انجمن

کمک برای تغییر استایل  (۴ نوشته)

• آرمان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷۳
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۳ دی ۱۳۸۷ - ۱۱:۳۸

من به تازگی دارم پوسته clearpress رو فارسی میکنم که تقریباً همش فارسی شده و آماده انتشاره.فقط یه مشکل داشتم اونم اینه که آیکون های:تگ،نویسنده،نظرات و موضوع،background هستند و اگر اونها رو به راست بیاریم،متن با آیکون قاطی میشه.
    سی اس اس اون قسمت:

.cats {background:url(images/cat.gif) left no-repeat; padding-left:20px;}
    .tags {background:url(images/tag.gif) left no-repeat; padding-left:20px;vertical-align: middle;}
    .coms {background:url(images/comment.gif) left no-repeat; padding-left:20px;}
    ..meta{color:#999999; font-size:10px; border-top:1px dotted #ccc; margin:5px 0 11px 0;  background:url(images/user.gif) left no-repeat; padding:6px 0 6px 20px;}

ممنون میشم کمک کنید @},-

• آرمان

آفلاین
    عضو
    ۲۳ دی ۱۳۸۷ - ۱۷:۵۸

ببخشید.اطلاعاتی که دادم کم بود:
    دموی نسخه فارسی: http://aria-hospital.com/armanmansouri/wordpress
    نسخه انگلیسی: http://www.blogohblog.com/wordpress-theme-clearpress/

• علی ایرانی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۶
    ۲۵ دی ۱۳۸۷ - ۱۳:۴۳

اینو امتحان کن؟

.cats {background:url(images/cat.gif) right no-repeat; padding-left:0px; padding-right:20px;}
    .tags {background:url(images/tag.gif) right no-repeat; padding-left:0px; padding-right:20px;vertical-align: middle;}
    .coms {background:url(images/comment.gif) right no-repeat; padding-left:0px; padding-right:20px;}
    .meta{color:#999999; font-size:10px; border-top:1px dotted #ccc; margin:5px 0 11px 0;  background:url(images/user.gif) right no-repeat; padding:6px 20px 6px 0;}

در کل حالت کلی برای این کار اینه که آیکون ها رو بیاری راست و padding ها رو هم درست تنظیم کنی تا با متن قاطی نشه
    در ضمن سعی کن موضوع تاپیکت مرتبط تر با کاری که میخواهی بکنی باشه تا دوستانی که میخواهن پاسخ بدن متوجه قضیه بشن ;-)

• آرمان

آفلاین
    عضو
    ۲۵ دی ۱۳۸۷ - ۱۷:۲۲

ممنون درست شد @},-

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.