از نظر من خراب کردن کار شما مسئله بچه گانه ای هستش و از ایشون بعیده و اگر انجام داده باشن سعی کنید بین خودتون حلش کنید(اگر جداً خرابکاریش کار imde باشه بهتره خسارتی جیزی بهتون بده کار به فتا نکشه بهتره)
    imde اگر هم کار شما نباشه نگران هیچی نباشید بزارید شکایتش رو بکنه

ميثم - ایران وردپرس
  • ميثم

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۵

توهینام مهم نیست ، به ...م
    من مطمئنم خرابکاری سایتم و تغییر دادن رمزهای وردپرس ،سی پنل ،اکانت سرور،ایمیل کار ایشونه ، چون جز ایشون هیچکس رمز من رو نداشت و مهمتر اینکه هیچکس نمیدونست که من از کجا سرور خریدم

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۴

taktos گفت:
    توهینام مهم نیست ، به ...م
    من مطمئنم خرابکاری سایتم و تغییر دادن رمزهای وردپرس ،سی پنل ،اکانت سرور،ایمیل کار ایشونه ، چون جز ایشون هیچکس رمز من رو نداشت و مهمتر اینکه هیچکس نمیدونست که من از کجا سرور خریدم

هک کاره بنده نبوده ... از طرف هاستینگتون آی پی رو بررسی کنید و بدین به پلیس فتا !

من نمیدونم پسورد ایمیلتون چی بوده اما زمانی که گفتم تغییر بدین واسه این موقع بود ! هکری که بخواد هک کنه ، راحت میتونه از طریق دیتابیس اطلاعات رو به دست بیاره . هکر گسوردتون رو پیدا کرده و به سایتتون قانع نشده و رفته همه چی رو هک کرده !!!

هک دیتابیس خیلی رایجه و واسه اینه که میگن فایل wp-config.php باید محافظت بشه . همچنین پیشوند تیبل های دیتابیس نباید WP باشه . مطمئنم ماله شما هم اینطوری بوده . امنیت کم بوده . رسیدگی نکردین هک شدین !!! پسورد رو گرفتند و مشخصاتتون رو یکی یکی کش رفتند . همچنین با دادن آی پی سایت به برخی از سایت های شناسایی آی پی ، بهت میگه که سرورش ماله کدوم کشوره و ... همچنین سایت هایی هستند که اطلاعات دامین رو میدن . اطلاعاتی همچون DNS که روی دامین ست شده .

هکر مطمئن باشید از من و شما حرفه ای تره . اون قدر که من میدونم بهتون میگم چطور میشه فهمید هست سایت از کجاست :

1. وارد سایت mihannic.com بشید . البته همه ی سایت های ثبت کننده ی دامین که قابلیت نمایش Whios رو دارند میتونید استفاده کنید .
    2. در قسمت ثبت کننده ی دامین ، نام دامین مرد نظر رو وارد کنید . برای سایت شما مثلا mpatogh
    3. در قسمت گسوندهای دامین ir رو انتخاب کنید.
    4. بزارید جستجو کنه . یک پیغام میده که ثبت شده.
    5. روی کلمه ی whois جلوی اون کلمه کلیک کنید . یک پنجره باز میشه اطلاعات DNS میاد ...

البته این راه سادشه . شاید بازم راه باشه و من ندونم

با هک کردن دیتابیس سایتتون و به دست آوردن رمزتون همه چیتون به فنا رفته و مشکل از خودتون بوده که همه ی پسوردها رو یکی کردین !!

Raya_Technology
  • ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۷

taktos گفت:
    دیگه در این تاپیک چیزی ارسال نکنید تا به آدمین اطلاع بدم تاپیک رو حذف کنند

حذف بشه ؟؟ خیر !!!!

این تاپیک الان مدرکه برای من که توهین کردین در ملا عام :)

شما راهی که گفتم رو انجام بدین . هیچ مشخصه ای از سایت شما نمیتونه پنهان باشه .

Raya_Technology
  • Raya_Technology

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۰

پس خداروشکر مشکل اینجا فعلا تموم شده و با فحش و فحش کشی و تهدید هیچ کسی به هیچ جا نمیرسه جز اینکه احترام خودشو شکونده وشخصیتشو نشون داده امیدوارم مرجع قانونی مشکلتون رو حل کنه و عبرتی بشه برای ...
    حالا بهتره به مشکلات کاربرا رسیدگی بشه:دی

ایران وردپرس

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.