انجمن

مشکلی عجیب در ورود به ادمین سایت  (۵ نوشته)

• hamid1635

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۳

سلام
    من برای ورود به صفحه مدیریت مشکل دارم
    اول بگم که تمامی مشکلاتی که در این سایت در مورد ورود به قسمت مدیریت بود رو خوندم و بعضی هاشونم عمل کردم اما بدتر شد و بهتر نشد
    من یک قالب با ارتیستر ساختم و نصب کردم و مشکلی هم نداره و درست داره کار می کنه
    اما بعد از چند روز خود بخود فقط برای یکی از ادمین ها که من باشم مشکل داره و برای یکی دیگه مشکلی نداره
    مشکل هم به این شکل هست که اگر من به صفحه مدیریت با آدرس wp-admin برم اصلا صفحه ای باز نمیشه و هیچ اروری هم نمیده
    اگر به صفحه لوگین برم صفحه باز میشه و به محض ورود یوزر و پسورد دوباره با مشکل قبلی مواجه میشه

اینکه میگم بدتر شده برای این هست که در یکی از این آموزش ها نوشته بودن فایل .htaccess رو باید خودت اگر در بین فایلها نیست بسازی و من هم هرچی گشتم پیداش نکردم
    و متاسفانه ساختم اما داخلش خالیه
    حالا دیگه مشکل زیادتر شده چون برای ورود به هر صفحه از مدیریت یک پنجره باز میشه و یوزر و پسورد می خواد
    منم هر چی یوزر رو وارد می کنم جواب نمیده چه یوزر هاست و چه یوزر وردپرس
    حتی پسورد رو هم ریست کردم اما نشد که نشد
    به دادم برسید

• mostafanastary

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۸

سلام.
    به نظرم شما روی پوشه ی wp-admin از داخل کنترل پنل هاستتون پسورد گذاشتید. با اینکار یه فایل .htaccess توی این پوشه ساخته میشه،
    برای برداشتن پسورد یا این فایل رو از داخل wp-admin پاک کنین یا از طریق کنترل پنل اونو عوض کنین یا پاک کنین.
    البته باید روی این پوشه پسورد باشه جهت بالا بردن امنیت.
    ----------
    در مورد اینکه برای بقیه ی مدیران گیر نمیده، شاید به کش مرورگر مربوط باشه، گاها خودم شادهدش بودم/

• Seo one

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵۰
    ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۰:۲۰

مشکل هم به این شکل هست که اگر من به صفحه مدیریت با آدرس wp-admin برم اصلا صفحه ای باز نمیشه و هیچ اروری هم نمیده

اگه منظورتون اینه که صفحه سفید هست و خطایی نمایش نمیده برید به مدیر هاست بگید که براتون این حالت رو درست کنه تا خطا ها نمایش داده بشه
    بعد ببینید خطا چی هست که بشه بهتر راهنمایی کرد

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۱:۰۶

فایل log_error یا error_log میتونه ارورها رو نمایش بده . در هاست هست .

• نامک

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۳
    ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۲:۵۸

نرم افزار ارتیستر فقط قالبهای رنگی تحویل شما میده و اصلا تضمینی به اون نیست.
    قالبتون رو عوض کنید.
    نسخه وردپرستون ور هم درصورت امکان upgrade کنید تا مشکل برطرف بشه(فقط قبلش یه بکاپ بگیرید)

درباره‌ی این موضوع