انجمن

نیم‌رخ‌ها و چگونگي تغيير براي هر كاربر  (۱۷ نوشته)

• akbarmf

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۷
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱۵ دی ۱۳۸۷ - ۰۲:۱۶

سلام

در بخش "تنظيمات"/"گفتگوها" قسمتي براي نیم‌رخ‌ها قرار دارد و در توضيحات آن نوشته شده:

یک نیم‌رخ٬ تصویری است که در وبلاگ‌ها در کنار دیدگاه‌های شما به‌نمایش درخواهد آمد اگر وبلاگ مذکور نمایش نیم‌رخ‌ها را فعال کرده باشد. در اینجا شما می‌توانید نمایش نیم‌رخ‌ها در وبلاگ‌تان را فعال کنید.

در پايين همون قسمت هم "نمایش نیم‌رخ" رو فعال كردم ولي يك مشكل اساسي دارم كه اين نيم‌رخ‌ها و يا همون آواتور رو كجا براي هر كاربر ميشه اضافه كرد ؟

قصد ندارم از نيم‌رخ‌هاي پيشفرض سيستم استفاده بشه. در تنظيمات مربوط به هر كاربر هم چيزي پيدا نكردم :-?

ممنون ميشم در اين مورد كمكم كنيد @},-

• mrweblog

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴
    ۱۵ دی ۱۳۸۷ - ۰۲:۳۸

ببیسن دوست عزیز مشکل شما زیاد معلوم نشد اما خب آنچه من فهمیدم اینه:
    برای اینکه یه نیمرخ برای خوتون بسازید باید برید اینجا: http://en.gravatar.com/site/signup/
    اونجا ایمیلتون رو وارد میکنید و عضو میشیدُ بعد هم تصویری برای آواتور خودتون انتخاب میکنید.
    در خود wordpress نمیشه برای هر کامنت گذار یه آواتور گذاشت اما میشه برای اونهایی که آواتور تو گراواتور ندارند یه شکل گذاشت که تو وردپرس 6 حالت ناشناس، خالی، لوگوی Gravatar ، اشکال ساخته‌ی شده تصادفی، قطره آب و هیولا دارد. با رفتن به بخش گفتگو میتوانید این تنظیمات را تعیین کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    abalmahdi.ir
  • mrweblog

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴
    ۱۵ دی ۱۳۸۷ - ۰۲:۳۹

اگر هم افزونه میخواید که اون 6 حالت پیشفرض رو عوض بکنه، بحث فرق میکنه...

• akbarmf

آفلاین
    عضو
    ۱۵ دی ۱۳۸۷ - ۱۲:۰۹

سلام

ميلاد عزيز ممنون از پاسخ كامل و قابل استفاده @},-

ولي منظور من استفاده از سايت گراواتوز نيست.

من مي‌خوام بدونم راهي وجود داره كه از داخل خود WP بتونيم براي كاربران آواتور يا همون عكس شخصي بزاريم ؟
    شايد من منظورم رو نمي‌تونم درست بيان كنم كه شما متوجه نشديد.

همين كاري رو كه شما از طريق سايت گواراتور فرموديد رو در نظر بگير.
    منتها مي‌خوام اين كار در داخل خود WP انجام بشه.

علتش هم خيلي ساده است.
    ممكنه شخصي در گراواتور از تصاوير كميك استفاده كرده باشه ولي در سايت سازماني يك اداره يا شركت قرار باشه ار تصوير واقعي فرد استفاده بشه.

البته اين رو هم ميدونم كه در گراواتور ميشه چند تصوير داشت ولي منظور من كلاً استفاده از اين سايت نيست :?

حتي اگر بشه از افزونه‌اي هم براي اين كار استفاده بشه خوبه :-?

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۱۵ دی ۱۳۸۷ - ۱۲:۱۷

افزونه های زیادی وجود داره که میشه با اونها در وردپرس برای هر کاربر (میتونید به خودش اجازه بدید این کار رو بکنه) یک عکس گذاشت. در سیاره در افزونه هایی که معرفی شده جستجو بفرمایید.

• akbarmf

آفلاین
    عضو
    ۱۵ دی ۱۳۸۷ - ۱۲:۲۴

معاون جان تشكر

دقيقا منظورم همين بود ولي مثل اينكه بد توضيح داده بودم @},-

الآن جستجو مي‌كنم و نتيجه رو عرض مي‌كنم. به طور عمومي خيلي گشتم ولي نمي‌دونستم بايد دقيقا دنبال چي بگردم :-?

ممنون از راهنمايي @},-

• akbarmf

آفلاین
    عضو
    ۱۵ دی ۱۳۸۷ - ۱۲:۵۲

خوب، Mizsia عزيز

مطابق راهنمايي شما رفتم و بخش "سياره" رو چرخ كردم ولي باز به نتيجه‌اي نرسيدم :-?

تقريبا همه بخش سياره كه شامل حدود 7 تاپيك بود به استفاده از خبرخوان پرداخته بودند و البته موارد جالبي هم برام داشت ولي تقريبا هيچ اشاره‌اي به موضوعي كه مشكل فعلي من رو برطرف كنه نشده بود يا من نفهميدم :-?

ميشه لطف كنيد و لينك افزونه يا افزونه‌هايي كه براي اين كار مناسبه رو اسم ببريد و لينك بهم بديد ؟

باز هم تشكر مي‌كنم از لطف شما @},-

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰۰
    ۱۵ دی ۱۳۸۷ - ۱۴:۳۰

خوب، Mizsia عزيز

مطابق راهنمايي شما رفتم و بخش "سياره" رو چرخ كردم ولي باز به نتيجه‌اي نرسيدم :-?

تقريبا همه بخش سياره كه شامل حدود 7 تاپيك بود به استفاده از خبرخوان پرداخته بودند و البته موارد جالبي هم برام داشت ولي تقريبا هيچ اشاره‌اي به موضوعي كه مشكل فعلي من رو برطرف كنه نشده بود يا من نفهميدم :-?

ميشه لطف كنيد و لينك افزونه يا افزونه‌هايي كه براي اين كار مناسبه رو اسم ببريد و لينك بهم بديد ؟

باز هم تشكر مي‌كنم از لطف شما

دوست من منظور بهرنگ جان اینکه به قسمت سیاره سایت برید نه اینکه کلمه سیاره رو جستجو کنید

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    ۱۵ دی ۱۳۸۷ - ۱۴:۵۹

http://geekgrl.net/2007/01/02/profile-pics-plugin-release/

• akbarmf

آفلاین
    عضو
    ۱۶ دی ۱۳۸۷ - ۰۰:۴۴

دوست من منظور بهرنگ جان اینکه به قسمت سیاره سایت برید نه اینکه کلمه سیاره رو جستجو کنید

سلام

بيا xray جان، من مي‌گم ناشيم باور نمي‌كني :D
    ممنون، الآن چك مي‌كنم.

بهرنگ جان از لطف شما هم تشكر مي‌كنم ولي متوجه نشدم اين لينك رو براي چه منظوري فرستادي برام !!
    اين پيام خطا رو ميده :

Fatal error: Call to undefined function akst_share_form() in /home/.fucilli/hgray/geekgrl.net/wp-content/themes/geekgrl/footer.php on line 15

• akbarmf

آفلاین
    عضو
    ۱۶ دی ۱۳۸۷ - ۰۲:۴۰

سلام

بهرنگ جان قبل از اينكه دوباره بهم بخندي، متوجه علت لينك شدم

Author Profile Picture

قابلیت آپلود عکس را در بخش مشخصات کاربران فراهم میکند و کاربران می توانند عکسی برای خود آپلود کنند و همچنین 4 تگ فراهم میکند تا بتوان آن را در پوسته و هر جای دیگر حتی به عنوان آواتار نمایش دهید.

ولي همون پيام خطا كه نوشته بودم پا برجاست

• akbarmf

آفلاین
    عضو
    ۱۶ دی ۱۳۸۷ - ۰۴:۲۵

استاد گرامي xray عزيزم، سلام

حسب‌الامر شما بخش سياره را تا صفحه 15 خواندم، البته انصافا خيلي به دردم خورد و مطالب جديدي رو از WP يادگرفتم مضاف به چند افزونه كه خوابش رو هم نمي‌ديدم كه به WP بتوان چنين قابليت‌هايي رو افزود و به همين سبب ارادت بيشتري نسبت به اين CMS پيدا كردم @},-
    به همين دليل وظيفه مي‌دانم از شما بطور ويژه تشكر كنم.

من رو ببخشيد كه با واژه‌هاي اصطلاحي "فارسي" WP هنوز آشنا نيستم، اين واژه "سياره" در سرويس‌هاي مبتني بر مامبو به "خبرخوان" ترجمه شده و ... خوب باعث سردرگمي و شرمندگي من شد كه اگر شما به دادم نرسيده بوديد از شرمندگي به "سوتي" هاي مفتضحانه بدل مي‌شد :D

به هر صورت ممنون

و اما مشكلي كه باعث شد اين تاپيك رو بزنم همچنان باقيست،
    خيلي جستجو كردم ولي در فروم اصلي Wp هم همين لينكي كه بهرنگ عزيزم فرستاده بود رو پيدا كردم كه متاسفانه مشكل داره :-(

البته با كليد وازه "Author Profile Picture" تو جستجو‌هايي هم كه انجام دادم به سايت وردپرسي ديگري برخوردم كه تقريباً همين مشكل رو مطرح كرده بود كه تاريخ پستش مال آپريل 2008 بود، همين باعث شد دلگرم بشم كه مشكل فقط مال من نيست و دنبال چيز عجيب و غريبي نمي‌گردم :D با حداقل يه آدم بيكار ديگه غير من هم اونطرف دنيا هست كه همين مشكل رو داره :))

در هر صورت اگر لينك ديگري از اين افزونه يا حتي افزونه مشابهي به چشمتون خورد ما رو بي نصيب نگذاريد. ممنون @},-

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    ۱۶ دی ۱۳۸۷ - ۱۱:۱۳

خب این داره از فایل footer.php خط 15 ایراد میگیره...محتویات فایل فوتر رو بزارید اینجا ، یا اینکه این رو روی پوسته ی پیش فرض و بدون فعال بودن افزونه های دیگه (همه ی افزونه ها به غیر از این یکیرو غیر فعال کنید) تست کنید و ببینید باز هم ارور میده؟ من روی سایت خودم تست کردم و اروری نداشتم...و کار میکرد.

• akbarmf

آفلاین
    عضو
    ۱۶ دی ۱۳۸۷ - ۱۳:۰۴

سلام

چي رو بزارم !!؟

اين سايت من نيست اين همون آدرسيه كه شما زحمتش رو كشيديد و برام فرستاديد كه اين افزونه رو بگيرم

من فقط آدرسي رو مي‌خوام كه بشه اين افزونه رو ازش دريافت كرد.

هنوز نتونستم خود افزونه رو پيدا كنم كه نصب كنم

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    ۱۶ دی ۱۳۸۷ - ۱۳:۱۶

http://wordpress.org/extend/plugins/profile-pic/

• akbarmf

آفلاین
    عضو
    ۱۶ دی ۱۳۸۷ - ۲۲:۵۱

اي كه خدا پدرت رو بيامرزه جوون :D

همين رو مي‌خواستم :D

عالي بود ممنون، دقيقاً همونيه كه مي‌خوام تازه با يه سري توانايي‌هاي بيشتر ~O)

انشاالله بتونم جبران كنم

• bazm

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۳ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۷:۰۶

akbarmf گفت:
    اي كه خدا پدرت رو بيامرزه جوون :D

همين رو مي‌خواستم :D

عالي بود ممنون، دقيقاً همونيه كه مي‌خوام تازه با يه سري توانايي‌هاي بيشتر ~O)

انشاالله بتونم جبران كنم

این افزونه پولی است. البته فقط یکی دو دلار می‌خواد.
    ولی این یکی رایگان است:
    http://www.semiologic.com/software/author-image/

درباره‌ی این موضوع