انجمن

یه اروری که نمی دونم چیه!  (۶ نوشته)

• aghaamin

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۶ دی ۱۳۸۷ - ۰۶:۳۰

سلام!
    مدتیه که وقتی دارم با وردپرس کار میکنم ، حول حوش یک هفته ای هست، وقتی که می خوام نظری رو ویرایش کنم ، ویا فایلی رو درست کنم ، وردپرس ارور میده ! اول اهمیت نمی دادم اما الان متوجه شدم که فید خونم هم همون ارور رو می نویسه ! یعنی فید من نمایش داده نمیشه ارور هم اگه روی لینک زیر کلیک کنید میبینید:
    http://shazdeh.us/?feed=rss2

• Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hfbyimum/public_html/wp-content/plugins/bbus-rss-feed-campaign-tagger/trunk/rss-feed-tagger.php:61) in /home/hfbyimum/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 850
  • لطفا کمک کنید! دامنم ندارید که بگم دستم به دامنتون! یه چیزی ه که هست ، من پلاگین زیاد نصب می کنم ، امکان داره مشکل از پلاگین باشه؟؟؟ آخه اینجا یه چیزی تو مایه های پلاگین نوشته ! به هر حال کمک کنید

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۲۶ دی ۱۳۸۷ - ۱۴:۱۵

پلاگین rss-feed-tagger رو غیر فعال کنید ببینید درست میشه یا نه...

• aghaamin

آفلاین
    عضو
    ۲۶ دی ۱۳۸۷ - ۱۸:۱۹

عزیزم من همه ی پلاگین ها رو غیر فعال کردم ، اونهایی رو هم که در خواست آپگریت کرده بودن رو پاک کردم ، الان مشکلی رو که قبلا توی ویرایش کردن داشتم برطرف شده ، یعنی دیگه مثل قبلا وسط ویرایش کردن این ارور رو نمی ده ، اما بازم آر اس اس خرابه و آر اس اس وبلاگم کار نمی نه و همون ارور 850خط قبلی رو می ده ! کمک کنید لطفا!
    راستی اگه یه پلاگین رو فعال کنم دوباره مشکل ویرایش هم دوباره بر می گرده ! دوباره همون ارور خط 850 رو میده
    چیکار کنم؟ ~X( در ضمن هیچ پلاگینی به اسم rss-feed-tagger در لیست پلاگین هام نبود !

• aghaamin

آفلاین
    عضو
    ۲۶ دی ۱۳۸۷ - ۱۸:۳۹

آقا مشکل حل شد ! راه حلش هم بیلکی (بیل مکانیکی)بود ! این بود که من رفتم توی سی پنل بعد از اونجا کل فولدرش رو پاک کردم ! :))

• mostafa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸
    ۲۶ دی ۱۳۸۷ - ۱۸:۴۵

bbus-rss-feed-campaign-tagger شاید باشه. اگر نه بود از روش دنده عقب ;-) استفاده کنید. همه پلاگین ها خاموش بعد آزمایش بعد یکی یکی روشن کنید تا خطا مشخض بشد. چون این پلاگین مشکل دار در کد نویسی header دوباره تعریف می شده

• aghaamin

آفلاین
    عضو
    ۳۰ دی ۱۳۸۷ - ۰۱:۳۳

قضیه این بود که این پلاگین جزوی از خود پوسته بود، یعنی قالب را که آپلود کرده بودم ، این پلاگین ها روش بودن ! بعد اما نمی دونم چرا توی لیست پلاگین ها نبودن ، منم هر کاری که کردم رفع نشد ، خاموش کردم همه پلاگین ها رو ، دونه دونه روشن کردم ، اصلا هیچ جواب مثبتی اتفاق نیوفتاد ! اما وقتی رفتم توی سی پنل از اونجا پیداش کردم و پاکش کردم مشکل به کلی حل شد! @},-

• درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها