انجمن

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۲
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۹ دی ۱۳۸۷ - ۱۴:۳۰

بالاخره بخت این لینک دونی با شمارنده تعداد کلیک باز شد !

برای داشتن یک لینک دونی در سایت خودتون چه راهکاری به ذهنتون میرسه ؟ آیا شما هم دوست دارید که توی سایتون یک لیندونی با ظاهری زیبا داشته باشید ؟ برای ساختن لینک دونی راه های زیادی هست در بعضی از سیستم های مدیریت محتوا مثل MT این سیستم به صورت پیش فرض برای کاربران تعریف شده است. اما اگر شما هم مثل من از wordpress استفاده میکنید این مطلب مناسب حال شما خواهد بود.

متاسفانه در سیستم قدرتمند ورد پرس چیزی شبیه به یک لینکدونی وجود ندارد و اکثر سایت هایی که دارای لینکدونی هستند از طرق مختلف برنامه نویسی به این مهم دست یافته اند. بسیاری از کاربران به دنبار راهی بی دردسر برای ساختن یک لینکدونی شیک و جذاب مثل لینکدونی این سایت هستند. البته راه هایی ساده برای ساختن لینکدونی وجود داره و یکی از اون ها استفاده از RSS ها هستش. شما میتونید در سایتی مانند Delicious عضو شوید و توسط پلاگینی که روی فایرفاکس نصب میشه و یا از طریق خود سایت لینک های خودتون رو اضافه کنید و سپس توسط پلاگینی به نام delicious-cached که روی wordpress نصب میکنید لینک ها رو از توی یوزر خودتون در سایت دلیشوز خوانده و توسط کدی که در پوسته سایت تعریف میکنید به نمایش در بیاورید. اما تنها مشکلی که این روش و روش های مشابه دارد این است که تعداد کلیک روی لینک ها شمارش نمی شود !

در ادامه قصد معرفی پلاگینی را دارم که توسط دوست عزیز و استاد بنده آقای علیرضا تجری نوشته شده است. این پلاگین با نام linkajlink منتشر شده و بدون دردسر یک لینکدونی زیبا و جذاب با قابلیت شمارش کلیک روی لینک ها را در سایت شما ایجاد میکند.

مثل لينك دوني پي سي دانلود ، ايران گت ، شاهوار و ...........

براي مشاهده ادامه مطلب به همراه تصاوير به اينجا مراجعه كنيد

• ساری گلین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶۳
    ۲۹ دی ۱۳۸۷ - ۱۶:۵۹

من میخواستم همین الان در مورد این مسئله بنويسم كه ديدم شما اين مطلب را گذاشته ايد
    اما من دنبال افزونه داخل وردپرس هستم يعني نيازي به سايت اضافي و غيره نباشه

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۹ دی ۱۳۸۷ - ۱۷:۳۳

بحث‌ه لینکدونی رو توی موضوع‌ه مربوط به‌خودش پیگیری کنین و از زدن‌ه موضوعات‌ه موازی خودداری کنین.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.