انجمن

مشکل در نام نویسنده  (۷ نوشته)

• AminSanaei

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۳
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۷:۵۹

سلام
    مشکلی که دارم اینه که وقتی مطلبی ارسال میکنم به اسم خودم ثبت نمیشه و اسم خودم هم با اینکه admin هستم تو لیست نویسندگان نیست! راه حل چیه؟! :-?

• AminSanaei

آفلاین
    عضو
    ۲ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۷:۳۱

جواب این مشکل نباید زیاد سخت باشه. یعنی کسی به این مشکل بر نخورده؟ من تنها راه حلی که به ذهنم میرسه اینه که با یه آی دی دیگه عضو بشم و سطح دسترسیم رو به نویسنده کاهش بدم ولی این کار غیر منطقیه. :-?

• wpstar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵
    ۲ بهمن ۱۳۸۷ - ۲۰:۳۸

دوست عزیز شما برو قسمت http://blog.cineon.ir/wp-admin/profile.php و مشخصات خودت رو + نام دلخواهی که میخوای زیر هر نوشته بیوفته رو تغییر بده از فیلد "لقب:"

• AminSanaei

آفلاین
    عضو
    ۳ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۰:۱۴

من تمامی فیلدهام از جمله نام، نام خانوادگی و لقب پرشده و شناسه م هم admin هست. اما وقتی که میخوام نوشته جدید بنویسم تو لیست کشویی که اون پایین هست، اسم همه هست به غیر از اسم خودم! یعنی به اسم خودم نمیتونم مطلب بفرستم :?؛ لطفاً راهنمایی بفرمایید.

• wpstar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵
    ۳ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۱:۳۰

دوست عزیز وقتی که اسم رو عوض کردید بعدش باید در همون صفحه در فیلد "نمایش نام برای همه" که به صورت کرکره ای هستش رو کلیک نمائید و نام خودتون رو که تازه نوشتید رو انتخاب نمائید .

• AminSanaei

آفلاین
    عضو
    ۳ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۴:۱۹

مشکل رو نفهمیدی، میگم نوشته مو نمیتونم به اسمم ارسال کنم. اون کاری که گفتی رو قبلاً انجام داده بودم، یک درصد هم ربطی به اون نداره

• AminSanaei

آفلاین
    عضو
    ۸ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۴:۴۵

برگه ها به اسم خودم ثبت میشن اما موقع فرستادن مطلب اسم من تو لیست نویسندگان نیست.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.