انجمن

مشکل قالب وردپرس  (۸ نوشته)

• P3YM@N

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۲:۴۶

درود

دوستان قالبی روی وردپرس نصب کردم ولی مشکل داره و ساید بار چپ و فوتر نمایش داده نمیشه

مشکل از این قالب نیست، چون چند تا قالب دیگه روش تست کردم و همشون مشکل دارن

مشکل از کجاست؟

musidl.ir

• ژیهات

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۳:۰۰

P3YM@N گفت:
    درود

دوستان قالبی روی وردپرس نصب کردم ولی مشکل داره و ساید بار چپ و فوتر نمایش داده نمیشه

مشکل از این قالب نیست، چون چند تا قالب دیگه روش تست کردم و همشون مشکل دارن

مشکل از کجاست؟

musidl.ir

دوست عزیزم قسمت آمار سایتتون رو مشاهده کنید که لود نشده و ارور داده
    و تا زمانی که اون مشکل رو حل نکنید بقیه قالب لود نمیشه

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    P3YM@N
  • P3YM@N

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۷:۲۱

سپاس

فقط بالای پنل ادمین ارور زیر نمایش داده میشه :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/lordmobi/public_html/musidl.ir/wp-content/themes/musidl/functions.php:2) in /home/lordmobi/public_html/musidl.ir/wp-includes/option.php on line 563

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/lordmobi/public_html/musidl.ir/wp-content/themes/musidl/functions.php:2) in /home/lordmobi/public_html/musidl.ir/wp-includes/option.php on line 564

و بعد از ارسال مطلب این ارور :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/lordmobi/public_html/musidl.ir/wp-content/themes/musidl/functions.php:2) in /home/lordmobi/public_html/musidl.ir/wp-includes/pluggable.php on line 881

ارورها رو چطور برطرف کنم؟

• Raya_Technology

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۲
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۴

خب افزونه جلالی و پیج ناوی و ... ابزارک و فهرست و اینا رو درست کردی نیومده ؟ نشد ازین ابزار تب سازها نصب کن از ابزارک ها بشه درستش کرد

P3YM@N
  • ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۲

P3YM@N گفت:
    سپاس

فقط بالای پنل ادمین ارور زیر نمایش داده میشه :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/lordmobi/public_html/musidl.ir/wp-content/themes/musidl/functions.php:2) in /home/lordmobi/public_html/musidl.ir/wp-includes/option.php on line 563

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/lordmobi/public_html/musidl.ir/wp-content/themes/musidl/functions.php:2) in /home/lordmobi/public_html/musidl.ir/wp-includes/option.php on line 564

و بعد از ارسال مطلب این ارور :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/lordmobi/public_html/musidl.ir/wp-content/themes/musidl/functions.php:2) in /home/lordmobi/public_html/musidl.ir/wp-includes/pluggable.php on line 881

ارورها رو چطور برطرف کنم؟

درود .

تمامی افزونه هاتون رو از پوشه ی plugin خارج کنید . سایتتون رو چک کنید به حتم باید بیاد بالا ....

اگر اومد و ارور رفت باید پلاگین ها رو منتقل کنی به مکان اولیشون سپس یکی یکی فعال کنید و افزونه ی مشکل ساز رو پیدا کنید .
    از اون به بعد یا میتونید جایگزین انتخاب کنید براش یا حذفش کنید کامل ....

موفق باشید

P3YM@N
  • P3YM@N

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۲

Raya_Technology گفت:
    خب افزونه جلالی و پیج ناوی و ... ابزارک و فهرست و اینا رو درست کردی نیومده ؟ نشد ازین ابزار تب سازها نصب کن از ابزارک ها بشه درستش کرد

مشکل نمایش قالب حل شد... الان میخوام ارورهای ادمین سی پی رو حل کنم

IMDe گفت:

درود .

تمامی افزونه هاتون رو از پوشه ی plugin خارج کنید . سایتتون رو چک کنید به حتم باید بیاد بالا ....

اگر اومد و ارور رفت باید پلاگین ها رو منتقل کنی به مکان اولیشون سپس یکی یکی فعال کنید و افزونه ی مشکل ساز رو پیدا کنید .
    از اون به بعد یا میتونید جایگزین انتخاب کنید براش یا حذفش کنید کامل ....

موفق باشید

بعد از نصب قالب جدید ارور ها به وجود اومدن یعنی ارورها از قالب هستن، با این حال باز هم لزومی هست پلاگین ها رو تست کنم؟

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۱۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۱:۰۸

P3YM@N گفت:
    بعد از نصب قالب جدید ارور ها به وجود اومدن یعنی ارورها از قالب هستن، با این حال باز هم لزومی هست پلاگین ها رو تست کنم؟

بله . یک بار روی قالب دیگه ست کنید ببینید اگه ارور ها رفتند مشکل از قالب و افزونه هاتونه که سازگاری ندارند .
    در برخی مواقع هم شده که افزونه ی مورد نیاز نصب نباشه که احتمالش کمه ...

P3YM@N
  • P3YM@N

آفلاین
    عضو
    ۱۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۴

متاسفانه مشکل حل نشد :|

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.