انجمن

آپلود فایل ها به هاست رایگان  (۶ نوشته)

• Yashar_689

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۰ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۸

سلام. چند روزی است که فایل های زیادی رو آپلود می کنم و متاسفانه حجم هاستم 100 مگابایت هست از آپلود فایل ها صرف نظر می کنم. آیا امکان داره که فایل های آپلود شده مستقاما به هاست رایگان بره ؟
    ببخشید تازه کارم

• Raya_Technology

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۲
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۸

یعنی میخوای فایلت رو از هاست پاک کنی یا بدونی فایلت کجا میره ؟؟

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۲
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۱

Yashar_689 گفت:
    سلام. چند روزی است که فایل های زیادی رو آپلود می کنم و متاسفانه حجم هاستم 100 مگابایت هست از آپلود فایل ها صرف نظر می کنم. آیا امکان داره که فایل های آپلود شده مستقاما به هاست رایگان بره ؟
    ببخشید تازه کارم

امکان که نه خودم
    قبلا همین فکر رو داشتم با چندنفر هم صحبت کردم که در زمینه وردپرس تخصص داشتن ولی گفتن یه راه بیشتر نداره که دوهاست رو بهم متصل کرد که متصل کردن دوهاست غیرممکنه شما فقط میتونید وردپرستون رو روی هاست 100 مگابایتی بزارید بعد عکس ها و فایلاتون رو روی هاست دیگه ولی یه چیزی که از روی تجربه دارم میگم از هاست رایگان استفاده نکنید چون به درد نمیخوره
    یکم بیشتر هزینه کنید یه هاست خوب بگیرید که من بهتون پیشنهاد میکنم اینجا بردید
    هاستم رو از اون گرفتم مشکلی ندارم یه سایت معتبریه که همه میشناسنش برای عکس هاتون میتونید سر وردپرس آپ کنید و برای فایلاتون اگر حجمشون بالاست از هاست دانلود استفاده کنید که یه چیز عالیه
    امیدوارم تونسته باشم کمکتون کرده باشم

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Yashar_689 - اسپادانا
  • Yashar_689

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۴

Raya_Technology گفت:
    یعنی میخوای فایلت رو از هاست پاک کنی یا بدونی فایلت کجا میره ؟؟

خیر, میخوام وردپرس توی هاست 100 مگابایتی باشه و هر فایلی رو که آپلود می کنم, مستقیما به هاست رایگان بره

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۲
    ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۳:۵۰

Yashar_689 گفت:

خیر, میخوام وردپرس توی هاست 100 مگابایتی باشه و هر فایلی رو که آپلود می کنم, مستقیما به هاست رایگان بره

نه نمیشه :D

• Beatsmusic.ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۸
    ۱۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۳

عزیز اگر میخوای من یه هاستینگ بهت معرفی کنم هاست 1گیگ میده 3تومن کیفیتشم خوبه خودم قبلا باهاش کار کردم :) اما بدر سایت های سنگین نیمخوره

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.