انجمن

مشکل بالا آمدن سایت بعد از ارسال مطلب  (۲ نوشته)

• majid960

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۶

با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان ...

اول از همه سال نو رو به همه تبریک میگم و امیدوارم سالی پر از موفقیت برای همه باشه

مشکلی که بنده اخیرا باهاش روبرو شدم اینه که چند روزه سایت و یا بهتر بگم ارسالیهای بنده با تاخیر انجام میشه بدین صورت که وقتی بنده 3، 4 تا مطلب به سایت میفرستم ، وقتی مطلب بعدی رو مینویسم و انتشار رو میزنم ، سایت حدود 30 ، 40 ثانیه متوقف میشه و بعد مطلب ارسال میشه . بعد باز 2، 3 تا مطلب بدون مشکل میفرستم و باز وقتی مطلب بعدی رو میخوام بفرستم باز کمی تاخیر در ارسال صورت میگیره .

البته اینم بگم که در حالت عادی و وقتی در خود سایت گشت و گذار میکنیم مشکلی نیست و این مشکل هنگام ارسال مطلب صورت میگیره . من ابتدا فکر میکردم مشکل از سرعت اینترنت هست و بخاطر عید شاید ترافیک زیاده ولی الان که این مشکل ادامه دار شده دیگه فکرم مشغول شده . معمولا بنده در روز 50 ، 60 مطلب ارسالی دارم و این مشکل بدجوری اعصاب خورد کن شده.

با پشتیبانی سرور هم تماس داشتم و گفتن که مشکل از طرف ما نیست و به احتمال زیاد مشکل به فانکشیالیتی و پلاگین های وب سایت برمی گرده.

خواستم بدونم کسی تا حالا به چنین مشکلی برخورده و علت چی میتونه باشه .

با تشکر از همه ...

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۱:۲۴

درود . اگر هم مشکل از هاستینگ باشه نمیان بگن که مشکل از اوناست !

اما میتونید این کارها رو بکنید :

1. از افزونه ی Gzip استفاده کنید .
    2.افزونه های غیرضروری رو غیرفعال کنید و چند مطلب ارسال کنید .
    اگه افت سرعت نداشتید مشکل از افزونه هاست و باید ببینید کدوم مصرف بالایی دارند و دیر لود میشن . موفق باشید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    majid960

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.